folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sonlanan Aşk Hikayem

Sonlanan Aşk Hikayem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

u-f-d bunu yazdı:
    -----------------------------

ne kadar salakmışım demeyeceğime eminim hocam..

bizim aşkımız le bir gunluk iki gunluk değil.. ne de olsa 2 yıl...

sdsdsfsdsfs  öle bir günlük 2 günlük değil 2 yıl.... nerdeyse 1 asırmış hocam kusra bakma ben bilemedim.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

ya müridin şevkini kırmayım diyorum ama komik lan bu:D

birazdan vizem var iyi geldi valla:D

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

bütün mahalle tren yapıyo bu ne lan!

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strudll
    strudll's avatar
    Erkek

hocam bak, şu an 26 yaşındayım ve geriye bakıp da eskiden üzüldüğüm şeyleri düşündükçe ne kadar aptallık yaptığımı anlıyorum. Hayattta yaşanacak o kadar güzel ve hoş şeyler varken daha 16 yaşındayken böyle şeylere takılma. eğlencene bak, gününü gün et. bu yaşlar geri gelmez bi daha ve hiç kimse için üzülmeye değmez.

boş tenekeden çok ses çıkar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

Hocam ben 18 yaşındayım , 16 yaşındayken yaptıklarıma , Üzüldüğüm , sevindiğim şeyleri görünce gülüyorum..

Yanlış anlama sen çocuksun filan demiyorum.. Seninde öyle olucaktır takma kafana , hele kızlarla alakalı konulara hiç

takma..

la nası takmayalım olum 7 senedir görmediğim bi kız için üzüntüden kanser oldum amk :S kanseri tek başıma yendim unutucam dedim hayatımı yeniden düzenlicem dedim milyarlarca para harcadım tedavim için en iyi doktorlara gittim bunu yaparken çevremdekilerin kanser oldugumdan bile haberi yoktu. sacımı kazıttım dökülüyodu gür çıksın die kazıttım dedim. sevdiğim kızı hala unutamadım gecen sene facede gördüm ekledim öyle bi sevindimki onunla knuşabilecektim demesinmi bana ben seni dersanede görüyordum sık sık ama konusma gereği duymadığımdan yanına gelmedim die.  sonra 1 sene yine hiç görmedim knusmadım hala unutamadım gecen erkek arkadasıyla gezerken gördüm gecen hafta  oruspu gibi giyinmiş üzüntüden felç gelecekti amk :S en son dün yolda gördüm yanımda arkadaslarım vardı onunda arkadasları vardı ilk basta tanıyamadım ilk defa yakından gördüm gözüne baktım oda bnmkine baktı tanımamazlıktan geldi. işte bnm bittiğim andı. üzüntümden  o gün ders çalışamadım.  amk o kadar üzülüyorumki yeni bi hastalığa yakalanacam die korkuyorum.

Lan Kansere yakalandım, savaştım anasını siktim attım kenara, ama bu aşk acısına bişey yapamıyorum amk günden güne eritiyo adamı :S

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

hacı ne bilim aşk için kanser olanlarda var o yüzden haline şükret :) yhaf arkadaşlar ne oldu yhaf aşk o kadar büyük birşeymi o kadar bağımlılık yapan birşeymi yha ben hiç aşkı yaşmaadım yada sizler çok abartıyorsunuz dilerim ki sizler gibi birine çok fena aşık olmam ve hasta olmam bu ne yhaf biri ağlıyor biri kanser olmuş sonra iyileşmiş iyi hoş iyileştiğine sevindim ama bence bu kadarda olmaz yhaf rahat olun kızları sallayın gitsin herşeye tek gecelik ilişki olarak bakmayın tabi ama yeri geldimi tek gecelik ilişkiler yaşayın gitsin.

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

:D hiç gülcem yoktu olaya bak

We can be more, we can be much more.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sergen
    Sergen's avatar
    Erkek

la hacı vallahi şanslısın ben aşık olamıyorum en son 5 sene önce aşık oldum bunu bi şaka olarak almayın ciddi bi problem var herhalde bende aşık olamıyorum hayattan tat alamıyorum aq yinede şükret.

Hayat Bir Savaşsa Tek Silahın Aklın Ve İnancındır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THE_MILLER
    THE_MILLER's avatar
    Erkek

Velet işte....

Türkiye'nin geleceği çelikten yoğruluyor; belki biz olmayacağız ama bu çelik aldığı suyu unutmayacak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

Hocam ben 18 yaşındayım , 16 yaşındayken yaptıklarıma , Üzüldüğüm , sevindiğim şeyleri görünce gülüyorum..

Yanlış anlama sen çocuksun filan demiyorum.. Seninde öyle olucaktır takma kafana , hele kızlarla alakalı konulara hiç

takma..

la nası takmayalım olum 7 senedir görmediğim bi kız için üzüntüden kanser oldum amk :S kanseri tek başıma yendim unutucam dedim hayatımı yeniden düzenlicem dedim milyarlarca para harcadım tedavim için en iyi doktorlara gittim bunu yaparken çevremdekilerin kanser oldugumdan bile haberi yoktu. sacımı kazıttım dökülüyodu gür çıksın die kazıttım dedim. sevdiğim kızı hala unutamadım gecen sene facede gördüm ekledim öyle bi sevindimki onunla knuşabilecektim demesinmi bana ben seni dersanede görüyordum sık sık ama konusma gereği duymadığımdan yanına gelmedim die.  sonra 1 sene yine hiç görmedim knusmadım hala unutamadım gecen erkek arkadasıyla gezerken gördüm gecen hafta  oruspu gibi giyinmiş üzüntüden felç gelecekti amk :S en son dün yolda gördüm yanımda arkadaslarım vardı onunda arkadasları vardı ilk basta tanıyamadım ilk defa yakından gördüm gözüne baktım oda bnmkine baktı tanımamazlıktan geldi. işte bnm bittiğim andı. üzüntümden  o gün ders çalışamadım.  amk o kadar üzülüyorumki yeni bi hastalığa yakalanacam die korkuyorum.

Lan Kansere yakalandım, savaştım anasını siktim attım kenara, ama bu aşk acısına bişey yapamıyorum amk günden güne eritiyo adamı :S

Cevap metnin içinde , kafaya taktım kanser oldum diyosun , takma amık , Dünyada tek ondamı var ?

Toplam Hit: 7127 Toplam Mesaj: 52