folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sanal Ajan V3 Hiçbir Anti Tarafından Tanınmayan Keylogger

Sanal Ajan V3 Hiçbir Anti Tarafından Tanınmayan Keylogger

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

bi exeyi tanınmaz hale getirmek 15 dakikalık iş. hatta bu konuda dökümanda vardı sitede. 25 lira istemiş birde " OHA "

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allura bunu yazdı:
    -----------------------------

bi exeyi tanınmaz hale getirmek 15 dakikalık iş. hatta bu konuda dökümanda vardı sitede. 25 lira istemiş birde " OHA "

teşekkürler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

15 dk değilde 24 saat içinde prorat 1.9 fix2 yi tanınmaz halet getir sana tüm servetimi vereyim tamam mı? (tüm antivirüslere çalışma anında ve çalışma öncesi taratmaya karşı)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

tayok merter'de bir bilgisayarcı var ismini söleyemiyorum, autocadi gözümüzün önünde 1 saat'de kırdı ve dongle'ıda orjinal lisanslı yaptı. bunun ücreti tabikide 1000 tl ancak autocad gibi milyondolarlık programlar 1 saat içinde kırılabiliyorkan proratın exesini tanınmaz hale getirmek 5 dakikalık iş olsa gerek.

Ayrıca ben hiç anlamıyorum bu keylogger olayını. Keyloger alıp yedirmeye kasacagına spreading'i iyi bir bot source'sini bul onun exesinin ud yap yay piyasaya ? daha kolay ve verimli değil mi ?

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tayok bunu yazdı:

Allura bunu yazdı:

15 dk değilde 24 saat içinde prorat 1.9 fix2 yi tanınmaz halet getir sana tüm servetimi vereyim tamam mı? (tüm antivirüslere çalışma anında ve çalışma öncesi taratmaya karşı)

hocam iyi demişin yukardaı ud ciiye :D adam bilmiyorki keylogger ları ud etmek daha zordur normal  rat programlarına göre ama bu arkadaş 15 dakakda fud yapıyormuş :D heralde rar şifresi felan koyuyor :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

vb'yi yeni öğrenmiş adamlar ellerinde defter kalem ile tabi 2-3 ayda anca bi keylogger kodlayıp tanınmaz hale getirdikleri için zor gelebilir. Anca bu işin okulunu okuyup kafası çalışan adam pekala çok kısa sürede tanınmaz exe yapabilir. 

Wh0 sanırım bu konuda bilgiliydi gelirse yazar size.

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allura bunu yazdı:

vb'yi yeni öğrenmiş adamlar ellerinde defter kalem ile tabi 2-3 ayda anca bi keylogger kodlayıp tanınmaz hale getirdikleri için zor gelebilir. Anca bu işin okulunu okuyup kafası çalışan adam pekala çok kısa sürede tanınmaz exe yapabilir. 

Wh0 sanırım bu konuda bilgiliydi gelirse yazar size.

sana who nun hangi programlama dillerini bildiğini sorsam he der kalırsınsın  sen scantime fud yaparken biz runtime yapıyoduk 2 isim ögrenipde hava yapma :) bu arada bu arkadaş allura kevin mitnick olabilirmiş aman ha bişey demeyin :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

tayok merter'de bir bilgisayarcı var ismini söleyemiyorum, autocadi gözümüzün önünde 1 saat'de kırdı ve dongle'ıda orjinal lisanslı yaptı. bunun ücreti tabikide 1000 tl ancak autocad gibi milyondolarlık programlar 1 saat içinde kırılabiliyorkan proratın exesini tanınmaz hale getirmek 5 dakikalık iş olsa gerek.

Ayrıca ben hiç anlamıyorum bu keylogger olayını. Keyloger alıp yedirmeye kasacagına spreading'i iyi bir bot source'sini bul onun exesinin ud yap yay piyasaya ? daha kolay ve verimli değil mi ?

Hocam autocad in zaten crack i var adam hazır crackleme vidyolarından izlediğini yapmaası beni ilgilendirmez. Autocad i getir bende 5 dk da hazır crackle cracklerim hem hexadecimal kodlarla uğraşmam hemde iki tıkla hallederim.

Tamamiyle yakanlanmaz hale getirmek cracklemekten daha zor bir iş. Bilmediğiniz konular hakkında yorumlar yapmayınız.

Programın yazarınıda tanımıyorum programı satanıda ama bilmediğimiz konular hakkında çok biliyormuş gibi konuşmayalım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek

FUD ve UD kavramlarınını birbirine karıştırmamak gerek.Bir keyloggerin 15 dakikada FUD olması imkansızdır.Tabi elinde FUD crypter yoksa ki o oldugu halde %100 şansın yokdur.Program çalışırken yada logları gönderirken yakalanabilir.Ki FUD crpyter 15 Dkda yazılmaz.Ama 15 Dk da UD olabilir bu işe çok hakim biri 1 yada 2 antiden bir exeyi kaçırabilir.Anca bunada FUD denmez.

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dejnclea
    dejnclea's avatar
    Erkek

Baltalamak gibi olmasın ama farklı ip den iki kişi kullanırsa hesap silinir denmesi clienlerin de bir nevi server olduğu anlamına geliyor sanırım. Açıkcası güvenli gelmedi.

Toplam Hit: 8130 Toplam Mesaj: 49