folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sevdiğin İnsana Karşı Kendin Olamama Durumu

Sevdiğin İnsana Karşı Kendin Olamama Durumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Çok sevmeyecen tapiyosun kıza aman o kızarmı aman yanlış anlar mi aman ne düşünür vss vss çok sevmezsen olur taptigin sürece olmaz kendin için yaşa onun için degil

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Geçmişteki o eski defteri kapatamamışsın hocam, kendini kandırma sende biliyorsun...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semtex
    semtex's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Geçmişteki o eski defteri kapatamamışsın hocam, kendini kandırma sende biliyorsun...

Geçmişte kapatamadıgım defter yok ama gelecekteki defteri bir türlü açamadım. Yaklaşık bir saat sonra gelecek aynı ısyerındeyız tavsiyeleriniz uymaya çalışacağım bakalım ne olacak.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Erkek

açtığın ilk konunun bu olması garip :)ne  oldu birimi tavsiye eti tbt yi bu tür  konularda vay arkadaş :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semtex
    semtex's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı

açtığın ilk konunun bu olması garip :)ne  oldu birimi tavsiye eti tbt yi bu tür  konularda vay arkadaş :D

Onun gibi bir şey oldu burası seni kurtarmazsa hiç bir şey seni kurtarmaz dediler :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

insanların sevdiklerinin yanında kendileri olamamasının sebebi bence basit, sen kendini yeteri kadar sevmiyorsun sevmediğin için karşındakininde seni sen olarak sevmesini beklemiyorsun.

Önce kendini sevmekle başla

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

nasıl peki yorucu oluyormu kendin gibi olamamak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Yanlış anlama.

Kumarbaz mısın?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı

insanların sevdiklerinin yanında kendileri olamamasının sebebi bence basit, sen kendini yeteri kadar sevmiyorsun sevmediğin için karşındakininde seni sen olarak sevmesini beklemiyorsun.

Önce kendini sevmekle başla

Güzel dedin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    semtex bunu yazdı

Arkadaşlar durumum tam olarak şöyle, sevdiğim insana karşı kendim olamıyorum bir türlü bu yüzden beni tanımıyor bilmiyor, onu gerçekten çok sevdiğimi bilmesine rağmen bu durum onu benden uzaklaştırıyor bir anlaşma yaptık beni tanıyabilmesi için daha doğrusu kendim olarak ona davranabilmem için süre tanıdı bana bu süre içinde ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız ya da en azından beni cesaretlendirirseniz sevinirim.

Sonuç bu iş olmaz süre tanımış ne bu hediye çekimisin sen doğal ol seni seven böyle sevsin olay basit bazende sevgi yanıltıcı olabilir unutma hayatta bugün varsa yarın yok olabilrisin.

Toplam Hit: 2590 Toplam Mesaj: 54
sevdiği insana açılıp kapanmak