folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Schengen Vize Muafiyeti Geliyor

Schengen Vize Muafiyeti Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

inşallah kalkmaz 

rahat 10 tane gerekçe sayabilirim bunun için.ayrıca göçmenleri geri almakta türkiyenin yapacağı en kötü hamle.

amk akpsi şu ülke için bi tane olumlu adım atsın ya

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kim demiş suriyeliler işe yaramıyo diye :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

suriyeli kaçak göçmenler üzerinden politika yapacak kadar düştük mü amk

türkler olarak bu muyuz biz hocam

serbest dolaşım hakkı vermiyorki senin vatandaşına ne anladım ben o işten

sadece iş adamına öğrenciye vize verse ne olacak onlar zaten gidiyor istediği zaman vize veriyorlar

hiçbizaman tam üye olamayacak avrupa birliğine türkiye bu büyük nüfusla olamaz zaten

onlarda biliyorlar bütün türkiye nüfusunun avrupaya akın edeceğini kaçacağını adamlar aptal mı?

ha moldova gibi ufak ülke olursun az nüfusun olur o zaman alırlar

daha önce türk-kürt nüfusu ülkelerine aldılar tecrübe ettikleri için şimdi istemiyorlar

bende olsam bende istemem adamlar haklı ayrıca türkün başka dostu yok hocam şu dünyada

görüyoruz işte yakıyorlar yıkıyorlar bizimkileri

bizde aynı değilmiyiz vazgeçelim artık şu işten ülkemizi asyaya doğru çevirelim geleceğimiz orada

gitmek isteyen adam vizesini alıp gidiyor zaten...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Dostum AB ya da Almanya bırak sözünde durmayı yazılı şartlarını yerine geirmiyor ki.. 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

sadece iş adamına öğrenciye vize verse ne olacak onlar zaten gidiyor istediği zaman vize veriyorlar

hiçbizaman tam üye olamayacak avrupa birliğine türkiye bu büyük nüfusla olamaz zaten

onlarda biliyorlar bütün türkiye nüfusunun avrupaya akın edeceğini kaçacağını adamlar aptal mı?

daha önce türk-kürt nüfusu ülkelerine aldılar tecrübe ettikleri için şimdi istemiyorlar

bende olsam bende istemem adamlar haklı ayrıca türkün başka dostu yok hocam şu dünyada

bizde aynı değilmiyiz vazgeçelim artık şu işten ülkemizi asyaya doğru çevirelim geleceğimiz orada

Bu memlekette yalnızca Türkler mi var.... Türkler olarak bu muyuz ne demek faşist misin nesin

iyibu! yeniden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Bu memlekette yalnızca Türkler mi var.... Türkler olarak bu muyuz ne demek faşist misin nesin

Arkadaşı tanımam etmem. Düşüncelerine katılırım katılmam. Ama asıl bu söyleminiz düpedüz faşistliktir.

Atatürk'ün deyişi ile, kendini bu ülkenin bir vatandaşı olarak gören, kendini bu topraklara ait hisseden herkes Türk'tür. Kendinizi farklı bir yere koymaya çalışmak demek kendi kendinizi ötekileştirmenize neden oluyor ve bu da farklı kutuplaşmalara neden oluyor. Eğer bunca zamandır halen bunu idrak edemediyseniz ki edememişsiniz, size daha ne denir ki... Çok uzatmadan sorunuza ben yanıt vereyim: Evet, bu ülkenin tek sahibi Türklerdir. Bunun dışında kalanlar diğer ülkenin vatandaşı olup burada yaşamayı tercih edenlerdir. Kendini bu iki grup dışında tutanlar, bunca zamandır bu ülke içinde akan kana sebep olanlardır.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bunlar bütün mültecileri bize dayadıktan sonra kaldırırlar vizeyi... demedi demeyin. haa oradan bizimkiler geri dönmezse bu ser alamanlara girere kazık :D şengen vizesi yerine de yengen vizesi her zaman için daha iyidir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

belki avrupa'ya seyahate kolayca gidebiliriz vs güzel de bu gelen göçmenler türkiyenin amına koyar. Çok ağır bir yük olacak orası kesin. Adamlar ne güzel ya omuzlarındaki yükün tamamını sünepe bir ülkeye kitliyorlar karşılığında da arada gelir gezersiniz medeniyet görürsünüz amk garibanları diyorlar. Gitmedi başımızdan bu AKP belası bir türlü.

Hele bir de bu Schengen muhabbetini sadece üniversite öğrencisi, işadamı diye kısıtlarlarsa topunun amk ben....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Alın size vize muafiyeti :D ciddi ciddi böyle şeylere inan var mı ya, Transit geçişler için de vize gelmiştir hayırlı olsun 

http://www.schengenvisainfo.com/transit-schengen-visa/

طדṮ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

3. sınıf dünya ülkeleriyle vizeleri kaldırdık diye bangır bangır reklam yapıyorlardı, ben de sinirden deliriyordum. Ulan Kenya ile vizeleri kaldırsan ne olacak!..

Schengen vizesinin kalkması da kocaman bir yalandır. Halkı oyalamak, iş yapıyormuş gibi, başarılı oluyormuş gibi göstermekten başka bişey değildir...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
Toplam Hit: 12153 Toplam Mesaj: 96
vize schengen vize muafiyeti