folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Sınavsız İkinci Üniversite Başvuruları Başlamış (2022 Yılı Konusu)

Sınavsız İkinci Üniversite Başvuruları Başlamış (2022 Yılı Konusu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

yarin ayrintili bakacagim ama bilenlere sorayim merak ettim. 

tam istedigim bir iki bölüm var

birincisi birden fazla bölüme basvurabilirmiyim. iki farkli veya ayni üniversitede? 

ikincisi bölümün birindeki neredeyse 10 dersin 5 ini gördüm. onlardan muaf olabiliyormuyum. oyle olursa direk 2. veya 3.dönemden basliyorum. boyle birsey var mi? 

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Yüksek lisans oluyor mu uzaktan acaba 

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

+1

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

İstanbul üniversitesinde, ikinci üniversite sosyoloji programına 3 yıl önce başladım, 1. sınıfı tamamladım ama bıraktım. Nedeni, fiziksel eğitim materyallerinin olmaması, kaynaklarının yeterli olmaması vs. 

Anadolu üniversitesi gibi gelişmiş bir yapı yok. Anadolu üniversitesini öneririm.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    HoLYSeRo bunu yazdı
    noname bunu yazdı

+1

Merhaba,

Ben Bilecik ve Sakarya Üniversitesinde uzaktan yüksek lisans okudum. Bir çok üniversitenin uzaktan yüksek lisans programı var.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Aslında güzel fırsat , değerlendirmekte fayda var. Özellikle lisans bölümlerindeki ingilizce eğitimli olan işletme/iktisat bölümlerinden birisini seçsem nasıl olur? Yoğun çalışan birisiyim.Bu derslere vakit ayırma şansım olur mu acep

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

4 yıllık diplomam var aöf lojistikte tek ff im vardı gecen sınavda verdim ama mezun görünmüyorum bir bilen varmı sınavsız geçişi tıkladığımda aktif öğrencisin diyor 

Yav he he
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Ben örgünde Bilgisayar programcılık okudum, uzakdan aynısını tekrar okuyabilir miyim? Maksat başarı puanını artırıp dgs de avantaj elde etmek

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

Benim yeğenim ön lisans tapu kadastroya kayıt yaptı ama donduracak, dondurduktan sonra sınavsız ikinci üniversiteye ön lisans bölümündeki bir bölüme başvurabilirmi 

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

İstanbul üniversitesinde, ikinci üniversite sosyoloji programına 3 yıl önce başladım, 1. sınıfı tamamladım ama bıraktım. Nedeni, fiziksel eğitim materyallerinin olmaması, kaynaklarının yeterli olmaması vs. 

Anadolu üniversitesi gibi gelişmiş bir yapı yok. Anadolu üniversitesini öneririm.

Beni okuldan attı onlar yanlışlıkla kaydetmişiz dediler oysa bir komploya kurban gitmişim.

https://www.tahribat.com/forum/2universite-okuma-sartlari-nelerdi-247003/2#msg3139252

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
Toplam Hit: 4549 Toplam Mesaj: 54
eğitim üniversite ikinci üniversite moruklar üniversitede