folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sahibinden.Com Dan Telefon Almak ?

Sahibinden.Com Dan Telefon Almak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

yüz yüze almicaksan alma kardeşim. daha geçen hafta arkadasım dolandırıldı.

get sistemi ile mi aldı ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

yüz yüze almicaksan alma kardeşim. daha geçen hafta arkadasım dolandırıldı.

get sistemi ile mi aldı ?

abi get met bilmem ama telefon alıcaksan yüzyüze alıcaksın başka türlü mağaza harici satan şahıslara güvenmem...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

cuma günü başımdan geçen olayı anlatayım. internette iphone 5s 16 gb uzay grisi telefon vardı. eleman sahibinden.comda bir kaç fotosunu koymuş açıklamasınada kenarında çok az bir darbe var dedi göze fazla batmıyor dedi ve paraya ihtiyacı varmış. telefon yaklaşık 25 gün falan kullanılmış ve garantili. neyse elemanla irtibata geçtim telefonu 1600 + adıma fatura kestireceğini söyledi kabul ettim akşam bindim arabaya hemen eskişehire ulaştım ve buluştuk telefonu inceledim sahibinden.comda 1 tane darbe bulunmasına rağmen 2 yerinde daha darbe varmış meğerse diğer taraflarını neden siteye koymadın dedim oralar göze batmıyor abi falan lafı geveledi bende bu telefona 1600 tl vermem dedim 1450 tl fiyat veririm işine yararsa dedim ödeme peşin dedim. yok olmaz abi ben o fiyata vermem satmam koyarım kenara falan dedi kardeşim senin paraya ihtiyacın yok mu altın bozdurur gibi telefonu taa kütahyadan buraya almaya geldim 50 tl yakıt harcadım dedim ama sen yamık yaptın dedim 2 yerinde darbe olmasına rağmen bunun resmini koymadın dedim sende koymadığını kabul ettin dedim o yüzden 10 dakika süren var ya 1450 tl ye bu telefonu verirsin yada keyfin bilir dedim rest çektim elemanda kabul etti telefonu 1450 tl.ye aldım. paraya ihtiyacı olmasa zaten almayacaktım telefonu böyle yamık yapanlarda var maalesef..

essan tarafından 05/Mar/14 00:19 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı

cuma günü başımdan geçen olayı anlatayım. internette iphone 5s 16 gb uzay grisi telefon vardı. eleman sahibinden.comda bir kaç fotosunu koymuş açıklamasınada kenarında çok az bir darbe var dedi göze fazla batmıyor dedi ve paraya ihtiyacı varmış. telefon yaklaşık 25 gün falan kullanılmış ve garantili. neyse elemanla irtibata geçtim telefonu 1600 + adıma fatura kestireceğini söyledi kabul ettim akşam bindim arabaya hemen eskişehire ulaştım ve buluştuk telefonu inceledim sahibinden.comda 1 tane darbe bulunmasına rağmen 2 yerinde daha darbe varmış meğerse diğer taraflarını neden siteye koymadın dedim oralar göze batmıyor abi falan lafı geveledi bende bu telefona 1600 tl vermem dedim 1450 tl fiyat veririm işine yararsa dedim ödeme peşin dedim. yok olmaz abi ben o fiyata vermem satmam koyarım kenara falan dedi kardeşim senin paraya ihtiyacın yok mu altın bozdurur gibi telefonu taa kütahyadan buraya almaya geldim 50 tl yakıt harcadım dedim ama sen yamık yaptın dedim 2 yerinde darbe olmasına rağmen bunun resmini koymadın dedim sende koymadığını kabul ettin dedim o yüzden 10 dakika süren var ya 1450 tl ye bu telefonu verirsin yada keyfin bilir dedim rest çektim elemanda kabul etti telefonu 1450 tl.ye aldım. paraya ihtiyacı olmasa zaten almayacaktım telefonu böyle yamık yapanlarda var maalesef..

böylelerini oracıkta sikecen

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Get sistemi ile alırsan sıkıntı yaşamazsın,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

müridler satıcı ile konustum get ile uyar bana dedi .alıcam tek cekim sıkıntı olursa 3 gun icinde iade yapabiliyorum okudum kadarı ile hala bir  piclik olabilirmi diye sorim dedim ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam get ile alırsan bi sorun olmaz kargocunun yanında aç telefonu tutanak tutabilirmiyiz de bakarsın incelersın kırık dökük yeri varsa kargocuya tutanak tuttur bence.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

sahibinden com get olmadan alış veriş cok sakat.ürün gelmeden parayı yollarsan sakat.veya tam tersi ürünü yollayıp parayı alamama durumu.alışverişlerde uzak durun bence.3-5 kuruş fazla ver daha saglam sitelerden al.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Discovery 16 gb 2 aylik faturali 570 e bayandan temiz kullanilmis vereyim abime

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek
    manfolder bunu yazdı

sahibinden com get olmadan alış veriş cok sakat.ürün gelmeden parayı yollarsan sakat.veya tam tersi ürünü yollayıp parayı alamama durumu.alışverişlerde uzak durun bence.3-5 kuruş fazla ver daha saglam sitelerden al.

350.00tl geçen hafta dolandırıldım. ama bugün adamı iyice bir sirkeleyecem. herife siirtteyiz dedik adam kro sandı lavuk sülalesini seceresini döktüm 2 evine baskın yapacam :) bu akşam...

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
Toplam Hit: 2603 Toplam Mesaj: 22