folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sizde De Böyle Bir Tabu Var Mı Acaba Kadınlarla İlgili?

Sizde De Böyle Bir Tabu Var Mı Acaba Kadınlarla İlgili?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

tabu mu yıkmam yıkamam da alıcagım kız benden başkasının olmıycak arkadaş tamam illa namusu bacak arasında aramamak lazım ama öyle olucak

şanslıyım ki : 1.5 yıllık ilişkim var kız arkadaşım bakire ve evlenene kadar da yapmayı düşünmüyoruz.sevişme vs. herşey olur ama orada bir durucan 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

aynısı basıma gelmıstı zamanında konuyu buraya tasıyıp ve eger bunları dusunuyorsan sen o kıza tam meyıllı degılsın demek ; ayrıca 

"

dusunsene elin oglu memelere degdırdı yıllar sonra senın cocugun oradan sut ıcecek "     ( tırnak içi bı ara ekşi sözlükte okumustum )

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    Ka1nsha bunu yazdı

tabu mu yıkmam yıkamam da alıcagım kız benden başkasının olmıycak arkadaş tamam illa namusu bacak arasında aramamak lazım ama öyle olucak

şanslıyım ki : 1.5 yıllık ilişkim var kız arkadaşım bakire ve evlenene kadar da yapmayı düşünmüyoruz.sevişme vs. herşey olur ama orada bir durucan 

Yani bolca sevişmiş ama bakire olan bir kız makbul mu hocam senin gözünde?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

naptınız hacılar, tabiki bakire olacak. ilkleri kocasıyla yaşayacak. yoksa o evlilik yürümez.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Ben şu gözle bakıyorum hocam.

Yıl oldu 2012. Ahlak değerleri ve görüşler fazlasıyla değişti.

Kimse kusura bakmasın ama, atıyorum gece barda bi hatunla tanışıp eve gitse kız bakireyim ama ilkim olabilirsin dese hiçbirimiz hayır demeyiz eğri oturalım doğru konuşalım.

Sen ben biz bu kafadayken, evleneceğin bayanın bakire olması gibi bi temenni duymak kadar ağır saçma bir olay olamaz. Sonuçta sen de yine o misal dediğimiz gece o kızın bekaretini elinden almışsan ilerde düşünmekten beynini eriteceğin bir herifi pert ettin. belki de o adam delirme derecesine geldiğinde kendi hayatını tehlikeye atabilmen bile söz konusu adam geldi böyle böyle dedi çekti vurdu - ki çok saçma- misal.

Kısaca evleneceğiniz kızın bekaretiymiş geçmişiymiş falanıymış bunları bi kenarı siktiredin. Ben şahsen böyle düşünüyorum ve böyle yapacağım. Sizden sonrası, ona güvenebilmeniz, o saatten sonra sizi sevmesi sizi asla yolda bırakmaması önemli. Bunları sağlayabiliyor mu buna dikkat edin.

Önce kendimizi tanıyalım, sonra başkasının özgür iradelerine bok sürelim. -ki dediğim gibi özgür irade hiç birimizin tek kelime etme hakkı yok vücut hatunun vücudu bekaret onun bekareti-

Avukat/Hukukçu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Asıl erkeklere ters gelen konu hatunun seks sırasında kıyas yaptığını düşünmek, acaba daha mı fazla zevk almıştı diye düşünmek vs. özgüvenle alakalı sıkıntılar.

Ama tabi gavatlığın da lüzumu yok, tecrübe falan..

Ehl-i Byte
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Ephesus bunu yazdı

Ben şu gözle bakıyorum hocam.

Yıl oldu 2012. Ahlak değerleri ve görüşler fazlasıyla değişti.

Kimse kusura bakmasın ama, atıyorum gece barda bi hatunla tanışıp eve gitse kız bakireyim ama ilkim olabilirsin dese hiçbirimiz hayır demeyiz eğri oturalım doğru konuşalım.

Sen ben biz bu kafadayken, evleneceğin bayanın bakire olması gibi bi temenni duymak kadar ağır saçma bir olay olamaz. Sonuçta sen de yine o misal dediğimiz gece o kızın bekaretini elinden almışsan ilerde düşünmekten beynini eriteceğin bir herifi pert ettin. belki de o adam delirme derecesine geldiğinde kendi hayatını tehlikeye atabilmen bile söz konusu adam geldi böyle böyle dedi çekti vurdu - ki çok saçma- misal.

Kısaca evleneceğiniz kızın bekaretiymiş geçmişiymiş falanıymış bunları bi kenarı siktiredin. Ben şahsen böyle düşünüyorum ve böyle yapacağım. Sizden sonrası, ona güvenebilmeniz, o saatten sonra sizi sevmesi sizi asla yolda bırakmaması önemli. Bunları sağlayabiliyor mu buna dikkat edin.

