folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Services.Tahribat.Com Yenilemesi

Services.Tahribat.Com Yenilemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şeyh siteye üyelikleri kapattınmı tamamen eğer kapattıytsan iyi olmuşta bi sorayım dedim

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Beyler şimdi services.tahribat.com u daha yeni bişeyle değiştirmek istiyroum, hatta www altına soksam çok daha iyi olur.

Eskisinde gereksiz 20 tane servis var. 200 tane yeni servis arasından kolay navigasyon yapılabilecek bir arayüz ne tavsiye edersiniz? Yani ana sayfa olarak nasıl birşey koyayım?

Ayrıca burada minik minik birbirinden bağımsız birsürü modül olacağı için herkezin kolayca ek yapabileceği bi iskelet kurmak gerekiyor.

şu ilk mesajın alıntılanması kadar gereksi bir şey yok hocam ilk mesajtdan alıntı butonunu silebirsin mesela  

konuyu cevap yazan zaten ilk mesaja cevap yazıyor  alıntılanma ne alaka   başkasına cevap veriyorsa şayet onunkisini alıntılar 

ayrıca tbt bot u servis dizinin altına koy hocam bence  

SeRDaR tarafından 28/Eyl/16 19:30 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ne var eksik

yaslanınca boyle olunuyormus demek :D

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

umarım bu gereksiz servisler arasında opensubstan sorgu sonucu çeken servis yoktur. Şuan denedim sorun yok ama bundan tahmini 2-3hafta kadar önce orjinal sitede altyazı ararken ilk kez gördüğüm bir, insan-robot ayrımı yapan uyuz bir programcık vardı sitede resimleri 4kategoriye ayırıp hangisi hangisinin eşleştirme yapmanı istiyordu bende o sıralar çevirecek bir altyazı arıyordum yani aklıma belirli bişey yoktu ingilizcesi yeni düşmüş çevirisine başlanmamış bieyşer haliyle filmleri sürekli sorgularıtyordum her defasında o aptal şeyle uğraşmıştım sonra tesadüfen denk geldi servislerde varmış ordan sorgulatınca şlak basıyordu linki çok gerekliydi yaa hatta elzemdi :D

Nikoteen tarafından 28/Eyl/16 23:27 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

md5 hash ı kaldırma ben kullanıyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

biri alıntı yapsın bakam çalışıyor mu? aq şeysini kaç senedir istiyoruz illa bağış mı toplayak . böyle yazılanlardan haberdar olamayınca muhabbet yarım kalıyor. alıntı bildirimi çalışsa bence en az %15 forum fazla kullanılır.

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

biri alıntı yapsın bakam çalışıyor mu? aq şeysini kaç senedir istiyoruz illa bağış mı toplayak . böyle yazılanlardan haberdar olamayınca muhabbet yarım kalıyor. alıntı bildirimi çalışsa bence en az %15 forum fazla kullanılır.

Test 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Test 

eyw hocam sekme açıkken çalıştı ama sekme kapalıyken msj uyarısı gibi bir uyarı bıraksa iyi olur o şekilde çalışmıyor dediler. pc başından ayırlırken bir daha alıntı yapar mısın. birazdan çıkıcam kapalıyken ne olacak bakam

İmzalamazsam ne olcak?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Test 

eyw hocam sekme açıkken çalıştı ama sekme kapalıyken msj uyarısı gibi bir uyarı bıraksa iyi olur o şekilde çalışmıyor dediler. pc başından ayırlırken bir daha alıntı yapar mısın. birazdan çıkıcam kapalıyken ne olacak bakam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Şu arama bölümü anasayfada bir tane text olacak şekilde olsa daha kullanışlı olur

Google da 1 text ile istediğimi bulabiliyorum, burda ayrıntılı olduğu halde bulamıyorum

Toplam Hit: 12660 Toplam Mesaj: 62
services tahribat.com servisleri