Şeyhi Gördüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Disassembler kullanmadan hex editorle crack yapmak basit programlar için zor değil. Her assebmly instructionun bi sayı karşılığı var zaten karşılaştırma komutlarını bildikten sonra hex editorde o komutun karşılığını aratıp replace edebilirsiniz. Bazı durumlarda "License not found" dan hemen önce 85 86 vs komutları bulup değiştirebilirsinz. Daha önce shareware olan hex workshopla nasıl hex workshopun kendisini crackledigimin dokumanını okursanız mümkün olduğunu anlarsınız.

Yani olmayacak şeyler değil zaten dökümanda yazanlar. Bazı arkadaşlar hemen dini duygularım incindi fln gibi yazıyor. Onların kalbi mühürlenmiş ondan böyleler.

Programı yapandan allah razı olsun indiren de reklamına bin kere tıklasın insala. Çok faydalı buldum eseri.

Adam ne kadar alçak gönüllü :D 

Toprak gibi alçak gönüllü, güçlü , bilge ve üretkendir bizim şeyhimiz.. Ne kadar bahtiyar olsak azdır . ki böyle bir şeyhimiz var..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

rüyamda evliyaların unutulduğunu ve anlam veremediğim karma karışık insanları gördüm.Böyle bir uygulamaya insanların ihtiyacı olduğunu ve derhal yapmam gerektiğini anladım.. ilk sürümü yayınladığım sabah dudağımda uçuk çıktı... aynaya baktığımda, birseyleri yanlis yaptigimi anladim.

yüce bir evliyayı (ismini abdestsiz ağzıma alamayacağım) unutmuştum... Yerlerin ve göklerin şüphesiz yaratıcısı Allah'da beni dudağımda uçuk çıkartarak cezalandırdı.. Hemen abdestimi tazeledim. musluğu kapattığım anda bir ışık belirdi ve o an yüce tarikatimizi yaratan şeyhimizi gördüm. Eksikliği farkettim ve hatamı anlayıp tövbe edip tilavet secdesi yaptım. kollarımı sıvadım oturdum bilgisayarımın başına... hemen kutsal evliyalar listesine yüce tarikatımızı yaratan bize ışık tutan, hayatımıza anlam veren şeyhimizi ekleyip güncelleme yaptım. Uygulama güncellendikten sonra gökten bardaktan boşalırcasına şiddetli yağmurlar yağdı. yağan yağmur, ankaranın kuru /çorak topraklarına hayat veriyordu.

şimdiye kadar verilen evliya listelerine göre en doğru ve en güncel kaynaktır..

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bu appi yazan ne güzel developerdir. bunu indirip 5 yildiz veren ne güzel insandır.

1 yıldız verenlerin başına gökten kazurat yazğması için dua ettim hocam. Sen merak etme o app hak ettiği yere kavuşacaktır toplistte.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

İyi güzel eğlendik güldük lakin unutulan birşey var bunun geri dönüşü çok acı olur uyandırayımda :)

Stay hungary Stay foolish
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Seyh hazretlerinin mubarek tezkire-i sahanelerini  yeniden okudum, kalbim huzur ve feyzle doldu.

Tamamini okumak icin;

https://m.facebook.com/ulvievliyalar/photos/pb.1432508370407063.-2207520000.1435190895./1434552580202642/?type=1&source=54

AMpul tarafından 25/Haz/15 03:22 tarihinde düzenlenmiştir

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

cok güldüm yaw varya arasan bulamazsın :)

Emekli
Toplam Hit: 9643 Toplam Mesaj: 46
tahribat ulvi evliyalar holyone evliya holyone