Sonunda Rent A Car Firmamı Açtım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun, kazadan beladan uzak olursun inşallah. Bol kazançlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun .

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

hocam şimdi sana bir soru soracam.. ben geçen europcardan bir araç kiraladım ve geceleyin yolda giderken yol tanzim tabelası vs hiçbirşey yokken pat diye tabela gördüm ani sol yaptım sağ yaptım derken karşıdan gelen araca vurmamak için reflektörsüz tanzim tabelasına çarparak aracı resmen ikiye ayırdım.. ben olayın nasıl geliştiğini vs biliyorum lakin polis diyorki yavaşlamamışın çarpmışın.. raporu da bu yönde tuttu.. araç full kasko vaziyet ne olur.

hocam araba perte çıkartılır sen alkolsüzsen çok sıkıntı olmasını bekleme ama raporu tutan polis biraz gıcıklık yapmış onu bil belki araç yattı çalışamadı parası talep edebilirler

üflettiler sıfır promil dökümü aldılar. halen sinirliyim mınakoyim diyarbakır girişinde oldu kaza... polis hem diyo köylüler tabelaları çalıyor hem de diyo kazadan sonra çaldıysa ne bilecem diyo. senin ta amına koyayım ben mrs officer

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam bir şey öğrenmek istiyorum yeni ehliyet almış kişilere araba kiralanıyor mu bir ekstra ödemesi var mı arkadaşım 3-4 yıl önce bir sigorta yaptırıp aldığını söyledi ama şuan durum nedir?

18 ve 20 yaşları arası genç nesile kiralama yapmıyorum hocam ve yeni ehliyet kavramına gelince 1 senelik ehliyet yeni sayılmaz yardımcı olurum

hocam ben 25 yaşındayım ehliyeti alalı 1 hafta oluyor ondan sordum istanbuldayım zaten sadece ehliyet yeni diye verirler mi vermezler mi merak ediyorum :D 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam bir şey öğrenmek istiyorum yeni ehliyet almış kişilere araba kiralanıyor mu bir ekstra ödemesi var mı arkadaşım 3-4 yıl önce bir sigorta yaptırıp aldığını söyledi ama şuan durum nedir?

18 ve 20 yaşları arası genç nesile kiralama yapmıyorum hocam ve yeni ehliyet kavramına gelince 1 senelik ehliyet yeni sayılmaz yardımcı olurum

hocam ben 25 yaşındayım ehliyeti alalı 1 hafta oluyor ondan sordum istanbuldayım zaten sadece ehliyet yeni diye verirler mi vermezler mi merak ediyorum :D 

çok çok çok zor hocam

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

çok çok çok zor hocam

ya bireysel alamazsam kurumsal olarak çalıştığımız bir firma var kendi müşterimize alıyormuş gibi alırım o sıkıntı değil de bişey mişey olur şirkete yansısın istemiyorum :/

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

çok çok çok zor hocam

ya bireysel alamazsam kurumsal olarak çalıştığımız bir firma var kendi müşterimize alıyormuş gibi alırım o sıkıntı değil de bişey mişey olur şirkete yansısın istemiyorum :/

Hocam en kısa çözüm baska birisinin üzerine al kendinide ikinci şöför yazdır kafanız rahat olur

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Hocam pazar sabah ya da öğlen alınıp akşam 6-7 gibi teslim edebileceğim otomatik araç var mı?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Hocam pazar sabah ya da öğlen alınıp akşam 6-7 gibi teslim edebileceğim otomatik araç var mı?

otomatik araçlarım sınırlı sayıda malesef

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
Toplam Hit: 15525 Toplam Mesaj: 140
araba araba oto rent a car