Sıvı Testi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Hocam ornek gonderirsen toksik maddelere karsi test edeyim.

Cildirmak dedigin nedir onu anlatir misin? Sinirleniyor musun unutkanlik mi oluyor nobet mi geciriyorsun? O sirada kolunda bacaginda bocekler dolasiyor gibi hissediyor musun bir yerin sisiyor mu sekli degisiyor mu gozkapaklarin agirlasiyor mu renkler karisiyor mu senle konusan sesler oluyor mu butun ayrintilariyla anlatir misin? Hastanede yaptiklari ilacin adi nedir bir de?

Bunlarin disinda gordugun ruyalarin cikmasi gibi seyler oluyor mu? 

Yakin arkadasin var mi etrafinda kimlerle gorusuyorsun?

Bunların hiç biri olmuyor sıvının etkisinde şunlar oluyor acayip kendi kendime saçmalıyorum el ve kollarımı istemsizce hareket ettiriyor kendimi kontrol edemiyorum 

Bazen öfkeden duramadığım zamanlar oluyor ben istemediğim halde sinirden bağırıp duruyorum bunlar sıvının etkisinde oluyor  konuşma sorunumda var eskiden çok konusurdum şimdi konuşacak aklıma birşey gelmiyor. 

Bu sıvıyı tahribattan bir muride test ettircem çok fazla arkadaş çevrem yok paso evden pc başındayım evden fazla cıkmam

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

1 yıldır bazı aralıklarla çıldıyorum doktora gidiyorum bana iğne vuruyorlar düzeliyorum herkes beni deli sanacaklar diye doktora neden böyle oluyor diye soramıyordum. Bir gün annem garip garip eve tozlar getirip yemeklerime attıgını farkettim cünkü ne zaman yemek yesem bana bir gariplik oluyordu bu tozları yemeğime attığını anlamıştım artık yemekleri kendim pişiriyordum ama yinede deliriyordum . bir gün buz dolabında bu sıvıyı küçük nutella kavonozu buldum çok garibime gitti üstü ambalajlıydı yani nasıl nutella gibi açılmamış gibi ambalaj şeklindeydi içinde ağdaya benzeyen sıvı vardı hemen çekkatın altına sakladım ben evden uzaklaşınca annem cekkatın altında ki sıvıyı başka sıvı ile değiştirmişti hemen anneme bu sıvı nedir deyince hemen elimden alıp içti bu baklava agdası dedi işte ozaman anladım bir bok oldugunu ama ispat edemiyordum sonra dolapta yine bu sıvıyı buldum ama icinde başka sıvı ile karışmıştı delirmekten bişey yapamıyordum neden herkese bişey olmuyor diye düşünüyordum aklıma o eski tozlar geldi yemeğime ilaçla bağımlı yaptıklarını anladım kardeşimin veya komşulardan bunu yapıyordu annem soruyorum neden yapıyorsun diye oda kardeşlerimde inkar ediyordu bunu sanırım ateist olduğum icin yapıyorlardı bu gün kardeşimin evine gizlice girdim ve buzdolabına baktım yine o sıvı hemen sıvıyı alıp catıya sakladım. 

Hocam delirmekten kastın ne ? Tadına bakmayı denedin mi ? 

Sana karıştırılan yemekleri anlıyorsan, hepsini yeme bir kısmını ayırıp annene kitlesene. Bakalım onda da aynı şeyler olacak mı ?

Konuyu baltalayanlar, 5000 yıl önce güneş görünce tanrı diye tapanlarla aynı mantıkla bakıyorlar.

Evrende bilinmeyen o kadar şey varken, böyle şeyleri duyunca deli saçması diye adlandırmaları komik ya da allah yaptırıyor demeleri.

Sıvıyı analiz ettirsen de içinde bilmediğin bir madde çıkmayacaktır, bence aynı şeyi annene yapmaya çalış. Ancak o zaman anlarsın psikolojik mi yoksa gerçek mi.

Öte yandan bi de ateist olduğunu neden ailene söylüyorsun :D

Sıvıyı ne ile karıştırsan karıştır kimseye etki etmez çünkü vucudu ilaçla alıştırmadan kimseye etki etmez  yemeğime atılıyor toz şeklindeki  ilac, toz  şeklindeki ilaç birkere vucuda alışması yeterli  sonra iki sıvıyı karıştırdıklarında ne yaptığımı bilmiyorum

Bu gün nore norolejiye gideceğim doktor nediyecek bakalım sonra burda yazacam

flybatwin tarafından 14/Eki/15 10:24 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    flybatwin bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Cildirmak dedigin nedir onu anlatir misin? Sinirleniyor musun unutkanlik mi oluyor nobet mi geciriyorsun? O sirada kolunda bacaginda bocekler dolasiyor gibi hissediyor musun bir yerin sisiyor mu sekli degisiyor mu gozkapaklarin agirlasiyor mu renkler karisiyor mu senle konusan sesler oluyor mu butun ayrintilariyla anlatir misin? Hastanede yaptiklari ilacin adi nedir bir de?

