folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sonlanan Aşk Hikayem

Sonlanan Aşk Hikayem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

ben 16 yaşında bir ergenim
    bundan dolayı lutfen yaşın kaç başın kaç, daha 16 yaşında bir çocuksun diye dalgaya vurarak yorum yazmayın yazacaksanız bile pm atın.. cunku dikkate almayacağım.
    ben 16 yaşındaki bir ergenden daha farklıydım, tabi aradabi cocukluklarım olsada akranlarıma göre daha olgun birisiydim, bizim aşkımızda öyle küçümsenecek cinsten bir aşk değildi hani, tam birbirinizi bulmuşsunuz ya,tamı tamına birbirimize uyuyorduk, aynı yaştaydık ama, yaşlarımızın olgunluğuyla birbirimize herşeyi rahatlıkla açar, konuşurduk..
    bazen liseye gidiyorum, sınıfımdaki herkez neredeyse çocuk gibi davranıyor.. onu bırakıp onunla çıkıyor. onu bırakıp onunla çıkıyor. sanki çocuk oyuncağıymış gibi..
    bizim 2 yıla yakın beraberliğimiz oldu..
    ben eski okullumda sessiz birisiydim, ki hala öyleyimdir kimseyi pek tanımazdım, bir serviste tanışmıştık..
    hoş gerçi oda sessiz birisidir..
    ilklerde başka birisiyle çıkarak beni aldattı, sonra ben bunu bıraktım, aradabi görüşürken aradan 3 4 ay vakit geçtikten sonra beraber olalımmı dedi ve olduk..
    bizim gerçek aşkımız böyle başladı..
    tabi şimdi aşk denirse..
    görüşüyorduk vs vs, artık  beni sevmiyor, beni unutmuş..
    dün sarhoşken yakaladım, yalan söylüyordur sandım, içimde umut olsun istemiyorum ama 3 4 aydan dolayı küçükte olsa bir kıvılcım yanar diye düşünmüyorda değilim..
    kendimi umudun olmaması gerektiğine, onun beni bırakıp gittiğine inandırmak istesemde ister istemez elimde ufakda olsa bir umut var..
    neyse dün sarhoşken yakaladım.. dedim sen beni seviyor musun vs, hepsine olumsuz yanıt verdi, içmişti dün belkide son konuşmamızdı,
    kiminle beraber olucaksın dedim, muhtemel hayatında başkaları olacak ama, zaten bunu düşününce deli oluyorum..
    başka kimse olmuyacak dedi, hiç kimseyi istemiyorum dedi, ve içinde biriktirdiği bir kaç kin varmış..
    sen sevseydin gidip o kıza sarılmazdın dedi, beni bu yıktı baştan dedi.. evet gerçekten o kıza sarılmıştım ama o zamanlar, hevesime verin..
    2. ise başka bir kızla msnde konuşmayacaktın, onun yuzunden beni uzmeyecektin dedi.. evet onun yüzünden biricik aşkımı üzmüştüm, birlikteydik ama ilişkimiz iyi gitmiyordu..
    ve artık gideceğini söyled.. sarhoş olduğu içinde inandım.. ne de olsa sarhoştu.. ve artık hayatımda yoktu.. gitmişti, ve gelmeyecekti.. gelmek istemiyordu..
    hayatında kimseyi istemiyordu, bense onu unutamıyordum, dün bebekler gibi ağladım.. ve artık gelmeyeceğine inanarak onu unutmak istiyorum.. seviyorum çok seviyorum ama unutmamam bana çok büyük acılar veriyor.. düşündükçe daralıyorum, kötü oluyorum..
    ne yapmam gerek müritler biraz öneri verin, iş yaptığım ZAMAN ONU GÖRMEDİĞİM zaman, iş yapdığım zaman hatırlamıyorum.. msnyi açınca online görüyorum, yazıyorum, cevap alamıyorum.. yaşadıklarımız aklıma geliyor kahroluyorum.. ve anladımki unutmam gerek.. unutmam ve unutmam.. kim bilir belki bir kahve içmeye gelir yanıma, eski günleri etmeye yaada..

fuck the system!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

birgün gelir herkes kendi yoluna gider
    her şey nasil başladiysa öyle biter..

