Sonunda Rent A Car Firmamı Açtım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Herkesin cayini yemegini ismarlarim sayin muridler ondan supheniz olmasi yenilsin içilsi yeterki :) 

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun bol kazançlar dostum. 

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

Ankara tabanlı rent a car firmami dün tarihi ile hayata geçirdim tüm tbt üyelerine açılışa özel indirimli fiyatlar sunucam sadece ANKARA onu belirtiyim :) tbtye ekonomik araçlar gider diye düşünüyorum özel lüks araçlar için pm atabilirsiniz vip söförlü söförsüz.

Linea piyasada 100 110 120 tl tbt özel fiyat olarak

Linea urban günlük : 85 tl 

Linea pop modeli : 75 tldir.

Araçlar full kaskoludur. 2015 modellerdir ve tertemiz full depo teslim edilirler.

http://www.ankaraarackirala.com

Uzun dönem kiralamalarinizda fiyatta dahada yardimci olabilir yukarida verdigim fiyatlar günlüktür. Haftalik ve aylikda dahada yardimci olacagima emin olabilirsiniz.

hocam hayırlı uğurlu olsun Allah bol kazançlar versin. Hep merak ettiğim bir şey  var siz de bu işi yapıyorsunuz size sorayım.

Kredi çekip 0 ya da 2. el bir araba alıp (tutulan bir model) kiralama şirketine versek, kendi kredi ödemesini çıkarır mı mesela? AyLIK 1000 tl ya da daha fazlası getirir mi? Benim fikrim şu araba alayım, kiralamaya vereyim 4-5 yıl ; kredi parası çıksın sonra araba bana kalsın. Bu sistem mantıklı mı? Düşündüğümüz gibi olur mu yoksa hiç bulaşmayak mı?

Come On Cj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

Ankara tabanlı rent a car firmami dün tarihi ile hayata geçirdim tüm tbt üyelerine açılışa özel indirimli fiyatlar sunucam sadece ANKARA onu belirtiyim :) tbtye ekonomik araçlar gider diye düşünüyorum özel lüks araçlar için pm atabilirsiniz vip söförlü söförsüz.

Araçlar full kaskoludur. 2015 modellerdir ve tertemiz full depo teslim edilirler.

Uzun dönem kiralamalarinizda fiyatta dahada yardimci olabilir yukarida verdigim fiyatlar günlüktür. Haftalik ve aylikda dahada yardimci olacagima emin olabilirsiniz.

hocam hayırlı uğurlu olsun Allah bol kazançlar versin. Hep merak ettiğim bir şey  var siz de bu işi yapıyorsunuz size sorayım.

Kredi çekip 0 ya da 2. el bir araba alıp (tutulan bir model) kiralama şirketine versek, kendi kredi ödemesini çıkarır mı mesela? AyLIK 1000 tl ya da daha fazlası getirir mi? Benim fikrim şu araba alayım, kiralamaya vereyim 4-5 yıl ; kredi parası çıksın sonra araba bana kalsın. Bu sistem mantıklı mı? Düşündüğümüz gibi olur mu yoksa hiç bulaşmayak mı?

Hocam bu mantigi ben ileride çevreme eşime dostuma sunmayi dusunuyorum isleri tam kapsamli buyutunce :) bence mantikli arac kirani oder ana üst limiti kiraya verdigin firmadan talep edemezsin 1000 tl kiransa onu adam oder aracida 1500 kiraya verir 500 tl cebe atar oda hakkidir :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı
    stockholm8 bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

Hocam bu mantigi ben ileride çevreme eşime dostuma sunmayi dusunuyorum isleri tam kapsamli buyutunce :) bence mantikli arac kirani oder ana üst limiti kiraya verdigin firmadan talep edemezsin 1000 tl kiransa onu adam oder aracida 1500 kiraya verir 500 tl cebe atar oda hakkidir :)

yok üst limit değilde düzgün bir araç bulup işte 1000 tl den kiraya vermek mantıklı. Yalnız araç çok yaıpranıyor, çok zarar görüyor , inanılmaz km yapıyor ; ama değer kaybı olsa da yine kârda oluruz...

Come On Cj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

Herkesin cayini yemegini ismarlarim sayin muridler ondan supheniz olmasi yenilsin içilsi yeterki :) 

elide gönlüde açıktır kardeşimin en kısa sürede yanındayım ama teklif biraz farklı biliyorsun :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    efsanemeric bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı

elide gönlüde açıktır kardeşimin en kısa sürede yanındayım ama teklif biraz farklı biliyorsun :D 

Kardesim biliyorsun yeme içme konusunda limitim yok yiyen içen adami severim can bogazdan gelir :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

dostum hayirli olsun, ben temmuzda yurtdisindan gelecegim, 1 ayligina sedan linea tarzi bir arac kiralayacagim. gecen yil kiraladigim yerden hic memnun degilim, bu sene farkli firma dusunuyordum, sen ciktin karsima. fiyatta ve sartlarda anlasirsak, kiralayayim senden. zaman yaklastikca pm atarim sana.

All I need is a possibility.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Bol kazançlar Allah utandırmasın kardeşim.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 15548 Toplam Mesaj: 140
araba araba oto rent a car