folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Sonunda Çin Malı Telefon Aldım . İşte Görüşlerim ...

Sonunda Çin Malı Telefon Aldım . İşte Görüşlerim ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------

sevgili günlük telefonu 12 nisan da aldım bugün 25 mayıs , ve hala bir sorun yok taş gibi.

ilgilenenlere , alacaklara duyurulur. 

kurtlar vadisini yatarak izliyorum. takıyom kulaklığı süper oluyo :D

nazar değmesin telefonuma süper :C

bana çok dua et olm sayemde oldu :P

3 ay bitti hala taş gibi telefonum :)) 

Orman Mühendisi //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    hoca bır sey soracam bunların kayıt ıslemları nasıl yanı kacak ya bunlar... herhangı sım (farklı numara farklı sbeke gıbı) kartı takınca calısyormu? bızım arkadasa geldı yurt dısından telefon kacak dıye kayıtt ettırdı sadece 1 numara kullana bılıyor otekılerde calısmıyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

cyrpt bunu yazdı:
    hoca bır sey soracam bunların kayıt ıslemları nasıl yanı kacak ya bunlar... herhangı sım (farklı numara farklı sbeke gıbı) kartı takınca calısyormu? bızım arkadasa geldı yurt dısından telefon kacak dıye kayıtt ettırdı sadece 1 numara kullana bılıyor otekılerde calısmıyor...

walla aldığında herşeyi yapıyorlar, imei filan benim tel 2 simli ikiside takılı ikiside çalışıyor (türksel,avea)

jaa kapişin sayesinde oldu aklıma girdi kandırdı beni :B

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    gecen gun bızım arkadsat gordum nokıa n99 senınkıne cok benzıyordu nedense :) baya bır kurcaladım cok hosuma gıttı bende almayı planlıyorum ama 250 ytl bır tarafıma kacmasaın dıye tırsıyorum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

cyrpt bunu yazdı:

yurt dışından gelenler tek imei olunca sorun çıkıyor aynı sorun benim telefondada mevcut şu anda! yurt dışında çift hat çalışyo ama turkiyede çalışmıyor :| onun için bu telefonları yurt dışından getirmek yerine türkiyemizden alın aynı fiyat oluyor zaten ve hiç bir sorun çıkmıyor fokslide oldugu gibi :)) 

Orman Mühendisi //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    kapil bunu yazdı:

cyrpt bunu yazdı:

yurt dışından gelenler tek imei olunca sorun çıkıyor aynı sorun benim telefondada mevcut şu anda! yurt dışında çift hat çalışyo ama turkiyede çalışmıyor :| onun için bu telefonları yurt dışından getirmek yerine türkiyemizden alın aynı fiyat oluyor zaten ve hiç bir sorun çıkmıyor fokslide oldugu gibi :))

bunu ogrendıgım ıyı oldu bır kac aya bızım arkadas gıdecek cıne 128 dolar dıyordu aldıracaktım az daha.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    kapil bunu yazdı:

cyrpt bunu yazdı:

yurt dışından gelenler tek imei olunca sorun çıkıyor aynı sorun benim telefondada mevcut şu anda! yurt dışında çift hat çalışyo ama turkiyede çalışmıyor :| onun için bu telefonları yurt dışından getirmek yerine türkiyemizden alın aynı fiyat oluyor zaten ve hiç bir sorun çıkmıyor fokslide oldugu gibi :)) 

abi sen yeni bi imei numarası gömdürsene. 5 ytl ye yapıyolar. bi dene

konuda baya hit almış :P

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    koysepete.com da garantili olarak satılıyor anycool eee demekki çin mallarının da garantisi oluyomuş :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:
    koysepete.com da garantili olarak satılıyor anycool eee demekki çin mallarının da garantisi oluyomuş :)

evet garantilisi var, 

2 çeşit 

garantili olanlar 450 ytl garantisiz 300 ve aşşağısı. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    her yeri garantili olsa ne yazar

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
Toplam Hit: 21528 Toplam Mesaj: 82