Siteme Erişim Problemi Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

litespeed varsa silip tekrar kurulmasını rica edermisin sunucu sahiplerinden sonra sonucu buraya yazarsan aynısı başıma geldi sitede tek bir html dosyası bile yok ama site kasıyordu açılırken litespeed silip yüklediler düzeldi.

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

litespeed varsa silip tekrar kurulmasını rica edermisin sunucu sahiplerinden sonra sonucu buraya yazarsan aynısı başıma geldi sitede tek bir html dosyası bile yok ama site kasıyordu açılırken litespeed silip yüklediler düzeldi.

litespeed için Sunucunun Windows ya da linux olması farkeder mi hocam ? 

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    UmutxTR bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

benim bildiğim litespeed windows desteklemiyor windows için plesk gibi çözümlere yönelmelisin.

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    UmutxTR bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

benim bildiğim litespeed windows desteklemiyor windows için plesk gibi çözümlere yönelmelisin.

Hocam server "bu sorun yüksek ihtimalle yazılım üzerinden düzenleyebileceğiniz bir problemdir. malesef daha önce de belirttiğimiz gibi ancak bir yazılımcı ile görüşmenizi öneririz. server üzerinden yapılabilecek tüm optimizasyonlar yapılmış görünmektedir." diyor. Yazılımı baştan aşağıya optimize ettik, siteye şuan hiç veri eklemiyorum 6-7 dk aralıklarla site kilitleniyor sonra ışık hızına çıkıyor. Bunun botlarla bir alakası ilk mesajımdan son mesajıma kadar botlardan şüphelendiğimi dile getirmeme rağmen kimse botlardan olabilir demedi iyice garip bir hale doğru gidiyor bu durum :) Konu hala güncel üstadlar.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

geçen sormayı unuttum mysql bağlantı kodlarınız localhost şeklinde mi yoksa ip adresi mi? bir de hosting firmasını değiştirmeyi neden düşünmüyorsunuz ve hangi firma bu? Ayrıca 1 günlük full hosting log kaydı yollayabilirsen bi incelemek isterim.

:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Gelen cevapları okumadım belki başkası yazmıştır ama, localhost dediğin ajanstan ilk foto ve haberi kaydeden server da flood koruması tarzında birşey olmasın. Yayınlanan server daki script sonuçta 2dk da bir bağlanıp sorgu yapıyor ve aynı ip den. 

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
Toplam Hit: 2834 Toplam Mesaj: 37