Bunların hiç biri olmuyor sıvının etkisinde şunlar oluyor acayip kendi kendime saçmalıyorum el ve kollarımı istemsizce hareket ettiriyor kendimi kontrol edemiyorum 

Bazen öfkeden duramadığım zamanlar oluyor ben istemediğim halde sinirden bağırıp duruyorum bunlar sıvının etkisinde oluyor  konuşma sorunumda var eskiden çok konusurdum şimdi konuşacak aklıma birşey gelmiyor. 

Bu sıvıyı tahribattan bir muride test ettircem çok fazla arkadaş çevrem yok paso evden pc başındayım evden fazla cıkmam

Hocam sen tozu da gonder.

Benim fikrimce dusuk ihtimalle maddelerde norotoksik bir sey cikacak, yuksek ihtimalle sizotipal kisilik bozuklugu. 

Ilki ise insan zehirlemek suc. Ikincisi ise de psikolog ve psikiyatriste gitmelisin. Her sekilde yardima ihtiyacin var.

izzmarit tarafından 14/Eki/15 11:33 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Ne kadar aralıklar ile oluyor bu çıldırmalar. Yemekten olduğuna emin misin? Örneğin 3 günde 1 oluyorsa, 5 gün evde yemek yeme. Bakalım olacak mı?

Anladığım kadarıyla annen seni toz ile alıştırmış. Bu sıvı ile de o çıldırmayı aktive ediyor :(

Ayrıca lütfen yazarken noktalama işaretleri kullan. Cümle nerde bitmiş nerde başlıyor, anlaşılmıyor okurken. 

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Benim fikrimce dusuk ihtimalle maddelerde norotoksik bir sey cikacak, yuksek ihtimalle sizotipal kisilik bozuklugu. 

Ilki ise insan zehirlemek suc. Ikincisi ise de psikolog ve psikiyatriste gitmelisin. Her sekilde yardima ihtiyacin var.

Elimde malesef toz yok sadece bu sıvıyı buldum.

www.tekno50.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Ne kadar aralıklar ile oluyor bu çıldırmalar. Yemekten olduğuna emin misin? Örneğin 3 günde 1 oluyorsa, 5 gün evde yemek yeme. Bakalım olacak mı?

Anladığım kadarıyla annen seni toz ile alıştırmış. Bu sıvı ile de o çıldırmayı aktive ediyor :(

Ayrıca lütfen yazarken noktalama işaretleri kullan. Cümle nerde bitmiş nerde başlıyor, anlaşılmıyor okurken. 

Ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun yemekten olmuyor yemeklerime bi şey atmıyorlar  artık iki sıvıyı karıştırınca oluyor

www.tekno50.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    flybatwin bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Hocam neden boyle dusundugumu de yazayim.

Nasil norotoksik madde olabilir:

Agizdan alinan toz sivi karisimlarindan soz ediliyor. Bazi maddeler bazi diger maddelerle karistirildiginda etki gosterir ya da etkiyi artirir.

Ornegin Psychotria gibi DMT iceren bir bitkiyi yiyebilir cayini tozunu icebilirsiniz, hicbir etkisi olmaz (psychotria yerine bizim sokaklarda bulunan bitkiler de var). Ama birlikte ya da ardindan bir monoamin oksidaz inhibitoru (eczaneden recetesiz alinir) verirseniz kiside bahsedilen cildirma gibi etkiler gorulur. Visne gibi siyanojenik glikozitler iceren bir bitkinin uygun yerinden bir miktari yeterince hidrojen siyanit olusturmazken bir SSRI (eczaneden recetesiz alinir) ile beraber alininca insani zehirler. Barbunyayi normalde zevkle tuketirken yavasca ve marketten alinan bir cesit sekerle pisirirlerse zehirler. Piracetam (eczaneden recetesiz alinir) soylemek istemedigim bircok maddenin etkisini artirarak zehirlenmeye sebep olabilir.

Yani bastaki toz bu kombinasyonlarin birinin tozu olabilir, sonraki sivi da bu kombinasyonlarin digerinden bir sey olarak yine sana agiz yoluyla veriliyor olabilir.