Yavuz Çetin

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

farklı şeyler yap, mesela onunla birlikteyken eve gidip msn açıyorsan, artık açma gidip dolaş. saatlerce yürü.

sabah kahvaltılarını hep evde yapıyorsan,dışarıda yap vs vs. farklılık yap yani

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

SharpShooter bunu yazdı:
    -----------------------------

farklı şeyler yap, mesela onunla birlikteyken eve gidip msn açıyorsan, artık açma gidip dolaş. saatlerce yürü.

sabah kahvaltılarını hep evde yapıyorsan,dışarıda yap vs vs. farklılık yap yani

Katılıyorum artık herşeye sünger çekip hayatını yeniden düzenlemelisin.Her şeyi değiştir , tarzını yaşantını günlük aktivitelerini fln kısaca artık sil baştan düğmesine basma vakti gelmiştir.

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

bırak allasen ya... 2 senedir birlikteymiş, kıza sarılmış hevesime verinmiş.. olmayacaktı o heveski devam edebileydin..

edit: yazdıklarımı hevesime ver

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

İstediğin kadar olgun ol dostum 18 yaşını geçmeden karakterin ve duyguların oturmaz. Sana şimdi saçma geliyor bu laf ama öyle. Bende yaşıma göre olgundum ergenken ama ergenlik çağı bitmeden bi erkek adam olmaz. Bu üzüldüğün şeyler ilerde sana çocukluk olarak gelecektir.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

sir bunu yazdı:

bırak allasen ya... 2 senedir birlikteymiş, kıza sarılmış hevesime verinmiş.. olmayacaktı o heveski devam edebileydin..

edit: yazdıklarımı hevesime ver

haklısın hocam ne diyimki..

fuck the system!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

ToR5 bunu yazdı:

İstediğin kadar olgun ol dostum 18 yaşını geçmeden karakterin ve duyguların oturmaz. Sana şimdi saçma geliyor bu laf ama öyle. Bende yaşıma göre olgundum ergenken ama ergenlik çağı bitmeden bi erkek adam olmaz. Bu üzüldüğün şeyler ilerde sana çocukluk olarak gelecektir.

-----------------------------haklısın hocam... ama hiç değilse diğer akranlarım gibi değilim..

18 yaşda her şey demek değil tabi ki

18 yaşında çocukluk yapanlarıda görüyoruz..

fuck the system!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

hayatımda hiç aşk acısı çekmedim, hiçte aşık olmadım, lisedeyken 2 tane sarısın kız içimi titretir heyecanlandırırdı, ondan sonra bir tane dişi varlık beni

heyecanlandıramadı, 16 yasındasın, daha cok yol var aq  önünde, sittiret ne üzülüyon, yıllar sonra dicen aq ulan bu kız için mi üzüldüm, bırak salla, ben bakıyorum

lisedeyken hoşlanmdıgım kız dersten kötü not alıyordu, üzülyordum.Halbuki ben onun umrunda bile degildim, neyse günümüze gelirsek, saolsun face sayesinde

kızın resimlerini gördüm, abi kız kartlamış ya bildigin kadın olmuş, nerde o çıtırlık nerde o güzellik, eser yok, zaten kızların olgunlasmaları için iş hayatına

girmeleri gerek, aq apaçi tipli elemanlarla çıkan liseli kızlardan ne beklersin, liselilerden uzak durcan, sittiret, büyügünce daha zevkli oluyor işler :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

yaş küçük ileride dersinki aklımı sikim nelere yanmışımda haberim yok ben şahsen oyle dedim hocam

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Hocam ben 18 yaşındayım , 16 yaşındayken yaptıklarıma , Üzüldüğüm , sevindiğim şeyleri görünce gülüyorum..

Yanlış anlama sen çocuksun filan demiyorum.. Seninde öyle olucaktır takma kafana , hele kızlarla alakalı konulara hiç

takma..

Toplam Hit: 7115 Toplam Mesaj: 52