folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder Services.Tahribat.Com Yenilemesi

Services.Tahribat.Com Yenilemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Üye basligi altindaki listede 'Bildirimler' adinda bir baslik olmali. Orada alintinan mesajlarimiz ve adimizin gectigi mesajlar listelenmeli.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

yok ya ben vazgeçtim adımın ya da msjımın alıntılandığı bir özellik istemiyorum. yok yok hiç gerek yok yaparsan .... hele neyse söylemicem boşver amk

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    HolyOne bunu yazdı

Beyler şimdi services.tahribat.com u daha yeni bişeyle değiştirmek istiyroum, hatta www altına soksam çok daha iyi olur.

Eskisinde gereksiz 20 tane servis var. 200 tane yeni servis arasından kolay navigasyon yapılabilecek bir arayüz ne tavsiye edersiniz? Yani ana sayfa olarak nasıl birşey koyayım?

Ayrıca burada minik minik birbirinden bağımsız birsürü modül olacağı için herkezin kolayca ek yapabileceği bi iskelet kurmak gerekiyor.

v11e geçmemiz lazım o zaman.

Kısaca izah edeyim kafamdakini.  Anasayfadaki aktif konular kalkar. Anasayfada yalnızca haberler, dökümanlar, servisler ve diğer gereksiz uygulamalar durur. Bunlar alt alta üste artık en güzel nasıl görünecekse o şekilde mesela 500px;150px (150px;150px haberin,dökümanın ya da servisin avatarı ya da görüntüsü olacak) şeklinde görüntülenir. Sitedeki her haber ve dökümanın foruma bağlantısı verilir. Okunan haber forum içerisinde yorumlanır yani. Kullanılacak olan servisler de user id ye bağlanır. Kullanıcılar yalnızca kendilerine has tokenle servisleri kullanırlar. Böylelikle dışardan kimse kullanamaz bu servisleri. Hatta dökümanlara da yalnızca kullanıcının erişmesi mantıklı olur.

Anasayfadaki aktif konuları kaldırmıştık. Varlığı olmazsa olmaz olan aktif konular, forum bölümüne gelir. İlla 25 konu listelenmez de 20 konu listelenir mesela. Listelenirkense şu an içinde barındırdığı detaylara ek olarak (konu adı, açan, yazan, hit) bulunduğu kategori ve kaç cevap aldığı bilgisi de düşülür. (kaç cevap verildiği bilgisi ne kazandırır demeyin. konu 2k hit alıp da 10 cevap alıyorsa demek ki önemli bi konu. troll konu olunca genelde 300 hitte 200 cevap oluyor.)

Herhangi bir detay eklemesek bile bir konuyu işaretleyebilmeliyiz. Bu da mesela dizi sitelerindeki izledim muhabbetine benzer şekilde olacak. İşaretlediğimiz konuya yazmasak bile son baktığımızdan bu yana yeni gelişmeler olmuşsa bu konuda bunlar bunlar oldu diye bildirim atabilmeli. E tabi bunların yanında kullanıcı etiketleme, alıntılama gibi durumlarda da anlık bildirim almak gerekiyor.

Ek olarak kullanıcıların konumları çekilmeye çekiliyor. Bari bi işe yarasın diye bi not daha ekleyeyim. Site açıldığında konumunuzu kullanmak istiyor uyarısına yes diyenlerin profilinde bokunu çıkarmama şartıyla (50km yarıçapında falan olabilir) görüldüğü son konum paylaşılabilir. Şu an bunun ne işe yaradığını ya da ne işe yarayacağını izah edemem ama olsa iyi olur gibi. Kan grubu paylaşma şeysi de olsun profilde bide. 

Ayrıca avatar da kalksın forumdan. Madem imzalar geri gelmiyor, daha sade bir forum olsun. Sadece nick yazması yeterli forumda. Kim ne yapsın avatarı, kayıt olduğu tarihi, nick üstü yazısını, cinsiyeti falan. Detaylı bilgi isteyen kişinin profiline girip baksın. Temiz site istiyoruz.

Benim eyyorlamam bu kadar.

Tüm bunlardan sonra faaliyete geçen sitenin çok da görünmeyen bi yerine katkıda bulunanlar başlığı altında nickim olursa yeterli :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Bence site gayet fonksiyonel basit ve hızlı diğer forum siteleri gibi karman çorman olmasın lütfen.

işte öyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    RhiFaT bunu yazdı

Bence site gayet fonksiyonel basit ve hızlı diğer forum siteleri gibi karman çorman olmasın lütfen.

bizim peder gibi dijitale karşı herşey düğmeli ve çevirmeli olmasını istiyor :) ama teknoloj öyle değil işte

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Deminki mesajı düzenleyemedim. Onlara ek olarak ayrıca anasayfada video bölümü de olmalı. Üyelerin hazırladığı diy, teknoblog ya da diğer ıvır zıvır tarzı videolar falan. Kendi kendine yeten bir communityde olması gereken şeyler bunlar.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    1049 bunu yazdı

Deminki mesajı düzenleyemedim. Onlara ek olarak ayrıca anasayfada video bölümü de olmalı. Üyelerin hazırladığı diy, teknoblog ya da diğer ıvır zıvır tarzı videolar falan. Kendi kendine yeten bir communityde olması gereken şeyler bunlar.

Mobilsen ekrani yatirarak duzenleyebiliyormussun yanlislikla kesfettim.

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bu arada benim kefillik hakkım -25 di hata var dediniz ama yemedim..

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

son mesajlar diye bi kısım var mı, yoksa yapılsın,

son girişimden bu yana hangi konular açılmış, hangi konulara mesaj atılmış onları görsem mesela?

ayrıca o kısımda benim mesaj attığım konularda ayrı bi ikon belirse?

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

tasarım eski kalantor tahribat gibi yeni ferah tahribat gibi bir tasarım olsa daha iyi olur :)

Toplam Hit: 12668 Toplam Mesaj: 62
services tahribat.com servisleri