folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sevdiğin İnsana Karşı Kendin Olamama Durumu

Sevdiğin İnsana Karşı Kendin Olamama Durumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semtex
    semtex's avatar
    Erkek

Arkadaşlar durumum tam olarak şöyle, sevdiğim insana karşı kendim olamıyorum bir türlü bu yüzden beni tanımıyor bilmiyor, onu gerçekten çok sevdiğimi bilmesine rağmen bu durum onu benden uzaklaştırıyor bir anlaşma yaptık beni tanıyabilmesi için daha doğrusu kendim olarak ona davranabilmem için süre tanıdı bana bu süre içinde ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız ya da en azından beni cesaretlendirirseniz sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Doğal davranacaksın işte hocam,sevmiyorsan seviyorum gibi yapmayacaksın.Yani o elma seviyor diye senin de elma sevecek halin yok.Her gün farklı ruh haline bürünme ya da kız arkadaşının istediği gibi biri olmanı istiyor yoksa olmaz gibi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

yanında osur 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Yanlış anlamayın liseli misiniz yaşınız kaç :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semtex
    semtex's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

yaş oldu 30, lise dönemi geride kaldı üniversitede bitti üş güç kariyer derken buralara kadar geldik. hayatımda ilk defa yaşadığım bir durum neden böyleyim bende anlamıyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Anlamadığım tek şey her gün böyle bir konu açılıyor forum da . Bu forum da herkes mi aşık herkesin mi sadece aşk derdi var :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semtex
    semtex's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

Doğal davranacaksın işte hocam,sevmiyorsan seviyorum gibi yapmayacaksın.Yani o elma seviyor diye senin de elma sevecek halin yok.Her gün farklı ruh haline bürünme ya da kız arkadaşının istediği gibi biri olmanı istiyor yoksa olmaz gibi.

çok teşekkürler kayda değer şeyler bunlar, aynı ortamı paylaşıyoruz gün boyu bakalım yarın nasıl olacak.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    semtex bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

yaş oldu 30, lise dönemi geride kaldı üniversitede bitti üş güç kariyer derken buralara kadar geldik. hayatımda ilk defa yaşadığım bir durum neden böyleyim bende anlamıyorum

Yalnız değilsin. 

Bende tüm tavsiyelere açığım. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Alkol varmi? At 2 kadeh viski 50cl den bak gor ozaman sen bile kendini 30 senede taniyamadigini anlarsin.

Alkol almiyorsan. Hocam biraz oz guven eksikligi sezdim. Buna en iyi cozum ortak noktalar hakkinda konusmak elbet biseler vardi bir film sor izledinmi diye yok derse baska bi film sor ordan filmin konusunda gecen bi sahneyi anlat baktin hala cevap yok ben tualete gidiyorum de ve oradan uzaklas o is olmaz kendinede bayanada iskence etme.

delimiyim ben?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hocam kız ile birlikte doğal hareket edebileceğin, stres altın olmayacağın, "acaba ne düşünür ki?" demeyeceği aktiviteler yapın.

Ne bileyim mesela bowling'e gidin veya başka şeyler yapın

sinemaya gidin vs.

Yapmakan HOŞLANDIĞIN şeyleri onunla yaparsa daha doğal davranırsın gibi geliyor.

Tabi bu konularda herkesin ilacı kendisidir aslında.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Fazla umursamayacaksın,

Ne zaman zayıflığını bir kadına gösterirsin o zaman döner biyerine koyar.

Toplam Hit: 5292 Toplam Mesaj: 54
sevdiği insana açılıp kapanmak