Satılık Olacak Olan Nikon D3000

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

İyi geceler hocalar..
    Başlıkta da belirttiğim gibi nikon d3000 satmayı düşünüyorum.. Ama tabi "sıfır gibi" "neredeyse sıfır" gibi cümlelerle değil :)

Kendimde d3000 almıştım yazın her ne kadar çok kullanmasamda almış bulundum işte :)

Satmak istediğim ürün kendi makinam değil elbette, şöyle ki;

bu hafta kısa süreli de olsa yurtdışına çıkmak gibi bi niyetimiz var, e tabi bunun içinde bi miktar para lazım :) pegasus ta dün gece itibariyle 100tl lik biletleri 180 tl yapıverince bütçe iyice sarsılıverdi.. Bende düşündüm düşündüm bilet parasını çıkarmak için bu çözümü buldum :) oda şöyle ki;

malum yurtdışında bu ürünler Türkiye pazarından daha uygun ve her trülü garantisi de var.

nikon d3000 almak isteyen bir arkadaş varsa ona haftaya yurtdışından ürünü getirebilirim. yazın kendime aldığımdan beri her gittiğim mediamarkt ta felan ürünün piyasasına bakıyorum. 1299tl idi son baktığımda mediamarkt ta.. Tabi illa ki daha ucuz olduğu yerlerde vardır. Özellikle de İstanbulda ki arkadaşların forumda sıkça söz ettiği Hayyam (yanlış hatırlıyorsam affola) vb yerlerde. 

sahibinden.com ve benzeri bir kaç siteye de baktım tabi genelde "sıfır ayarında", "sıfır gibi", "neredeyse sıfır" ürünler var 900tl civarına..

henüz sahibinden.com ve benzer herhangi bir siteye ilan vermiş değilim, önce tbt ye açmak istedim konuyu.

içerik olarak neler olacak derseniz, Türkiye de çantası dahil mi oluyor ayrı para mı oluyor bilmiyorum ama , çantası ve çanta içeriğiyle beraber getireceğim ürünü. sadece kutusu olmayacak, o da havalimanında soran olursa kendime aldım gidiyorum diyebilmek için çantası ve içeriğiyle birlikte getireceğim.

iyi güzelde fiyat nedir hocam derseniz ;

düşündüğüm fiyat aşağı yukarı 1000tl.. Neden aşağı yukarı diyorum, çünkü aletin oradaki fiyatını da öğrenmem gerekli :)
    böylece olurda satış yapılırsa alan ortalama 100-200 tl ucuza aynı ürünü almış olacak bende 200TL olarak düşündüğüm bir karla uçak biletimi almış olacağım :)
    bence güzel iş :) 

çok dip not : "ustaaa bilmemneresi XXX TL ye bırakıyor", "hacııı daha geçen bi arkadaştan YYY TL ye aldım" gibi mesajlar illa ki atılacaktır , o sebeplen tekrar söylemek zorunda hissettim kendimi ; ürün "sıfır ayarında" değil , gayet sıfır üründür :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

shutter kaçta?

edit: hocam ben makına senın kullanıyon sandım pardon .ondan sordum

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

burayıda alıyorum; niye alıyon derseniz bilmiyorum :) 
    hep istemişimdir burayıda alıyorum deyip ilk postu kapmayı :)     edüt: ilk postuda alamamışım o ayrı konu :)

+ olarak bişeyde belirtmek istemiştim ;

sadece nikon d3000 için değil herhangi bir model içinde bunu yapabilirim, bana uçak bileti getirebilecek her türlü şeyi getirebilirim :)

tabi cep telefonları vs hariç :) 

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

blmrt bunu yazdı:
    -----------------------------

shutter kaçta?

shutter kaçta derken hocam?

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

hocam benim bi arkadaşım da alacak...canan almayı düşünüyo ama nikon da olur...max. verebileceği rakam 700tl...

sen canon 400d---canon 450d---nikon d3000---canon 500d :D ---Sony DSLR-A290L   felan filan ayarlayabilirsen bu fiyata alabilitemiz var...

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

murdery bunu yazdı:

hocam benim bi arkadaşım da alacak...canan almayı düşünüyo ama nikon da olur...max. verebileceği rakam 700tl...

sen canon 400d---canon 450d---nikon d3000---canon 500d :D ---Sony DSLR-A290L   felan filan ayarlayabilirsen bu fiyata alabilitemiz var...

yazdığın canon lar felan ne kadar bilmiyorumda nikon d3000 de yazmışsın , max verebileceği 700 iken bence aradığı modelleri değiştirsin senin arkadaş :)
    almanyada fiyatı 500 tl olan bişey almak istiyosa alayım 700 e de arkadaşına bırakırım o ayrı :) 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

500 Tık Para Veriyim Hesabına Hemen Havale.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hoca bin tl olmaz ancak 963 TL den daha düşük bi fiyata satarsan satabilirsin zaten 0ı okadar x)

NIKON D3000 18-55 MM KIT DSLR FOTOĞRAF MAKİNESİ

Fiyat Aralığı: 963 - 1.235 TL.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Tahribatı bu yüzden seviyorum.O kadar çok sivrizeka varki İkinci El ürünü Sıfırdan daha yüksek fiyata satmaya çalışıyorlar :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Tahribatı bu yüzden seviyorum.O kadar çok sivrizeka varki İkinci El ürünü Sıfırdan daha yüksek fiyata satmaya çalışıyorlar :)

mavigözlüdev kendi cihazını sıfır fiyatına bize mi geçiricek diyosun ?

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam deklanşörü kaç defa çatlattın onu söle bakam? azmı kullanıldı çokmu kullanıldı oradan anlaşılır..

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 2508 Toplam Mesaj: 19