folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Samanyolu TV'de Atatürk'e Hakaret Edildi

Samanyolu TV'de Atatürk'e Hakaret Edildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Atatürk'e hakaret göremedim ben video'da? İsmet İnönü kastedilmiş gibi geldi bana.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

discoteam_487 bunu yazdı:
    -----------------------------

bayyx1 bunu yazdı:

http://video.mynet.com/siesan2010/Samanyolu-TV-de-Ataturk-e-hakaret-mi-var/1182000/

Hocam videoyu iyi seyret daha sonra bu konuyu aç insanları yanlış yönlere çekme onun günahı var ...

hocam senin yaşın kaç ? anaokuluna falanmı gidiyorsun? türkçe ibadeti Atatürk getirmedimi zamanında yada bilmiyormusun ?

Konuşma metni :

- Bir Zamanlar Kendini bilmez birileride zor la türkçe ibadet ettirmeye kalkmamışlarmıydı bizi ?

sen bilmiyorsun kardeş. ezan inönü zamanında türkçe okutulmaya başlandı. bak sana bu postumu armağan ediyorum: http://tahribat.com/Forum-8-Yil-Once-Temelini-Attigin-Metroyla-Mi-Geldin-Basbakan-138728/5/#1614367

. . .. . ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ben mesela samanyolu kanalını  ve kanal7'yi tv'den silmişim , boş ve çok ama çok gereksiz iki tv kanalı , sizde öyle yapın bence , no stres , no problem derim ben

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Gönderme var,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

angels_demos bunu yazdı:

türkçe ibadetin amacı halkın ne okuduğunu anlamasıdır. önemli olanda bu değilmidir. gerçek anlamda arapça bilmiyorsan (sadece okumayı değil. okuma/anlama) Türkçe okuyacaksın tabikide. bu bir rehber yol gösterici değil midir?. Atatürk'ün de düşüncesi budur.

terbiyesizliktir yaptıkları

hocam belkide başka zamanda başka bir yerde kötü bir yerlere çekilebilirdi orası bilinmezde .benim problemim bu değil

ben özellikle fazlasıyla dindar olan arkadaslarımızdan bu cevabı bekliyorum. onlar her kısmıyla arapçayı çok iyi biliyorlarmı her okudugunu anlıyorlarmı.

yani harbiden eğer türkçe olsaydı insanlar her okuduklarını anlasalardı 

hem daha çok araştırıp daha iyi yorumlamaya çalışmıyacaklarmıydı. bugün kocaman kocaman projelere milyardolarlar akıtılıyor.

halbuki devlet kendi çapında çok ufak bir bütçe ile çok harika çalışmalara başlayabilirdi.

dini konuda doğusu batısı yok bilgi düzeyi olarak nerdeyse herkes eşdeğer cahillikte bence.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek

bunu haber niteliği olarak sitesine koyan yerden ne bekliyorsun ki 3 5 arkadaşta kalkmış m.kemal paşaya hakaret var diyor gidin önce tarihi öğrenin dini türkçeleştirmeyi kim yapmış ondan sonra burda atıp tutun

http://www.vidivodo.com/50290/turkce-ezan bunu yapana büyük şef diyolarya bir de anlamıyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokYeleliBozkurt
    GokYeleliBozkurt's avatar
    Erkek

kürt ismet e diyorlar  la onu kıçınızdan element uydurmayın ahahaha.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

videoyu iyi seyredin kime çakıyolar daha iyi anlarsınız

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

solstice bunu yazdı:

angels_demos bunu yazdı:

türkçe ibadetin amacı halkın ne okuduğunu anlamasıdır. önemli olanda bu değilmidir. gerçek anlamda arapça bilmiyorsan (sadece okumayı değil. okuma/anlama) Türkçe okuyacaksın tabikide. bu bir rehber yol gösterici değil midir?. Atatürk'ün de düşüncesi budur.

terbiyesizliktir yaptıkları

hocam belkide başka zamanda başka bir yerde kötü bir yerlere çekilebilirdi orası bilinmezde .benim problemim bu değil

ben özellikle fazlasıyla dindar olan arkadaslarımızdan bu cevabı bekliyorum. onlar her kısmıyla arapçayı çok iyi biliyorlarmı her okudugunu anlıyorlarmı.

yani harbiden eğer türkçe olsaydı insanlar her okuduklarını anlasalardı 

hem daha çok araştırıp daha iyi yorumlamaya çalışmıyacaklarmıydı. bugün kocaman kocaman projelere milyardolarlar akıtılıyor.

halbuki devlet kendi çapında çok ufak bir bütçe ile çok harika çalışmalara başlayabilirdi.

dini konuda doğusu batısı yok bilgi düzeyi olarak nerdeyse herkes eşdeğer cahillikte bence.

elbetteki çoğu kişi bilmiyor. kuran okuyor ama anlamadan. bugünkü kuran kurslarında sadece okumayı öğretiyorlar ne yazık ki. fakat Türkçe de yeterli gelmez. arapça çok kökenli bir dil olduğu için bazı kavramları birçok yere çekebiliyorlar. bu yüzden doğru düzgün hocalar da bazı yerleri açıklamalıdır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Buremba bunu yazdı:

bayyx1 bunu yazdı:

http://video.mynet.com/siesan2010/Samanyolu-TV-de-Ataturk-e-hakaret-mi-var/1182000/

Hocam videoyu iyi seyret daha sonra bu konuyu aç insanları yanlış yönlere çekme onun günahı var ...

hocam senin yaşın kaç ? anaokuluna falanmı gidiyorsun? türkçe ibadeti Atatürk getirmedimi zamanında yada bilmiyormusun ?

Konuşma metni :

- Bir Zamanlar Kendini bilmez birileride zor la türkçe ibadet ettirmeye kalkmamışlarmıydı bizi ?

sen bilmiyorsun kardeş. ezan inönü zamanında türkçe okutulmaya başlandı. bak sana bu postumu armağan ediyorum: http://tahribat.com/Forum-8-Yil-Once-Temelini-Attigin-Metroyla-Mi-Geldin-Basbakan-138728/5/#1614367

ilk defa kuranın türkçeleştirmeönerisini Atatürk vermiştir. -hatta önce mehmet akif'e teklif edilmişti.kabul etmedi.-

Toplam Hit: 17449 Toplam Mesaj: 147