Samsung Mu Apple Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Yıllarıdr İphonede PC dosya transferi için bunu kullanıırım

Syncios

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Bende note8, hanımda iphonex var. 

Dün 2gblik note8deki fotoları benim telefonuma at dedi. 

30dk uğraştım.

Apple kullandirtmiyor kendini, bu şekilde güvenlik sağlıyor. Samsung ise istersen ralli yap, istersen insan gibi kullan diyor ve kullanıcıyı serbest birakiyor.

Imac, macbook, iphone hepsi var şirkette ama işine göre, muhasebe bilgisayarı imac, virüs girdi derdim yok. Mobil pc macbook air, şarj ve ağırlık sıkıntım yok. Ama başka şeylerde Windows vazgeçilmez. 

Son 3 yıldır hiçbir uygulama hata verip kapanmadı samsungda. 

note 8 den iphone x e fotoları 30dk da mı attın hocam ? ve sen TBT müridisin. 

Yöntem söyler misin hocam, nasil atayim. Itunes kurmadan pcden atamadim. 2gb olunca cloudla da uğraşmak istemedim. Ekstra yazilim kurmak istemiyorum. 

kayıpsız atmak istiyorsan mail ile veya  SHAREit programıyla.

shareit ile wifi ve bluetooth aynı anda kullandığı için ( tıpki samsung smart switch veya airdrop gibi ) dosyaları hızlı bir şekilde atar. 

zaten apple dan apple a airdrop ile hızlı bir şekilde atıyor  , unutmamak gerek ki whatsapp wetransfer ve cloudbackup bukadar geliştiyse apple ın diğer markalara bluetooth üzerinden dosya transferi yapmak istememesi yüzünden gelişti. 

dünyada en fazla dosya paylaşımı yapan cihazlar ( resim upload ı veya video ) iphone 4s den beri apple

bunun sebebi ise bu cihazları kullananların daha fazla veri üretip kolayca kesip biçip paylaşabilmesi.

bu bilgiyi nereden aldin?  cok merak ediyorum :D

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

30dk uğraştım.

Apple kullandirtmiyor kendini, bu şekilde güvenlik sağlıyor. Samsung ise istersen ralli yap, istersen insan gibi kullan diyor ve kullanıcıyı serbest birakiyor.

Imac, macbook, iphone hepsi var şirkette ama işine göre, muhasebe bilgisayarı imac, virüs girdi derdim yok. Mobil pc macbook air, şarj ve ağırlık sıkıntım yok. Ama başka şeylerde Windows vazgeçilmez. 

Shareit 'i keşfetmemiş zaar 😂

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    baba3232 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

30dk uğraştım.

Cihazlara yazilim kurmadan yapmak istemiştim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    baba3232 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

30dk uğraştım.

Cihazlara yazilim kurmadan yapmak istemiştim. 

Sonradan okudum hocam yorumunu sorry😉

Ekosistem farklı yapacak bişey yok kurulmak zorunda. İphone den iphone çok rahat bir şekilde atılıyor ama AirDrop ile adamlar sadece kendi ürünleri arasında kolaylık sağlıyorki başka marka ve ürünleri tercih edilmesin diye. 

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Android

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

30dk uğraştım.

Yöntem söyler misin hocam, nasil atayim. Itunes kurmadan pcden atamadim. 2gb olunca cloudla da uğraşmak istemedim. Ekstra yazilim kurmak istemiyorum. 

kayıpsız atmak istiyorsan mail ile veya  SHAREit programıyla.

shareit ile wifi ve bluetooth aynı anda kullandığı için ( tıpki samsung smart switch veya airdrop gibi ) dosyaları hızlı bir şekilde atar. 

zaten apple dan apple a airdrop ile hızlı bir şekilde atıyor  , unutmamak gerek ki whatsapp wetransfer ve cloudbackup bukadar geliştiyse apple ın diğer markalara bluetooth üzerinden dosya transferi yapmak istememesi yüzünden gelişti. 

dünyada en fazla dosya paylaşımı yapan cihazlar ( resim upload ı veya video ) iphone 4s den beri apple

bunun sebebi ise bu cihazları kullananların daha fazla veri üretip kolayca kesip biçip paylaşabilmesi.

bu bilgiyi nereden aldin?  cok merak ediyorum :D

bir çok defa bir çok yerde gördüm 1 tane örkek vereyim.

http://blog.flickr.net/en/2017/12/07/top-devices-of-2017/

2017 flickr daki resimlerin kaynakları

%54 Apple

%23 Canon

%18 Nikon

gibi gibi. 

apple cihazı kullananlar her zaman daha fazla veri üretip paylaşır.

cloud backup u daha fazla kullanır. 

çünkü bluetooth ile dosya göndermeye çalışmazlar dünyanın her yerine dosya atarlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Samsung'un da Apple'ın da iyisi var, kötüsü var. İhtiyaca göre telefon almak en doğrusu. O yüzden bu tarz sonu olmayan gereksiz tartışmalara girmek anlamsız.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

android kötü demek yanlış olur samsung lg kullandım evet bu 2 markada kötü redmi5 plus aldım 1000 liraya kardeşimdeki 7s ten fazla performanslı 

misal batarya ip7s 1 pubg oyunu %20 götürüyor redmi5plus %5 kardeşimden çok kullanıyorum telefonu 2 günde 1 şarj ediyorum kardeşim sabah sarjdan çıkarıp akşam geri takıyor

fotoda şimdi atlamayın ayfon iyi diye prof fotomu çekiyonuz çekip instaya yolluyonuz hikaye atıyonuz şimdi yok applede bu bu var diye atlamayın 

ayfonda verirsen parayı fazla gb alırsın

androidde tak sd card bak keyfine yok verilerim çok özel diyosan yükle cloud sunucuna googlephotos sınırsız veriyor zaten

tamam apple etik olabilir kaliteli olabilir 5k vericen telefona kaç yıl kullanacan ?

geçen arkadaş ayfon aldı kurana kadar 1 saat geçti yok o hesabı yok bu hesabı yok o ayar yok bu ayar sikerim telefonunu al elimden şunu dedim geçtim

androidciyim androide devam sen hiç apple kullanmamışsın diyen varsa 1 ay kullandım bıraktım :)

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Java mı c# mı 

Toplam Hit: 8291 Toplam Mesaj: 71
ios apple android iphone samsung iphone apple