folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sevdiğin İnsana Karşı Kendin Olamama Durumu

Sevdiğin İnsana Karşı Kendin Olamama Durumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Psikologa git bu bir hastalıktı ismini hatırlayamadım. Ben de eskiden senin gibiydim ama rol yaptığımdan olsa gerek çevremde hep kızlar vardı birsürü kızla çıktım falan son birkaç yıldır yoruldum artık kendim gibiyim ve çevremde kız yok :D İçimdeki ayıyı gören kaçıyor.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Kendin olamıyorsan kim oluyorsun, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Fazla umursamayacaksın,

Ne zaman zayıflığını bir kadına gösterirsin o zaman döner biyerine koyar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragoonx
    dragoonx's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Fazla umursamayacaksın,

ibretlik tespit.

Delikanlım! İyi bak yıldızlara. onları belki bir daha göremezsin. Belki bir daha yıldızların ışığında kollarını ufuklar gibi açıp geremezsin… (Nazım Hikmet RAN)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    semtex bunu yazdı
    Nvidia bunu yazdı

açtığın ilk konunun bu olması garip :)ne  oldu birimi tavsiye eti tbt yi bu tür  konularda vay arkadaş :D

Onun gibi bir şey oldu burası seni kurtarmazsa hiç bir şey seni kurtarmaz dediler :)

Adamlar resmen bize pezevenk demiş :D :D :D :D

Caglar.Boss
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    dragoonx bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Fazla umursamayacaksın,

ibretlik tespit.

haklı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

uzun yola çıkın beraber hocam. emin ol ikiniz de kendiniz olacaksınız :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle kendinin farkına varman gerekiyor. Kendim olamıyorum diyorsun. Sen neyi seviyor neden nefret ediyorsun? İlgi alanın ne? İdealin, projelerin ne? Dünya görüşünü bir düşün? Öncelikle bunları bir belirle. Yalandan haz etmiyorsan mesela sırf başkası zorda kalacak diye yalan söyleme. Sırf başkası mutlu olacak diye sen kendinden sürekli ödün verirsen bir zaman sonra ilk vazgeçilecek kişi olacaksın. Birey olarak önce kendine ve prensiplerine saygın olacak. Gerisi kendiliğinden gelecektir zaten. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Hocam(abim) merhaba,

Bu tür şeyler biraz zaman işidir. İlişkinin ilk bazlarında kimse kendisi gibi davranmıyor pek. Bunun nedeni benim açımdan karşımızdaki kişinin hakkımızda olumsuz düşüneceği gibi. Ama bu iki taraf içinde paranoya hissi gibi bir durum. Kendimizi başkaları ile kıyaslandığında basit görmeye kadar giden yolu oluyor. Küçük yaşlardan itibaren karşı cins ile pek diyaloğumuzun olmaması(ileri ki zamanlar için) buna etken yaratıyor. Kendimi örnek vereyim iki üç sene önce bir kız ile buluştuğumda(onun beni zorlaması ile) karşısına alkol alarak çıkmıştım. Üzerimde psikolojik baskı vardı kendi kendime oluşturduğum. Tabii olmadı.

O olaydan altı ay sonra şu an hâlâ devam etmek de olan bir ilişkinin içerisindeyim. Üç yıl bitecek önümüzdeki ay hocam. Kendin gibi davranma zamanla oluşuyor. Ben şunu gördüm, bir erkeği erkek yapan kadın. Kadın erkeğe çok şey kazandırıyor. Bence sevdiğiniz kadın ile konuşun, kaygılarınız var ise ona anlatın. Zaten sizi bu durumda olumlu karşılamayacak ise boşverin. Ama şu anki durumunuz zaten sizin onu gösterdiğinizin kanıtı. Kendiniz olmayı en azından yavaş yavaş deneyebilirsiniz.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

Yakınan tanışıyoruz :)  Adam çok seviyor beyler ne deseniz boş.  Eli ayağı birbirine dolanıyor.  Kedi gibi birşey olur.  Kara Sevda dedilerinden. Ağır vaka işin ehli gelsin :))) 

Toplam Hit: 5321 Toplam Mesaj: 54
sevdiği insana açılıp kapanmak