folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sigara Yasağında Geri Sayım Başladı

Sigara Yasağında Geri Sayım Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Evde de olsa 1 yasak süper olucak zehirlediler yine sabah sabah :|

Asla Asla Deme. . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Sigara içmek büyük günahtır diyen zihniyet...

Osmanlı kültürü olan nargileyi kültürümüzden silen zihniyet...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    Yakında içkiye el atıcaklar görün.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kompetan
    kompetan's avatar
    Erkek
    Dumansız hayata merhaba

"Benimle oyun oynama oyuncağım olursun."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

Humerus bunu yazdı:
    -----------------------------
    Evde de olsa 1 yasak süper olucak zehirlediler yine sabah sabah :|

tayyip amcamız buyurmuşlarki . Herkimki Devleti cihanda tütün içerse hemen boynu vurula :)
    içeriz abicim. :)

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    internethaber vs haber sitelerin yorumlarını okudum. Okuyucu yorumları. Sırf muhalefet olsun diye. Bu yasak çıktı diye malın teki 4 cocuğunu bide eşini sigaraya başlatacağını bu yasaklardan bıktığını söylüyor. Ben 4 cocuğu olup o yaşa gelipte bu kadar beyinözürlü bi insan göremedim. Görcemide sanmıyorum. Sigara'nın özgürlüğümü olur. Sigara içmek yasak değil ki? Gayet normal birşey. Lakin kimseyi rahatsız etmene hakkın yok. Ben yanımda her sigara içene ettiğim küfür yüzünden cehennemde 5 yıldızlı mekanım hazırlandı bunun hesabını kim vericek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:

Sigara içmek büyük günahtır diyen zihniyet...

Osmanlı kültürü olan nargileyi kültürümüzden silen zihniyet...

Bu Hiç Bir Şeyi Değiştirmez, Bu Yasa Geçerli bir Yasa Olmayacaktır Hiç Bir Zaman, Bu Yasayı Düzenleyenler Misafirdir Gün Gelecek Gidecekler, Verdikleri Tahribat ve Zarara Rağmen bu millet Onları Emekli edecek ve İhtiyarladıkları zamanda Bakıp Koruyacaktır....

Ancak Milletin Yaşam Alışkanlıklarını Son Derece Hantal Ve İşlemez Yollar la Değiştiremeyeceklerini Karınca Dolaşan Beyinlerine Sokacaklar...

Eğer Sigarayı Tümden kaldırmak istiyorlarsa önce İş Ve Aş..!!!     Bu Millete İstihdam Alanı Sağlamak Zorunda olduklarını Öğrenecekler, Tuvalet Eğitimi Alır gibi Bu Terbiyeyi Alacaklar.... Gelen Her Siyasetçi Pislemekten başka bi Bok yememiştir Memleketin Temeline...

Bu Millet Sabırlı Ve Hoş Görülüdür, Sigara Yasağı ve Benzeri Sosyal Yasaklar Bu Milletinde Tınında Olmayacaktır. Ancak Vatandaşların Yasaya Destek vermemeleri Gerekmektedir. Ekmeklerine Yağ Sürmemeleri Gerekmektedir, Bir Esnafa Gıcıksan Dahi Bu Sisteme Ezdirmeyeceksin... Çünkü Ekonomine Darbe Edecek Güçlere Yaranmaktan başka Bi Şeye Yaramamış Olacaksın...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    Bu haberin üstüne bi sigara yakarım ben :D

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
Toplam Hit: 6462 Toplam Mesaj: 49