folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Services.Tahribat.Com Yenilemesi

Services.Tahribat.Com Yenilemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

@holyone dediğinde de mention gelsin. Alıntı mention'I çok dandik. Tarayıcı açık olacakta, sekmede olacaksın da görüceksin. 

Donanımhaber tarzı bildirim tarzı gelebilir. Tek tek nereden ne gelmiş, cevap gelmiş mi diye bakmak 2016 yılında büyük hamallık.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

1 kişi 50 satır yazı yazmış   . Ben alıntı yapıyorum . O yazı aynen orda duruyor üstüne benim yazdıklarım   3 mesaj 100 m uzunlukta in in bitmiyor .

2 link paylaşılınca oto tıklanır olmalı . Android  cp zor oluyor.

3 site arama motoru hiç bir işe yaramıyor  . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

1 kişi 50 satır yazı yazmış   . Ben alıntı yapıyorum . O yazı aynen orda duruyor üstüne benim yazdıklarım   3 mesaj 100 m uzunlukta in in bitmiyor .

2 link paylaşılınca oto tıklanır olmalı . Android  cp zor oluyor.

3 site arama motoru hiç bir işe yaramıyor  . 

Aynen Ekşi'deki devamını okuyayım tarzı bişey.

Birde belki bu konu önceden konuşuldu, ben kacırdım ancak mobil sürümde neden yeni mesaj yazarken kopyalama işlemi yok? Birşeye karşı önlemden dolayı mı?

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daft Ground
    PLaXToR
    PLaXToR's avatar
    Erkek

Hocam SEO tools tarzı şeyler de olsa çok hoş olmaz mı? Tasarım ile ilgili bootstrap olarak yardımcı olabilirim. Ya da direk bölümler altına site içerisinde yer edindirtilse kullanım artar diye düşünüyorum.

If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

@holyone dediğinde de mention gelsin. Alıntı mention'I çok dandik. Tarayıcı açık olacakta, sekmede olacaksın da görüceksin. 

Donanımhaber tarzı bildirim tarzı gelebilir. Tek tek nereden ne gelmiş, cevap gelmiş mi diye bakmak 2016 yılında büyük hamallık.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Geçen açtığım konuya ilk yorum yapıldığında bildirim geldi, diğer yorumlarda, alıntılarda gelmedi.

Hata neyin mi var

Anlık bildirim anında sayfanın önünde bulunamamış olabilirsin

Bir diğer problem ise bu özellik sürekli açık bağlantı üzerinden iletiliyor, bazı browserların 10 connection limiti var ve 10 tabdan sonra 11. aktif bağlantıyı açamıyabiliyor.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Servislere intodns.com gibi dns hatalarını ekleye bilirsin

http://www.yougetsignal.com/tools/web-sites-on-web-server/ suncudaki siteleri gösterme eklene bilir

arkadaşın dediği gibi bikaç seo aracıda eklene bilir eminim siteye hit patlaması yaşatıcaktır spinner sistemleride eklenebilir :D

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

yüce şeyh;

1- profil sayfamıza gif yükleyince çalışmıyor önceden çalışıyordu.

2- yazdığımız mesajlara girince son cevap tarihine göre dğeil konu açılma tarihine göre sıralanıyor.

şimdilik bunlar.

ayrıca favori olayı on numara olmuş. çizikten kurtulduk :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Örnek ver hocam mesela ne arayıp bulamadığını söylersen daha iyi anlarım.

Başka kişinin profilinde son 10 mesajı görüntülememin amacı, kişilerle ilgili çok ayrıntılı bilgiyi ortaya dökmemek.

Mesajın alıntılandığında bildirim var yeni eklendi

Hocam kişilerle ilgili ayrıntılı bilgi dökmemek diyorsun ama gizli konular hariç tüm mesajlar google tarafından indexlenmiş zaten. Ayrıntılı bilgi dediğin şey forumda açılmış konular hocam. Forumdaki mesajlar tüm üyelere açık zaten.

Adam ikinci el satış yapıyor önceki açtığı konuları inceleyemiyoruz. Veya troll lüyor önceki attığı mesajlarda da aynı tür yaklaşımı olup olmadığını ispatlayamıyoruz. Böyle veri gizliliği mi olur? Bilgi gizliliği istiyorsan "kullanıcılar mesajlarımı üyeler arayamasın" ya da "kullanıcılara profilimi gizle" gibi bir seçenekli yaklaşım olması gerek.

Ayrıca bilgi gizliliği diyorsun ama kullanıcıların browser ismi, sürümü, işletim sistemine kadar bütün özelliklerini görebiliyoruz. Bir ip si paylaşılmamış o kadar.

Arama sistemi rezalet ötesi. 2000 yılındaki forum sistemlerinde bile daha anlayışlı daha kullanışlı ve daha kişi odaklı arama sistemleri var.

Diğer taraftan mesaj altınlılama gibi bildirimlerin canlı olmasından ziyade özel mesaj gibi bildirilmesi gerek. Adam çıkıyor siteden 30 dk sonra geldiğinde alıntı yapılıp yapılmadığı belirtilmiyor.

Daha bir sürü hata varda ara ara gözlemlediğim ama not etmediğim şeyler hocam.

Ana sayfada ki aktif konular bölümünde sadece seçtiğimiz bölümleri takip edebilme seçeneği olabilmeli. Mesela ben genl bölümde ki aktif konuları görmek istemiyorum ama geyik bölümündekini görmek istiyorum gibi.

DrKill tarafından 28/Eyl/16 18:41 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

Geçen açtığım konuya ilk yorum yapıldığında bildirim geldi, diğer yorumlarda, alıntılarda gelmedi.

Hata neyin mi var

Anlık bildirim anında sayfanın önünde bulunamamış olabilirsin

Bir diğer problem ise bu özellik sürekli açık bağlantı üzerinden iletiliyor, bazı browserların 10 connection limiti var ve 10 tabdan sonra 11. aktif bağlantıyı açamıyabiliyor.

Cep telefonlari icin alinti yapıldığında yukarda facebook tarzi birsey olabilir :) 

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
Toplam Hit: 12546 Toplam Mesaj: 62
services tahribat.com servisleri