folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sanal Kredi Karti Olusturabilecegim Banka (Degisen Numarali)

Sanal Kredi Karti Olusturabilecegim Banka (Degisen Numarali)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selamlar

Ogrencilik yillarimda iste üniversiteli kampanyasi altinda 300-500 TL limitli bir kredi kartim vardi ama ögrencilik sonrasi pek kullanmadim ve haliyla kapanip gitti. Suan login de olamiyorum (eski telefon numarasini kullandigimdan).

Is bankasinin sanal kart hizmeti vardi ve isime yariyordu.

Simdi tekrar böyle bir seyler istiyorum. Enpara'yi eskiden aramistim, adresim türkiye'de görünmedigi icin acamiyoruz demislerdi. Ben bazen alisveris yaptigimda sanal kart olusturup onunla ödemek istiyorum. En kolay hangi banka ya da sistem veriyor.

Ama bu sanal kart numarasinin da degismesini istiyorum. Yani karti olusturup islemimi yaptiktan sonra silecegim ve tekrar olusturdugumda bana baska bir kart numarasi verecek.

Ininal Kart diye bir sey var ama bir türlü üye olamadim. Siteleri dogru dürüst calismiyor. O yüzden istedigimi verip veremeyecegini inceleyemedim..

1000-2000 TL ye kadar limiti olan bir sey istiyorum varsa.. Yoksa isbankasini arayip hesabimi aktiflestirecegim tekrar.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

yapı kredi kullanıyorum ben onun dışında kredi kartı olmadan kullanılan yok diye biliyorum (varsa bilgilenelim) garanti kullandım birde onunda kredi kartı var diyemi kullandırdı emin değilim enparada sanal kart varmı yok diye biliyorum ben 

TOMBLACK tarafından 28/Ara/19 14:52 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı

yapı kredi kullanıyorum ben onun dışında kredi kartı olmadan kullanılan yok diye biliyorum (varsa bilgilenelim) garanti kullandım birde onunda kredi kartı var diyemi kullandırdı emin değilim enparada sanal kart varmı yok diye biliyorum ben 

garanti normal banka hesabından da oluşturuyor. değiştirme de şöyle oluyor(en azından benim kullandığım zaman) mobil şubeden manuel olarak değiştiremiyorsun müşteri hzt arayıp sanal kartımı kapattırmak istiyorum diyorsun sonra mobil şubeden tekrar acıyorsun. her seferinde bunu yeniliyorsun.

ben şuan iş bankası kullanıyorum ama dediğin gibi kk var diye mi emin değilim yine eskiden benim yapıkredi varken kk yoksa olusturmuyordu oda değişmiş demekki bahsettiğim yıl 2012 falan

RotKerim tarafından 28/Ara/19 15:01 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Valla hocam sanal kart hemen hemen hepsinde var fakat değişmeli olmasından ziyade limitini anlık kapatıp açma yönünde düşünüyorlar herhalde.

Ben de zamanında senin gibi düşünmüştüm ama istediğimi bulamayınca kolay yoldan limit açıp kapama yönüne gidiyorum.

Enparada da sanal kart yok diye hatırlıyorum.

Ama şöyle bir yazı gördüm:

ING Sınırsız Sanal Kart Oluşturma

ING bankasını kullanarak sınırsız sanal kart oluşturabilirsiniz fakat bunun için bir adet kredi kartına sahip olmanız gerekiyor.

Kuveyt Türk Sınırsız Sanal Kart Oluşturma

Kuvet Bank’da tıpkı ING gibi sınırsız sanal kart hizmeti sunuyor fakat burada da kredi kartı almanız gerekiyor.

Denizbank Sınırsız Sanal Kart Hizmeti

Denizbank diğer bankalar gibi tam sınırsız kart oluşturmaya izin vermiyor fakat bu banka ile haftada 7 adet sanal kart oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası Sınırsız Sanal Kart Hizmeti

Ziraat Bankası sınırlama yönünden biraz Denizbank’a benziyor burada limitiniz yıllık 10 tane. Eğer Ziraat Bankası kullanıyorsanız sanal kart oluştururken dikkatli olmalısınız.

Garanti Bankası Sınırsız Sanal Kart Oluşturma

Garanti Bankası size kredi kartsız sanal kart oluşturma imkanı sağlıyor ve hiçbir limit koymuyor ! İstediğiniz kadar sanal kart oluşturabilirsiniz.

Akbank Sınırsız Sanal Kart Oluşturma

Akbank diğer bankalar gibi sınırsız kart hizmeti sunmakta ve bunlara ek yeni özellikler içermektedir. Örneğin sanal kart ile yaptığınız harcamalardan chip para kazanabilirsiniz. İş Bankası örneğinde de olduğu gibi sanal kartlarınızı Akbank mobil uygulamasından yönetebilirsiniz fakat kaldırma işlemini sadece müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

AnaMuhalefet tarafından 28/Ara/19 15:13 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Kredi kartı kullanmıyorum, beceremiyorum kullanmayı. Kafam güzelken hiç ihtiyacım olmayan şeyler alıyorum.

