folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sizde De Böyle Bir Tabu Var Mı Acaba Kadınlarla İlgili?

Sizde De Böyle Bir Tabu Var Mı Acaba Kadınlarla İlgili?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Aslında bir an düşününce insanın kulağına saçma geliyor, ama bayağı zamandır aklımda ve artık senaryo halini aldı, benimle alakası yoktur öncekş konulara bağlamaylaım lütfen :D

Şimdi nasıl anlatsam, örnek vereyim.

Hocalar bugüne kadar çokça ilişkiniz olmuş olsun; fakat birgün bir kıza rastlıyorsunuz ve diyorsunuz ki "işte bu! bu kadın benim geleceğim, evleneceğim kadın, çocuklarımın annesi olacak kadın" öyle bir sevgi oluşuyor ki "sadece benim" mantığıyla yaklaşıyorsunuz olaya.

Ve şimdi gelelim fasulyenin faydalarına...

Bu kızın sizden önce herhangi biriyle "ilişkiye" girdiğini öğreniyorsunuz. Daha da abartalım sizden önceki adam bu kızı sadece ihtiyacını gidermek için kullanmış olsun ve kız onu sevmiş olsun. Şu anda kız elinizde fakat sizin doğal olarak korkularınız var acaba beni sevmiyor mu diye.

Şimdi şöyle bir söz vardır; geleceğin olacak kişinin geçmişini kurcalama diye ama öyle olmuyor çoğu zaman.

Düşünceleriniz, hisleriniz, duygularınız nasıl olurdu? Bu adamı bilseniz neler yapabilirdiniz?

Örnek vererek anlattım ama konunun asıl mantığından cevaplar bekliyorum açıkçası "evleneceğiniz kadının ilki olamamak sizin için nasıl bir şey?" böyle bir tabunuz var mı yoksa umrunuzda değil mi?

Gece gece siktir git hocam süpriz yumurtadan mı çıktın nasıl bir konu bu böyle diyenlerin de çıkmasını bekliyorum açıkçası :D

Biraz derin bir konu :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

ilişkiye girmesi, tecrübeli olması iyidir tabi ki.

ne o öle ham pişmemiş gelicek bana tamam, seviyorum hayatımın kadınıda, sex yapmayı ben ögreticeksem gitsin ögrensin o şekilde gelsin bana

ayrıca saat daha 11 kahvaltılığı yeni topladım

Allura tarafından 27/Ağu/12 22:40 tarihinde düzenlenmiştir

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

geçmişi önemlidir ama öyle birini bulmak zor buldunmu da kaçırmayacaksın hacı

Allura neyin kafasını yaşıyorsun sex için mi evleniyorsun :) ailen ok diyorsa tamam sorun yok

koray tarafından 27/Ağu/12 22:42 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek
    Power-Hacker bunu yazdı

Allura neyin kafasını yaşıyorsun sex için mi evleniyorsun :) ailen ok diyorsa tamam sorun yok

ailen ok diyorsa sorun yokmu sen ne içtin gece gece bırak allah aşkına ailen istedi diye hemen evlenecek değilsin benim ailemde bana gösteriyo ama yok arkadaş istemiyorum ben sevdiğim kız olacak sende bu tabunu yık be kardeşim 

bensiz_aglama tarafından 27/Ağu/12 22:44 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    Power-Hacker bunu yazdı

sadece ihtiyaç için yapmış olsa hadi bi nebze fakat kadınların bizim gibi olduğunu düşünmüyorum, bi bağlanma olayı oluyor sonuçta.

Ayrıca ihtiyaç ihtiyaç diye de bokunu çıkartıyorsa yine riskli -.-

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

aranızda ne yaşandığı önemli. Bunu soruyorsan bunu göze alabilecek kadar sevmemişin zaten boşver.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

gerek yok bukadar takilmana su iliski olayina,sanki erkek olarak 20li yaslarda kimse istemiomu ee evet,o zaman erkekte yapmasin arkadas,erkekte yaparsa orospu o zaman yada bakire degil,sonra esitlikten bahsetmeyin.Sen kizi mutlu etmeye calis,zamanla emin olursun sevgi konusunda,lise caginda degilsiniz sanirsam.

yaptiysa napalim,onemli olan sevdigine yapsin,birasina degil,

beyin onemli beyin.Adami bilsemde arkadasim da olsa,ben mutlu olup,etmeye bakarim,gerisi bos,moral bozmaya gerek yok,

geri getirebilirmisin ? Evet ise yor kafani hayir ise salla,

cordelian tarafından 27/Ağu/12 22:51 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

hocam eğer senin ilkinse o kadın yani cinsel anlamda tabikide ilki olmak isterim Ama senin ilki değilse bişi demen bunu beklemen yanlış olur :) umarım yanlış anlamamışımdır ama her ne olursa olsun insan böyle bişeyi pek kaldıramıor :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

bensiz aglama_ yazdığımı yanlış anladın herhalde adam ilişkiye girmiş kız daha uygun diyor ailesi ok diyorsa tamam dedim.

the_cure : düşündüklerimi yazdım yani isteyen istediği kızla geçmişi önemlidir ya da değildir sonuçta kendi hayatı.

koray tarafından 27/Ağu/12 22:47 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yahu Akşam Akşam Nereden buldun bu Tabusal Konuyu.... 

@Allura Hocamızada Gün doğmuş... Döktürmüş Canım Benim....  :)   

Kızı Sevdi isen Geçmişi Önemli değil.... Genelevden de Kız Alınır.  Sevabı bile vardır...... Ancak Problem Kızın Ruhunun Orospu Olmaması ile ilgili....

Seninle Evlendikten sonra O Harbi bir Orospu bile Olsa, Geçmişine Kesin bir Sünger Çekmemişse Vur Gitsin hocam...

Sevdin diye kendine Zulüm etme.... Dediğim Gibi iş Şahsiyette bitiyor.... Kızın Ruhu Kahpe ise Boştur Hocam Boş...

ShockMan tarafından 27/Ağu/12 22:52 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFly.
    BaBe
    BaBe's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

ilişkiye girmesi, tecrübeli olması iyidir tabi ki.

ne o öle ham pişmemiş gelicek bana tamam, seviyorum hayatımın kadınıda, sex yapmayı ben ögreticeksem gitsin ögrensin o şekilde gelsin bana

ayrıca saat daha 11 kahvaltılığı yeni topladım

daha dün arkadaşlar arasında aynı cümleyi kurdum :) kahvaltı kısmı hariç :D

cure hocam adamı bilseniz ne yapardınız sorusunua hiçbirşey diyorum o adam bizde olabiliyoruz :|

ilki olmamak umurumda değil hatta alluranın dediği gibi ilki olmazsam daha iyi bile olabilir . Şöyle bir gerçek var kadınlar ilk ilişkilerinden sonra

içinde ne varsa döker yani asıl kişiliği ilk ilişkilerinden(sex) sonra ortaya çıkar kendini bulur benim gözlemlediğim kadarıyla böyle . 

Edit : erkeklerde ilk sexten  sonra değişir onuda söyleyeyimde aman :D 

BaBe tarafından 27/Ağu/12 23:02 tarihinde düzenlenmiştir

,,,lel,,,
Toplam Hit: 7619 Toplam Mesaj: 77