Şeyhi Gördüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar google play' de dolanırken, garip bi uygulama gördüm. 

21. yüzyılda tarikatımızı yaratan yüce şeyhimiz, Türkiye' deki bilinen evliya listesine adını taşımış. Bugün GURURLANMA GÜNÜ!

Yüce şeyhimizin evliya olduğunu gösteren uygulama adresi:

https://goo.gl/EuPRwU

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

ermiş fihristi gibi birşey herhalde hemi

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

hahahahah yazanda güzel yazmış

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

mkyb tarafından 20/Haz/15 23:43 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

Bilmem dikkatinizi mi çekmiş midir? Burada resmi olan tek kişi bizim Şeyhimizdir.

Peki niye? Çünkü ancak onun surat-ı şerifi gören her fani varlığın yüzünü aydınlatabilecek nur ile doludur.

Uygulamadaki tüm evliyalar yüzyıllar öncesinin temsilcileri iken, Şeyhimiz günümüzün yozlaşmış dünyasında yol göstericimiz olmuş ve ilmiyle bizi peşine takmıştır.

Modern dünyanın gafletine karşı açtığı mücadelenin ve sahip olduğu derun ilmin daha fazla insana yayılmasına vesile olacağı için bu uygulamayı yapana teşekkürlerimi iletiyorum.

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

şüphesiz ki şeyhe şirk koşanın elektronik aletleri bozulacaktır. öyledir ki teknik servis ilgilenmez. bilmezler mi, garanti süresi 2 yıl değil şirk koşana kadardır. wifileri var nete giremezler, arama yapacaklar ekranları kilitlidir. şüphesiz ki şarjları bitmiştir, power supllyleri yoktur.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://ersanyakit.com/blog/about

Bu eleman içimizden birisiydi hatta yazdığı Android uygulama konusunda yorum vs istemişti fakat konusunu bulamadım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu eleman içimizden birisiydi hatta yazdığı Android uygulama konusunda yorum vs istemişti fakat konusunu bulamadım.

WH0 is that :B

:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ozgunlu taniyodur hangi murit oldugunu. Zaten uygulama daha bugun cikmis direk buraya konusu acildi. Hangi murit bende merak ettim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

@WH0 konuya davetlisin hocam :D

iyibu! yeniden..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

ahahaha :D aynen Wh0

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
Toplam Hit: 9639 Toplam Mesaj: 46
tahribat ulvi evliyalar holyone evliya holyone