Şeyhi Gördüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

@holyone  bekleniyorsunuz

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

tbt de bazilari işin bokunu cikarmis abi. yalakalık yapacam diye baskalarinin inancini tiiye alan tavirlar hic yakismiyor... inanmayabilirsin ama inananada saygi duymak zorundasin kardesim.

sırf ortalığı karıştırmak için mi yazıyonuz bunları anlamıyorum. ben de senin gibi inançlı biriyim ama okurken kahkaha attım eğlendim amk. niye eğlenmiyim ya niye eğlenmiyim ? beyin bedava adam komik yazmış attım beynime espriyi aklıma geldikçe neşeleniyorum.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Şeyhin disassembler kullanmadan sadece hex editörü ile cracklediğini gözlerimle gördüm, şahidim. Şeyhimiz çok mütevazı birisi olduğundan bu olayları gün yüzüne çıkarmıyor, açıklamıyor. Bu kerametleri gün yüzüne çıkaran Wh0'yu, fahri paralel şeyh ilan ediyorum. Vatana, millete hayırlı uğurlu olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

lan djfgg sesli güldüm

[22817//kaanabak]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

Hangi kafayla yapılıyo bunlar ya.

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Disassembler kullanmadan hex editorle crack yapmak basit programlar için zor değil. Her assebmly instructionun bi sayı karşılığı var zaten karşılaştırma komutlarını bildikten sonra hex editorde o komutun karşılığını aratıp replace edebilirsiniz. Bazı durumlarda "License not found" dan hemen önce 85 86 vs komutları bulup değiştirebilirsinz. Daha önce shareware olan hex workshopla nasıl hex workshopun kendisini crackledigimin dokumanını okursanız mümkün olduğunu anlarsınız.

Yani olmayacak şeyler değil zaten dökümanda yazanlar. Bazı arkadaşlar hemen dini duygularım incindi fln gibi yazıyor. Onların kalbi mühürlenmiş ondan böyleler.

Programı yapandan allah razı olsun indiren de reklamına bin kere tıklasın insala. Çok faydalı buldum eseri.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Disassembler kullanmadan hex editorle crack yapmak basit programlar için zor değil. Her assebmly instructionun bi sayı karşılığı var zaten karşılaştırma komutlarını bildikten sonra hex editorde o komutun karşılığını aratıp replace edebilirsiniz. Bazı durumlarda "License not found" dan hemen önce 85 86 vs komutları bulup değiştirebilirsinz. Daha önce shareware olan hex workshopla nasıl hex workshopun kendisini crackledigimin dokumanını okursanız mümkün olduğunu anlarsınız.

Yani olmayacak şeyler değil zaten dökümanda yazanlar. Bazı arkadaşlar hemen dini duygularım incindi fln gibi yazıyor. Onların kalbi mühürlenmiş ondan böyleler.

Programı yapandan allah razı olsun indiren de reklamına bin kere tıklasın insala. Çok faydalı buldum eseri.

Gözlerinede perde çekilmiş hocam

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Şüphesiz ki, kodlara can veren yüce şeyh, kalplerdeki mühürleri de açmayı bilir.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Şeyhimiz kıymetli ve feyizli olduğu için böyle yerlerde bulunması veya görülmesi anormal karşılanmamalıdır. O bir şeyh, o bir ilim ehli, o bir şeyh...

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

TEKBİRRRR

[22817//kaanabak]
Toplam Hit: 9641 Toplam Mesaj: 46
tahribat ulvi evliyalar holyone evliya holyone