Smile'nin Yeni Teklifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

MeTiN_7 bunu yazdı:
    -----------------------------

bende smile kullanıcısıyım felaket kopuyor ttnetı arar oldum belkıde bızım buraların hattındandır ama gercekten bıktımmmm

Aynısı bende de oldu aradım iki kez. Türk telekoma mail attım onlarda bi sorun bulamadı. Tekrar arayıp sorun sizde ilgilenin dedim. 

Bi ekip geldi eve kontrol ettiler falan çektiler gittiler. Netim kopmuyor.  

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı:
    dediklerinizi dikkate alacam onu tam ogrenirim eger ttnet gibi degilse gecerim smileye sorun yok uydunet dusunuyorum 5 mbit sinirsiz o daha makul akn yok onda bakacam duruma
    Hayirli haberlerini bekliyoruz pazartesi :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ya bu tr ye nooluo aga internet bitti trde..sınırsız 20mbit internete 15 tl ödüorum.trde 150 tlden bahsedioyorsunuz :S çobanınız kim bu türk halkının ? cok saglam güdüyorlar..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:
    dediklerinizi dikkate alacam onu tam ogrenirim eger ttnet gibi degilse gecerim smileye sorun yok uydunet dusunuyorum 5 mbit sinirsiz o daha makul akn yok onda bakacam duruma

mahallendeki uydunet kullananları bul. hatta sorun yok kesilme falan olmuyorsa hiç uğraşma bi smilea para yatır bi bilmem tel fatura öde.

geç uydunete yayıl ortama.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:

ya bu tr ye nooluo aga internet bitti trde..sınırsız 20mbit internete 15 tl ödüorum.trde 150 tlden bahsedioyorsunuz :S çobanınız kim bu türk halkının ? cok saglam güdüyorlar..

valla hocam sende tr de yaşasan sende 150 tl ödersin.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

Hocam söz uçar yazı kalır diye bir laf var hatırlatırım sana. Telefonda konuşulanlara/söylenenlere itibar etme, sözleşmeye öyle bi madde eklettirebiliyorsan eklettir, yoksa her türkü AKN uygularlar benden demesi. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra Büşra bana kefil oldu, ses kaydı var filan dersen de nafile...

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

muhtemelen smile merkezden aramadılar sizi bölge bayileri arıyor geçenlerde benide ttnet den aradılar sözleşmeniz bitti şöyle böyle geçirme kampanyamız var diye anlattılar ettiler kabul etmedim tabiki hemen aradım ttneti dedim böyle böyle bişey oldu aradınız şunu bunu söylediniz felan dedim  kadın da bölge bayileri aramıştım böyle kampanyalarımız var ama biz aramadık size anlatılan da yanlış o kampanyada 24 ay sözleşme var dediler. bende dedim ya kabul etseydim ne olacaktı 24 ay sözleşme yapacaktım neden yetkisiz kişilere bu hakları veriyorsunuz vs. vs. dedim kapattım. hemen beni arayan numarayıı geri aradım ulan deve dedim hani sen ttnetten arıyordun aradım ben merkezi sordum beni aramamışlar, beyefendi ttnetten arıyorum ama merkezden değil bilmem hangi bölgedeki ttnet bayiinden arıyorum dedi heh dedim bunu duyduğum iyi oldu etrafımda müsaitti en yakınımdaki ev en az 2 km. uzakta yanımda kimse yok bir güzel sövdüm sövdüm sövdüm sövdüm gene sövdüm telefonu yüzüme kapattı ben gene aradım sövdüm sövdüm sövdüm gene kapattı ben gene aradım gene sövdüm sövdüm sövdüm aylar sonra öyle rahatladım ki en az 2 ay kimseyi sövme gereği duymadım :D 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

oliWeR bunu yazdı:

muhtemelen smile merkezden aramadılar sizi bölge bayileri arıyor geçenlerde benide ttnet den aradılar sözleşmeniz bitti şöyle böyle geçirme kampanyamız var diye anlattılar ettiler kabul etmedim tabiki hemen aradım ttneti dedim böyle böyle bişey oldu aradınız şunu bunu söylediniz felan dedim  kadın da bölge bayileri aramıştım böyle kampanyalarımız var ama biz aramadık size anlatılan da yanlış o kampanyada 24 ay sözleşme var dediler. bende dedim ya kabul etseydim ne olacaktı 24 ay sözleşme yapacaktım neden yetkisiz kişilere bu hakları veriyorsunuz vs. vs. dedim kapattım. hemen beni arayan numarayıı geri aradım ulan deve dedim hani sen ttnetten arıyordun aradım ben merkezi sordum beni aramamışlar, beyefendi ttnetten arıyorum ama merkezden değil bilmem hangi bölgedeki ttnet bayiinden arıyorum dedi heh dedim bunu duyduğum iyi oldu etrafımda müsaitti en yakınımdaki ev en az 2 km. uzakta yanımda kimse yok bir güzel sövdüm sövdüm sövdüm sövdüm gene sövdüm telefonu yüzüme kapattı ben gene aradım sövdüm sövdüm sövdüm gene kapattı ben gene aradım gene sövdüm sövdüm sövdüm aylar sonra öyle rahatladım ki en az 2 ay kimseyi sövme gereği duymadım :D 

nuamrayı verde bizde arayak hocam :D

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

oliWeR bunu yazdı:

nuamrayı verde bizde arayak hocam :D

bu olay yaklaşık  6 ay önce olmuştu o gün bu gün o numarayı saklayaak halim yok ya :)  

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 3446 Toplam Mesaj: 42