Sokağa Çıkma Yasağı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    GUS bunu yazdı
    Mutubilir bunu yazdı

Gündüz haberi verilse bu kez büyük marketler yüzünden daha kalablaık olacaktı hocam. Şimdi taş çatlasın 1 buçuk saat izdiham olur sonrası yasak. Sağlıklı olan bu saatte haberi vermekti

millet fırın eczane benzinlik sucu vs. kapalı olur diye bu kadar heyecan yaptı sabah adam gibi herşeyi tek tek açıklasalardı kimse böyle yapmazdı

Kuruyemiscide dovusenleri duydum hocam. Bi fotoda eleman agzini eliyle kapatip maske taklidi yapmis baska bi fotoda yaklasik 50 tane somun ekmek sirtinda tasiyan biri var. Cidden ilginc ulkeyiz bilinc sifir. Siktigimin virusu denk geldigini olduruyor kendi icinde bi iq testi yapip sonra oldurse belki dunya icin daha iyi olurdu.

Bu olayların tamamı bir IQ turnusolü görevi görüyor gardaşım. Ben acımıyorum açıkçası. 

Easx tarafından 11/Nis/20 03:03 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

1.5 aylık çaba, tedbir ,ev hapsi bu gece tamamen boşa gitti amk! Kaş yapayım derken, göz çıkarmak tamda bu olsa gerek. 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    GUS bunu yazdı
    Mutubilir bunu yazdı

Bide herkes bu darbe olayını aklına getirdiği için yine öyle olucak sanıyolar ama devlet sürekli sokağa çıkma yasağı koyduğu anda tüm halka erzak vermek zorunda artık internet var dünyada gündem olur anında 

GUS tarafından 11/Nis/20 03:01 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poseidon38
    Poseidon38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yatıyordum aq ya evde. kahretsin ya. haberim yoktu sokağa çıkma yasağından. saat 10 da sokağa çıkma yasağı ilan edilirmi gece 12 ye 2 saat kala vatandaş ne yapacaktı tabii marketlere hücum edecekti. Buda vaka sayısını arttırır. 

bir bileniniz varsa acilen cevaplasın lütfen. evdeyim zor duruma düştüm. Markete dahi gidemedim. evde yatıyordum haberim yoktu. Marketler açık kalacakmı. Evde birşey kalmadı. Artık sıçtıkça bokumuzu yeriz. allah belasını versin. bir gün öncesinden haber verseydi ya

Ölmeden öldürdüler beni
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    GUS bunu yazdı
    Mutubilir bunu yazdı

Bide herkes bu darbe olayını aklına getirdiği için yine öyle olucak sanıyolar ama devlet sürekli sokağa çıkma yasağı koyduğu anda tüm halka erzak vermek zorunda artık internet var dünyada gündem olur anında 

Bu ülkede olan herhangi bir şey bu ülkedekilerin bile sikinde değil. Dünya için sokuk bir arap ülkesinden farksız durumdayız. Bu durumun sebebide elinde hıyar olana tuzlukla koşan belirli bir kesim. Bunların yaş aralığı belli, bu insanların yaşam standartları belli. Şu kaos durumunda yapılacak çok şey var ama yazarsam ya çıldırtırlar ban yerim, ya birtane mavi fularlı, ekşi sözlük yazarı, 11 cm pipili, asosyal götveren şikayet eder.

Durumumuz tıpkı ünlü düşünür, felsefeci, milliyetçi aktivist, fedakar Uchiha Itachi'nin söylediği şu sözle özetlenebilir; "Omae wa yowai. Naze yowai ka? Tarinai kara da.. Nikushimi ga."

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Poseidon38 bunu yazdı

yatıyordum aq ya evde. kahretsin ya. haberim yoktu sokağa çıkma yasağından. saat 10 da sokağa çıkma yasağı ilan edilirmi gece 12 ye 2 saat kala vatandaş ne yapacaktı tabii marketlere hücum edecekti. Buda vaka sayısını arttırır. 

bir bileniniz varsa acilen cevaplasın lütfen. evdeyim zor duruma düştüm. Markete dahi gidemedim. evde yatıyordum haberim yoktu. Marketler açık kalacakmı. Evde birşey kalmadı. Artık sıçtıkça bokumuzu yeriz. allah belasını versin. bir gün öncesinden haber verseydi ya

https://youtu.be/_EkiHo0KaAY

şarkısı bu gardaşş geçmiş olsun.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Poseidon38 bunu yazdı

Fırınlar açıkmış ama gidip alabiliyor muyuz onlar mı getirecek bilmiyorum. Marketlerle alakalı bir şey yoktu onlar kapalı galiba fırına gidebiliyorsan fırından ne bulursan alırsın artık.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Fırınlar açık. Evden 1 kişiye fırına çıkma için müsade verirler. 
    Sıkı yönetim zamanlarında da böyle olmuş.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    Poseidon38 bunu yazdı

Hocam sabah erkenden 155 i ara. Durumu anlat. Sana yardımcı olmak zorundalar. Bir şekilde belediye ya da kaymakamlık ile irtibata geçip sana bedelsiz erzak yardımı yapacaklardır. Yani en azından Adana da böyle. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poseidon38
    Poseidon38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı
    Poseidon38 bunu yazdı

Hocam sabah erkenden 155 i ara. Durumu anlat. Sana yardımcı olmak zorundalar. Bir şekilde belediye ya da kaymakamlık ile irtibata geçip sana bedelsiz erzak yardımı yapacaklardır. Yani en azından Adana da böyle. 

böylemi sokağa çıkma yasağı ilan edilir. yaptığı tamamen suç. avrupa ülkelerinde sokağa çıkma yasakları hep bir hafta öncesinden duyuru diye geçildi. saat 22:00 de sokağa çıkma yasağı ilan etmiş ki vatandaş market kuyruğuna girsin dahada bi hastalığı birbirine yaysınlar diye böyle birşey yapmış olacak. o saattede yatıyordum. iş işten geçti. Evde birşeyde yok. aç olarak ölsem koronavirüsünden dolayı adam öldü denilecek. 155 i aramaktan başka şansımız kaldımı. bari hiç değilse 2 gün öncesinden haber verseydi. Bizde ayağımızı yorganımıza göre uzatırdık. Evde birşey kalmadı. Sıçtığımız bokumuzu mu yiyelim. 

Poseidon38 tarafından 11/Nis/20 03:46 tarihinde düzenlenmiştir

Ölmeden öldürdüler beni
Toplam Hit: 32719 Toplam Mesaj: 112
yasaklı