folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sanal Ajan V3 Hiçbir Anti Tarafından Tanınmayan Keylogger

Sanal Ajan V3 Hiçbir Anti Tarafından Tanınmayan Keylogger

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek

Tayok bunu yazdı:
    -----------------------------

Allura bunu yazdı:

tayok merter'de bir bilgisayarcı var ismini söleyemiyorum, autocadi gözümüzün önünde 1 saat'de kırdı ve dongle'ıda orjinal lisanslı yaptı. bunun ücreti tabikide 1000 tl ancak autocad gibi milyondolarlık programlar 1 saat içinde kırılabiliyorkan proratın exesini tanınmaz hale getirmek 5 dakikalık iş olsa gerek.

Ayrıca ben hiç anlamıyorum bu keylogger olayını. Keyloger alıp yedirmeye kasacagına spreading'i iyi bir bot source'sini bul onun exesinin ud yap yay piyasaya ? daha kolay ve verimli değil mi ?

Hocam autocad in zaten crack i var adam hazır crackleme vidyolarından izlediğini yapmaası beni ilgilendirmez. Autocad i getir bende 5 dk da hazır crackle cracklerim hem hexadecimal kodlarla uğraşmam hemde iki tıkla hallederim.

Tamamiyle yakanlanmaz hale getirmek cracklemekten daha zor bir iş. Bilmediğiniz konular hakkında yorumlar yapmayınız.

Programın yazarınıda tanımıyorum programı satanıda ama bilmediğimiz konular hakkında çok biliyormuş gibi konuşmayalım.

aynen hocam + olarak başkasının yaptığı işle hava atmaya çalışanlara bariz gıcık oluyorum.15 dkda FUD yaparım diyosan çık konuş yapamıyosan polemik yaratmayacaksın değilmi ?

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dejnclea bunu yazdı:

Baltalamak gibi olmasın ama farklı ip den iki kişi kullanırsa hesap silinir denmesi clienlerin de bir nevi server olduğu anlamına geliyor sanırım. Açıkcası güvenli gelmedi.

aynen öyle hocam backdoor var senin banka hesaplarını ele geçirizcez :D

nasıl konuyu böyle bi şeye bağlandın anlamadım clientlerde server :D kaspersky keylerindede server wra ozaman :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek

dejnclea bunu yazdı:

Baltalamak gibi olmasın ama farklı ip den iki kişi kullanırsa hesap silinir denmesi clienlerin de bir nevi server olduğu anlamına geliyor sanırım. Açıkcası güvenli gelmedi.

hoca online oyun oynamadın mı hiç ? Server mi var onların içinde? Senin id ne başkası girince dc oluyosun?

servere gerek yok adam sana şifre ve kullanıcı adı vericekmiş giriş yapınca servera bağlanıyorsun.Server senin nickini kontrol ediyor zaten bağlıysa 2 nizide banlıyor.

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SeriousMurder
    SeriousMurder's avatar
    Erkek

Ava giderken avlancakmıs gibi bişi olmasın da ..

Ülkemde Star Saksıda Yetişir....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

trojenın kaynak verdigi yere bak ftp intiharlık bide güvenlimi diye soranlar var

Beleş wireless kahramanı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

adama bunu yazdı:

trojenın kaynak verdigi yere bak ftp intiharlık bide güvenlimi diye soranlar var

:) +100

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THE_MILLER
    THE_MILLER's avatar
    Erkek

(: [Not tek smiley yasak değil ]

Türkiye'nin geleceği çelikten yoğruluyor; belki biz olmayacağız ama bu çelik aldığı suyu unutmayacak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Tayok bunu yazdı:

Allura bunu yazdı:

bi exeyi tanınmaz hale getirmek 15 dakikalık iş. hatta bu konuda dökümanda vardı sitede. 25 lira istemiş birde " OHA "

15 dk değilde 24 saat içinde prorat 1.9 fix2 yi tanınmaz halet getir sana tüm servetimi vereyim tamam mı? (tüm antivirüslere çalışma anında ve çalışma öncesi taratmaya karşı)

kaynak kodu olan her virüsü tanınmaz yaparım vercen mi servetini :D :D

----
    Arkadaşlar bu arada tanınmaz yapmak zor bir şey değil, burda önemli olan keyloggerin çalışması ve güvenli olması. Çalışıyor gibi gözüküyor fakat güvenli olması konusunda emin değilim, tahribat dışından nede olsa. Birde resim çekme yazmışsın, resimleride maille gönderiyorsa senin mailinde niye yoktu?

Edit: mailine gelmiş resim görmemişim pardon.

=)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

lamalar konuşmuş ben gidiyorum konu dağılmış. 

sen internetten iskorpitx videolarını izliyosun anlaşılan öle autocad crack fln fişman. Autocad dongle olmadan kullanamazsın kullansanda projelerini baroya veya müşteriye götürdügünde kabul görmez dongle lisans anahtarın gerekiyor.

kevin mitnick olayını senin hayal gücüne bağlıyorum. ben ne öle birşeyden söz ettim nede herkesi tanıdıgımdan. 

Wh0 bi keylogger yazmıştı apocalyptica sanırım, her ay mı her hafta mı public olarak ud edip yayınlıyordu.  Bir yerdeki yazısındada bu işin çok kolay oldugu yazıyordu.

Bundan 2 ay kadar önce videolar serisi paylaşıldı burada, exeleri tanınmaz yapmakla ilgili. Hatta o videodan sonra millet keyloggerları ud yapmaya başlayıp exeleri buraya koyuyordu. 

O konuyu bulursam paylaşıcam burada.

"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allura bunu yazdı:

lamalar konuşmuş ben gidiyorum konu dağılmış.

sen internetten iskorpitx videolarını izliyosun anlaşılan öle autocad crack fln fişman. Autocad dongle olmadan kullanamazsın kullansanda projelerini baroya veya müşteriye götürdügünde kabul görmez dongle lisans anahtarın gerekiyor.

kevin mitnick olayını senin hayal gücüne bağlıyorum. ben ne öle birşeyden söz ettim nede herkesi tanıdıgımdan.

Wh0 bi keylogger yazmıştı apocalyptica sanırım, her ay mı her hafta mı public olarak ud edip yayınlıyordu.  Bir yerdeki yazısındada bu işin çok kolay oldugu yazıyordu.

Bundan 2 ay kadar önce videolar serisi paylaşıldı burada, exeleri tanınmaz yapmakla ilgili. Hatta o videodan sonra millet keyloggerları ud yapmaya başlayıp exeleri buraya koyuyordu.

O konuyu bulursam paylaşıcam burada.

hoca o apotico dediğin keylogger değil rat tır bukadar bilinçsiz bir hackerıda ilk defa görüom :D

Toplam Hit: 8131 Toplam Mesaj: 49