folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sahibinden.Com Dolandırıcı Ve Sahtekarlara Göz Yumuyor Ve Destek Çıkıyor

Sahibinden.Com Dolandırıcı Ve Sahtekarlara Göz Yumuyor Ve Destek Çıkıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

sahibinden.coma anca efsane ilanlara bakmak, kiralık ev aramak ve bazı ürünlerin sadece fiyatını öğrenmek için girerim. yoksa tırt.

GG bile çok rezil aq

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

sağlam bir şekilde birlik olunup toplu halde şikayet vb dava gıbı bırşey edilmediği açılmadığı sürece zannetmıyorum mılletı sallasınlar.

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

kendi branşım adına açıklama da bulunayım sahibinden'de imitasyon saat satışını öldürdü adamlar.. ilan onaydan çok zor geçiyor, durup dururken kaldırılabiliyor.. ben satarken imitasyon saat olduğunu ilanda belirtiyordum, her detayına da dokunuyordum orası ayrı ama sanırım biraz da ondan kaybettik, orjinal diyip satsak dokunmayacaklar =P

son zamanlarda baya şikayet almışlar, aslında bazı yaptırımlar uygulamaya da çalışıyorlar, hatta bizimle alakası olmasa da ekmek kapımız kapanıyor anasını satim :D siteye reklamlarla dopinglerle para yedirenlere pek dokunmazlar..

bi de binlerce üye dünya kadar ilan mevcut, dolandırıcı birinin üyeliğini kapatsalar, adamlar amip gibi bölünerek çoğalıyor, 3-5 tane daha türüyor..

dolayısıyla alıcı olan güvenmediği tanımadığı satıcı ile kapıda/havale vs işine girmesin, ya gitsin satan adamı görsün elden alsın, ya da get ile alsın.. güvenmediğiniz adamdan kapıda ödeme ile ürün alırsan, ptt kargo kapıda ödeme ile gönderir, parayı ödemeden önce paketi açma hakkınız yoktur, boş paket bile gelebilir..

sonuç olarak, milleti boşverin, gelin benden saat alın (: temiz adamım ben :D

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mahmud0571
    mahmud0571's avatar
    Erkek

Hadisi Şerif

Resulullâh Efendimiz (s.a.v.) pazarda bir buğday satıcısına uğradı, elini buğday çuvalının içine sokunca parmakları yaşlığa isâbet etti. Bunun üzerine buğday sahibine:
    - Bu ne? diye sordu. Buğday sahibi:
    - Ey Allâh'ın Resûlü! Yağan yağmur isâbet etti. dedi. O zaman Peygamber Efendimiz (s.a.v.):
    "Onu insanların görüp aldanmamaları için yığının üzerine koymalı değil miydin? Bizi aldatan bizden değildir." buyurdular. 

İnsanların en hayırlsı insanlara faydalı olanıdır. <br> Hadisi Şerif www.kdviade.net www.yeninesiltasarim.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

CAgAtAy bunu yazdı:
    -----------------------------

Amk o birşey mi ben arabayı koydum sahibinden.com'a. bir adam benim arabanın resimlerini almış kendi ilanına koymuş. müşteri gibi aradım adamı, kapora istiyor banka havalesiyle :D

plakayı gizleseydin sende...

ayrıca o adam hala hayattaysa kabahat senin, işkence ederim öyle adama.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

adam banlansa bile sürekli yeni üyelik açılıyor.telefonlarda hep klon telefonlar.

bende bir kere alışveriş yapmıştım.tablet almıştım parası karrtan çekildiği halde adam göndermemişti.

şikayet ettiğim halde o üye halen barındırılıyor.oysaki üye metni alıcı haklı kılıyor vede stışı iptal etme

yetkisi sadece satıcının üye panelinde var

mademki türksün systeme göster ürksün
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

mahmud0571 bunu yazdı:

Hadisi Şerif

Resulullâh Efendimiz (s.a.v.) pazarda bir buğday satıcısına uğradı, elini buğday çuvalının içine sokunca parmakları yaşlığa isâbet etti. Bunun üzerine buğday sahibine:
    - Bu ne? diye sordu. Buğday sahibi:
    - Ey Allâh'ın Resûlü! Yağan yağmur isâbet etti. dedi. O zaman Peygamber Efendimiz (s.a.v.):
    "Onu insanların görüp aldanmamaları için yığının üzerine koymalı değil miydin? Bizi aldatan bizden değildir." buyurdular. 

Hoca hadise gerek yok insan dinsiz bile olsa kendi şerefi gruru için yapmaz

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

incelemek amaçlı sahibinden e hiç girmedim şimdiye kadar. ne kadar çok cahil, bilgisiz insan var öyle. bilmediği şeyi pazarlamaya çalışıyor. birde orjinal yazmış.

hayret birşey.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

sahibinden.com diye bir site açıyorsun. Site tutuyor. Ama emlak ilanlarının %90 ı emlakçıdan..

Dolandırıcılığı buradan belli olmuyor mu?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaş telefon almıştı sahibinden.com'dan ancak eleman göndermedi. Mahkemeye çıkmadan arkadaş parasını geri aldı ve mahkemeden vazgeçti ancak şimdi ise o telefonu göndermeyen eleman hakkında nitelikli dolandırıcılık yüzünden kamu davası açıldı. Bu hafta da mahkemesi var. Arkadaşta tanık.

Toplam Hit: 5619 Toplam Mesaj: 30