folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sanal Ajan V3 Hiçbir Anti Tarafından Tanınmayan Keylogger

Sanal Ajan V3 Hiçbir Anti Tarafından Tanınmayan Keylogger

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

her açılan konuyu şurada baltalamayın yok güvenlimi değilmi kendisi keyloggeer midir cartcurt mileti uyarı görevini üstlenen müritlerede iyice kıl olmaya başladım alıyorsan al almıyorsan alma adam satışa sunmuş güvenli değilsebile adamsana güvenlidiyecek tabi ne demesini bekliyorsunuz şansınıza kalmışbirşeyartık güvenmiyorsan almassın tbt tarafından paylaşılmayan programlardan doğacak zararda tbt yönetimizaten sormlu değil 

bu tarz yaklaşımlar gerçek paylaşımcıları bile soğutuyoridsiyüksek olanın paylaşım yapmaya hakkı var alçak olanın yokmu  

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------

her açılan konuyu şurada baltalamayın yok güvenlimi değilmi kendisi keyloggeer midir cartcurt mileti uyarı görevini üstlenen müritlerede iyice kıl olmaya başladım alıyorsan al almıyorsan alma adam satışa sunmuş güvenli değilsebile adamsana güvenlidiyecek tabi ne demesini bekliyorsunuz şansınıza kalmışbirşeyartık güvenmiyorsan almassın tbt tarafından paylaşılmayan programlardan doğacak zararda tbt yönetimizaten sormlu değil 

bu tarz yaklaşımlar gerçek paylaşımcıları bile soğutuyoridsiyüksek olanın paylaşım yapmaya hakkı var alçak olanın yokmu  

hocam çok saol vallaha bedavaya satılan bişeyde değil programı bende satmıyorum arkadaşa yönlendiricem sadece  15 dakkada ud yapan dan tut bir sürü kişi çıkdı yaw

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

RATlar varken keyloggerı kim napsın ki hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:

RATlar varken keyloggerı kim napsın ki hocam

oda dogru lazım olan vardır diye açdım bide arkadaş rica etti

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

arkadaşa tavsiyem tasarımını gri tonda bi şeyler yapsın asil durur.güven oluşturur benim düşüncem :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

Lan adam kaynak kodumu satıyorda ud yapıyorsun 15 dk da?

Bariz exe yi ud yapmaktan bahsediyorsun. Birde lamer diyorsun abicim bak windows ortamındaki exe yapısını çalışma mantığını ters mühendisliği bilmeden başkasının yaptığı işle "ohooo 15 dk da yapılıyor bide 25 tl demiş amk salağı!" tarzı mesaj atıyorsun üstüne yapamdığın şey için yapılır diyip hala konuşuyorsun.

De get ya.

Sana o zaman şöyle söyleyeyim prorat 1.9 fix2 var bu programın tamamını anti-virüslere karşı UD yap (gerek çalışma zamanında gerek çalışma öncesi taramada)
    Yapamıyorsan 24 saat içerisinde (bak 15 dk demiyorum ) arkadaşına yaptır. Tüm servetimi vereyim sana tmm mı? Ha yapamazsan götünü verecek misin ahaliye ? Onuda yapamıyorsan kapatacak mısın çeneni ve bilmediğin konular hakkında millete lamer diyip durma!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Tayok bunu yazdı:

Lan adam kaynak kodumu satıyorda ud yapıyorsun 15 dk da?

Bariz exe yi ud yapmaktan bahsediyorsun. Birde lamer diyorsun abicim bak windows ortamındaki exe yapısını çalışma mantığını ters mühendisliği bilmeden başkasının yaptığı işle "ohooo 15 dk da yapılıyor bide 25 tl demiş amk salağı!" tarzı mesaj atıyorsun üstüne yapamdığın şey için yapılır diyip hala konuşuyorsun.

De get ya.

Sana o zaman şöyle söyleyeyim prorat 1.9 fix2 var bu programın tamamını anti-virüslere karşı UD yap (gerek çalışma zamanında gerek çalışma öncesi taramada)
    Yapamıyorsan 24 saat içerisinde (bak 15 dk demiyorum ) arkadaşına yaptır. Tüm servetimi vereyim sana tmm mı? Ha yapamazsan götünü verecek misin ahaliye ? Onuda yapamıyorsan kapatacak mısın çeneni ve bilmediğin konular hakkında millete lamer diyip durma!

birader dediğin bazı bazı doğru olsa da gerçekten zor değil yeni yapılan bir şeyi udlamak turkojandan bahsetmiyorsun.ep değişirsin versiyon değişirsin olmadı hex bakmışsın fud asıl siz bilmeden atladınız.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

demşin de güzel hocam :D:D:D o anti niye devre dışı resimde ?
    25 ytl makul bir fiyat .. önümüzdeki ay için düşünebilirim .. bu ay alacaktım böyle birşey hesap çarşıya uymadı :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Amd-x bunu yazdı:

25 ytl makul bir fiyat .. önümüzdeki ay için düşünebilirim .. bu ay alacaktım böyle birşey hesap çarşıya uymadı :|

antivirüs yerine koymuyoruz biz smart securityi :)))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

SUPERBICO bunu yazdı:

Amd-x bunu yazdı:

antivirüs yerine koymuyoruz biz smart securityi :)))

tamam tekirdağ'lım nie hava atayisin :D |  işe yarıyor ama .. daha bu güne kadar geçit vermedi trojanlara şeytan kulağına kurşun .d.d |

Toplam Hit: 8128 Toplam Mesaj: 49