Önce kendimizi tanıyalım, sonra başkasının özgür iradelerine bok sürelim. -ki dediğim gibi özgür irade hiç birimizin tek kelime etme hakkı yok vücut hatunun vücudu bekaret onun bekareti-

barda tanışmasam bile koyu ile çizdiğim şeyler oldu ve hayır dedim defalarca :) iş kişinin iradesinde bitiyor bence.. 

benim kız arkadaşım yabancıydı, türkiyeden ayrılmadan önce bekarete önem verirdim ama nasıl? hem bir şey yaşamasın hem de kötü

düşünmesin isterdim. ama yurtdışında bu fikrim değişti. tabii türk kızları için pek değil. yabancıları yadırgardım ama yaşantılarını görünce hak

verdim. anne babalarından öyle görmüşler. annesi clublarda masanın üzerine çıkıp üstündekini çıkarıp sütyeniyle dans ederse kızından da çok

fark beklememek lazım ve zor da olsa bu kızı sevdim ve evlenmeyi düşündük tabii kısmet olmadı ayrıldık flan..

ben şöyle düşünüyorum. erkek yapmışsa kızlar neden yapmasın? erkek yapınca delikanlı oluyor da kızlar o*ospu mu oluyor? öncelikle insan

kendine bakmalı. sen temiz misin ki temiz bir kız hak edebilesin? senin hata yapma payın kadar onun da olmalı. ben temiz değilim o yüzden

temiz birini hak etmiyorum. tabii temizliği kötü anlamda algılamayın. bu da benim düşüncelerim :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Önce bir kendinize, "Namus nedir?" hatta daha samimi bir şekilde, "Namus ne a.k.?" diye sorun sonra bu soruyu cevaplayın. Eğer ki sizin namus anlayışınız sadece bir zar ise, eyvallah bakire istemekte sonuna kadar haklısınız. Fakat böyle istekte bulunanların kendi ile çeliştiği bir nokta var, diyorlar ki "Ben sevgilime evlenmeden önce dokunmam!" eyvallah fakat bir düşün, senin dokunmaya kıyamadığın ve deli gibi aşık olduğun sevgilinin bakire olmadığını ilk gecede fark ediyorsun. Sen o kadar aşıkken, o kadar seviyorken aynı şekilde o da seni -ne yapacaksın sırf birkaç damla kan gelmedi diye aşık olduğun kadından vaz mı geçeceksin?

Bırakın bu işleri hocalar. Seks objesi ya da bir playstation almıyorsunuz kendinize, "İlk benim olsun! 0 olsun, kutusu açılmamış olsun, çiziksiz olsun..."

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

sweeneytodcum zaten bu tarz yorum yazanlar hala elizabeth yapan erkekler oluyor

hayatında hiç "canlısını" görmemiş erkekler genelde bakire olsun ısfır olsun benim olsun derler.

"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

Aslında bir an düşününce insanın kulağına saçma geliyor, ama bayağı zamandır aklımda ve artık senaryo halini aldı, benimle alakası yoktur öncekş konulara bağlamaylaım lütfen :D

Şimdi nasıl anlatsam, örnek vereyim.

Hocalar bugüne kadar çokça ilişkiniz olmuş olsun; fakat birgün bir kıza rastlıyorsunuz ve diyorsunuz ki "işte bu! bu kadın benim geleceğim, evleneceğim kadın, çocuklarımın annesi olacak kadın" öyle bir sevgi oluşuyor ki "sadece benim" mantığıyla yaklaşıyorsunuz olaya.

Ve şimdi gelelim fasulyenin faydalarına...

Bu kızın sizden önce herhangi biriyle "ilişkiye" girdiğini öğreniyorsunuz. Daha da abartalım sizden önceki adam bu kızı sadece ihtiyacını gidermek için kullanmış olsun ve kız onu sevmiş olsun. Şu anda kız elinizde fakat sizin doğal olarak korkularınız var acaba beni sevmiyor mu diye.

Şimdi şöyle bir söz vardır; geleceğin olacak kişinin geçmişini kurcalama diye ama öyle olmuyor çoğu zaman.

Düşünceleriniz, hisleriniz, duygularınız nasıl olurdu? Bu adamı bilseniz neler yapabilirdiniz?

Örnek vererek anlattım ama konunun asıl mantığından cevaplar bekliyorum açıkçası "evleneceğiniz kadının ilki olamamak sizin için nasıl bir şey?" böyle bir tabunuz var mı yoksa umrunuzda değil mi?

Gece gece siktir git hocam süpriz yumurtadan mı çıktın nasıl bir konu bu böyle diyenlerin de çıkmasını bekliyorum açıkçası :D

Biraz derin bir konu :D

Hocam 2012 Nin Tr sinde, Mümkün değildir O yazdıklarınız. Belki 20 li yaşlarda Bakire Bir kızla evlendiniz Evlendiniz Yoksa El değmemiş aramayın... 

Yani Kim İsterki, Hangi Erkek İster Ondan Önce Başka bir erkekle birlikte Olsun... Sadece Cinsel Organ değil Aklıda Takılır Aklınada Gelir İster İstemez.

Çok Aşırı İleri Görüşlüyüm Yalnızca BU Konuda Dar düşünüyorum Geri Kafalıyım Biraz;

1 tane nişanlısı oldu O geçti gitti
    Muratla El ele tutuştu O sayılmaz 
    Ahmet Elledi Sayılmaz 
    Mehmet Öptü Oda Sayılmaz
    Hüseyin Okşadı Hiç sayılmaz
    Kamil Yattı...

sonuçta 6 erkek girmiş hayatına Ne farkeder 1 tanesinin yatıp yatmaması Bana Göre 6 erkekle İlişki yaşamış sayılır...

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
Toplam Hit: 7634 Toplam Mesaj: 77