folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sizce Doğuda Terör Bitmiyor Mu? Yoksa Bitirilmesimi İstenmiyor???

Sizce Doğuda Terör Bitmiyor Mu? Yoksa Bitirilmesimi İstenmiyor???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    incelik bunu yazdı:
    ---------------------------------------------------------

adamın dedigine göre pkkyı istersek 5 günde siler atarız ama pkk ordunun her zaman savasa hazır olması icin var diyor(bu sahsi fikri)

----------------------------------------------------------

hocam işte bende onu diyorum isteseler Türk silahlı kuvvetleri pkk diye bi şey bırakmaz anasını beller güzel kardeşim doğunun ama yapmıyolar işte

bu arada AntiOksidan SADECE SEN HAKARET OLARAK ALGILADIN BURDAKİ KİMSE ÖYLE ALGILAMADI AYRICA YAZIMIN BAŞINDA BAKARSAN BİR RİVAYETE GÖRE DİYORUM YANİ MİŞLİ GEÇMİŞ ZAMAN KULLANIYORUM YANİ BENİM DUYDUĞUM KADARIYLA DİYORUM AMA SENİN BEYNİN BASMAYIP BUNU Bİ HAKARET OLARAK ALGILADIYSAN BENİM SORUNUM DEĞİL!!!!!!
    LÜTFEN KONUYLA İLGİLİ KONUŞACAKSAN KONUŞŞ!!!!!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    rivayete göre DEME DİYEMEZSİN.
    BUNLARI BU ŞEKİLDE YAZAMZSIN.
    RİVAYET OLASUN OLMASIN ÇOK SAYIDA MAL KİŞİLİK BU YAZIDAN ETKİLENECEK BU YAZININ SİLİNMESİNİ TALEP EDİYORUM
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Yazının hakaret içerdiği söylenemez de..Bende aynı düşünüyorum eğer isterlerse bütün teröristleri kazıyabilecekleri fikrine katılıyorum.Ancak böyle olmadığına göre bu durumda da askere yamuk yapılmış olmuyor mu o ölenler benim ülkemin insanı değil mi..Madem ki olacak iş neden bu kadar insanın ölmesine mahal veriyorlar..

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    ULAN GERİZEKALI HERİF BUNLAR TÜRKİYENİN GERÇEKLERİ A.K. GERÇEKTEN BAZI KOMUTANLAR BİTİRMEK İSTEMİYOR HAY A.K. BU HAYAL ÜRÜNÜ OLSAYDI BU BİLGİLER BÖYLE YAYILMAZDI BAZI KİŞİLER ETKİLENECEK DİYOSUN ULAN HAY A.K. DOĞRU OLAN ŞEYE ETKİLENSE NE OLCAK ETKİLENMESE NE OLCAK DOĞRULUK PAYI VAR ÇÜNKÜ İSTESELER 1 HAFTAYA ANASINI SİKERLER pkk'NIN...!!!!!

LÜTFEN BİRAZ ARAŞTIRMA YAP VE DAHA FAZLA UZATMA...!!!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    ZyreX1453 bunu dedi:
    -----------------------------------
    Yazının hakaret içerdiği söylenemez de..Bende aynı düşünüyorum eğer isterlerse bütün teröristleri kazıyabilecekleri fikrine katılıyorum.Ancak böyle olmadığına göre bu durumda da askere yamuk yapılmış olmuyor mu o ölenler benim ülkemin insanı değil mi..Madem ki olacak iş neden bu kadar insanın ölmesine mahal veriyorlar..
    -----------------------------------

Kesinlikle katılıyorum sana hocam...!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    twerörün kökü zamanında kazındı ama bir zamandan sonra kuzey ırağa operasyonlar ÜLKE SİYASETİ nedeniyle yurt dışı operasyonlar yapılamıyor...
    onlarda kuzey ırakta kalıyor....
    şerefsiz insan pacorabanne sen o generaller kadar vatana hizmet et ondan sonra konuş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxconragexx
    xxconragexx's avatar
    Erkek
    bence birinci madde çokkkyanlış olurmu öyle şey herşey genel kurmaya bağlı

Ne MuTLu TüRKüM DiYeNe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxconragexx
    xxconragexx's avatar
    Erkek
    ben ce türk ordusuna yöneltilen en ağır suçlamadır kınıyorum

Ne MuTLu TüRKüM DiYeNe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    bunlara gerek yok

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    rica ediyorum sözlerim yanlış anlaşılmasın. sadece bir komplo teorisi kurduğum;

asker türkiye de ikinci bir devlet bildiğiniz gibi. hükümetin en küçük bir hatasında yanlışında asker pazularını gösteriyor hükümete. hükümet ona muhtaç bir ülke de asker ulusal idarî sistemlerin elindedir. ama bizde ise ikisi ayrı birer devlet gibi. hükümet askere muhtaç. bilek gücü olmaz ise siyaset ve diplamasi nereye kadar işe yarar?

şimdi burada herşey biliniyor. fakat dikkat edilmeyen şey şu; hükümet(ler) askere PKK belasından dolayı mecbur. PKK olmaz ise askerin düşmanı olmaz ve dolayısıyla söz hakkı. Asker der ki "biz pkklının canına okumazsak sen mi okuyacaksın yani?" devlet buna amenna demek zorundadır ve geçer. ama PKK biterde asker düşmansız kalırsa söz hakkı da kalmayacaktır.

Benim teorim bu. yanlış olma ihtimali ile birlikte doğru olma ihtimali de kuvvetlidir.

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 11155 Toplam Mesaj: 66