Onun disinda bir seyin tozunu verip bagimlilik gelistikten sonra ayni reseptorlere etki eden baska maddeyle de overdose seklinde dedigin etkiler yasatilabilir.

Bunlar buyuculuk tarzi seylerde gorulur annen bilmeden seni zehirliyor olabilir bir sebepten.

Neden sizotipal kisilik bozuklugu olabilecegini dusunuyorum:

Ekstrem paranoya (aile bireylerinin sana bir sey yaptigini dusunmen, annenin elinden kavanozu aldigini degistirdigini yemeklere toz koydugunu dusunmen)

Kronolojik karisiklik (yemeklere toz kondugunu dusunmen bunun snradan birlesmesi sivilarin karistirilmasindaki tutarsizlik)

Paranormal olaylara inancin (olayin tumu)

Konusma bicimin (cumlelerin basi sonu yok ne anlatmak istedigin belli degil)

Zayif sosyal iliskiler (son mesajina istinaden)

Iletisim bozuklugunun da son mesajinda ipucunu vermissin.

izzmarit tarafından 14/Eki/15 11:40 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Hocam neden boyle dusundugumu de yazayim.

Nasil norotoksik madde olabilir:

Agizdan alinan toz sivi karisimlarindan soz ediliyor. Bazi maddeler bazi diger maddelerle karistirildiginda etki gosterir ya da etkiyi artirir.

Ornegin Psychotria gibi DMT iceren bir bitkiyi yiyebilir cayini tozunu icebilirsiniz, hicbir etkisi olmaz (psychotria yerine bizim sokaklarda bulunan bitkiler de var da ozendirmemek icin yazmiyorum). Ama birlikte ya da ardindan bir monoamin oksidaz inhibitoru (eczaneden recetesiz alinir) verirseniz kiside bahsedilen cildirma gibi etkiler gorulur. Visne gibi siyanojenik glikozitler iceren bir bitkinin uygun yerinden bir miktari yeterince hidrojen siyanit olusturmazken bir SSRI (eczaneden recetesiz alinir) ile beraber alininca insani zehirler. Barbunyayi normalde zevkle tuketirken yavasca ve marketten alinan bir cesit sekerle pisirirlerse zehirler. Piracetam (eczaneden recetesiz alinir) soylemek istemedigim bircok maddenin etkisini artirarak zehirlenmeye sebep olabilir.

Yani bastaki toz bu kombinasyonlarin birinin tozu olabilir, sonraki sivi da bu kombinasyonlarin digerinden bir sey olarak yine sana agiz yoluyla veriliyor olabilir.

Bunlar buyuculuk tarzi seylerde gorulur annen bilmeden seni zehirliyor olabilir bir sebepten.

Neden sizotipal kisilik bozuklugu olabilecegini dusunuyorum:

Ekstrem paranoya (aile bireylerinin sana bir sey yaptigini dusunmen, annenin elinden kavanozu aldigini degistirdigini yemeklere toz koydugunu dusunmen)

Kronolojik karisiklik (yemeklere toz kondugunu dusunmen bunun snradan birlesmesi sivilarin karistirilmasindaki tutarsizlik)

Paranormal olaylara inancin (olayin tumu)

Konusma bicimin (cumlelerin basi sonu yok ne anlatmak istedigin belli degil)

Zayif sosyal iliskiler (son mesajina istinaden)

Iletisim bozuklugunun da son mesajinda ipucunu vermissin.

Tabletten yazıyorum yazarken zor oluyor o yüzden tam olarak düzgün yazamıyorum. Yalan söylediğimi düşünüyorsun.  

www.tekno50.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam yalan soyledigini inan ki dusunmuyorum. Inan ki cok ciddiye aliyorum bak o kadar yazdim.

Noktanda virgulunde degilim imla hatalarini kastetmedim olay orgusunu anlatma seklini kastettim.

izzmarit tarafından 14/Eki/15 11:45 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

Tabletten yazıyorum yazarken zor oluyor o yüzden tam olarak düzgün yazamıyorum. Yalan söylediğimi düşünüyorsun.  

Hocam küçük dayım en son nasanın onunla görüştüğüne, ciaden adamlarla tanıştığına ve uzaylıların parmak uçlarına dokunarak onunla konuştuğunu anlatıyordu.
    Aşağı yukarı bütün şizofrenlerin aynı şeyleri yaşadığını söylediğimde siktir lan demişti bana. Sonra evden kaçmalar hastaneye yatırmalar falan filan. 
    Bence çok geç olmadan izzmarit i dinle, sana ondan başka kimsenin faydası dokunmaz burada.

Toplam Hit: 18467 Toplam Mesaj: 101
sıvı