İnternetten alışveriş,abonelikler vs ihtiyaç oluyor. Garanti Sanalkart oluşturdum. İstediğim zaman içine para atıp kullanıyorum, numaralar değişsin istersem yukarıda @rotkerim'in anlattığı yöntemi uyguluyorum.

Şu an problem yok.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Cevaplar icin tesekkürler. Bu ininal kart'i aktif edebildim ama kart kapatma limiti 5 diyor. Ve biraz uzun ugrasli bi sey.. 

Isbankasini aradim, var olan kredi kartimi iptal edip yenisini gönderecekler. Limitim 300 tl imis. Kart geldikten sonra limitimi arttirabileceklermis. 

Sanal kart olarak da, tek bir sanal kart olusturma hakkim varmis ama karti silip tekrar ekleyebiliyormusum. 

Söyle bir video görmüstüm

https://www.youtube.com/watch?v=z3JR7MazU_s

Burada gördügüm kadariyla sanal kart numarasi degisiyor yeni olusturulan kartta. Böyle bir sey yapabilirim. Müsteri hizmetlerini aramadan, online bankacilik üzerinden kart kapatma ve acma islemini yapabilirim ki tam istedigim gibi bir sey. Limit olarak da bakalim ne kadar arttiracaklar :) Yeni adres olarak ailemin adresini verdim, umarim türkiye'de yasamiyor ve calismiyorum diye limit arttirma islemine bir sey demezler. 

Zaten yurtdisinda kullandigim bankamin pre-debit tarzi bir kredi karti var. Ona kredi yükleyip kullanabiliyorum ancak sanal kart olayi yok. Ben bu sekil bir sistem istiyorum. Fiziki kartimla degil de sanal kartlarla alisveris yapmak istiyorum.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Ing aratir, yapikredi aratir, garanti aratir, denizbankta sıfır sorun. Appten kapat ac arka arkaya

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

aslinda bana ön ödemeli bir kart lazim ininal gibi birsey. icine para atacagim. youtube premium burada 11.99 € tr'de ise 2,56 eur. vpn ile tr üzerinden baglanip abone olup sadece o aldigim ön ödemeli kart numarasini girecegim. her ay tl olarak oradan düssün. ininal'e eft yapmak yurt disindan biraz sikintili baska alternatifte bulamadim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

aslinda bana ön ödemeli bir kart lazim ininal gibi birsey. icine para atacagim. youtube premium burada 11.99 € tr'de ise 2,56 eur. vpn ile tr üzerinden baglanip abone olup sadece o aldigim ön ödemeli kart numarasini girecegim. her ay tl olarak oradan düssün. ininal'e eft yapmak yurt disindan biraz sikintili baska alternatifte bulamadim.

benim de durum öyle hocam ama istemedigim sey limit olayi.. Yani ininal karti tanimlasan bile max limit 750 tl ve o da sanirim aylik toplam limit. Türkiye'de bir yakinin vs varsa onun araciligi ile bu isleri yaptirabilirsin :) Ya da buradan bir müride söylersin hesabina yükler bi sekilde.. Ininal karti da bugün sok marketten aldim 5 tl'ye.

@SUPERBICO, ing de sanirim baya bi avantaj var hocam ama benim 1 hafta kaldi dönmeme, suan hesap acip kart olayi vs icin pek vakit kalmadi. Is bankasini aradim, yeni kart yollayacaklar, ve sanal karti onun üzerinden acip kapatacagim. Is görecek gibi.. Ama olmazsa tekrar geldigimde ing banktan bi hesap acmaya calisirim. Adres yurtdisinda oldugu icin, hesap acmayabilirler de, bilemiyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yapıkredi en babası.

yıllarıdr kullanıyorum sanal kartını. 

hem banka hemde kredi kartına sanal atabiliyorsun.

kullanımı kolay

bide belirli aylarda kendi değiştiriyor ccv numarasını sanırım.

ayrıca kartı silip eklediğinde numara değişiyor.

ben mobilden destek kaydı bölümüne sanal kartımı silin diyorum siliyordular . onay filan geliyordu. 

bütün kartları kullandım en babası yapıkredi

zalimadam tarafından 29/Ara/19 02:20 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@zalimadam anladim hocam ama müsteri hizmetlerine söylemek yerine isbankasinda kendin kapatip acmak daha pratik geldi bana, yaniliyor muyum? CVV'nin degismesi cok önemli degil de kredi kartinin numarasi degisirse güzel olur.. Isbankasi hatirladigim kadariyal tüm bilgileri siliyor ve yeni sifirdan sanal kart olusturabiliyor.. Bazi zamanlarda türkiye'den bir seyler aliyorum onun icin bir türk kredi kartimin olmasini istiyorum ve güvenlik icin de sanal kart kullanmak önemli. Malum ortalikta milyonlarca kart bilgileri dagitildi haberleri dolasiyor.. 

Toplam Hit: 1921 Toplam Mesaj: 18
sanal kredi kartı açmak