Sonunda Rent A Car Firmamı Açtım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı
    A_REX bunu yazdı

hacım şimdi ben kiraladım. arabanın anasını siktim pert oldu. 

Anahtarı getirip sana verip ben gidebilirmiyim. bana bu süreci açıklarmısın.

hocam tbtden bir müridin böylesi birşeyi yapacağını düşünmediğim için konuyu burada açtım ve fiyatı buraya özel tutdum gelelimki öyle birşey oldu araçlar full kasko beni arıyorsunuz hocam hemen geliyorum kasko firmamı arıyorum işleri hallediyorum bunları olasılıkda yazdım :) 

perte çıkmış arabadan zaten sağ çıkıp beni arayıp çagırabiliyorsa mürid :D beraber yemeğe gideriz hocam nediyeyim şimdi :) canı sağolsun

olur olur ya. Bedevi şansı var bende :D o yüzden. 

Dur be kadınnnn....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam mesaj attım sana ona göre bana dönüş yaparsan sevinirim.

vip işini bilmiyordum onuda eklersen güzel olur 

allah işini rast getirsin :))

İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum.

Hocam sizede pm yolladım. Ama kurumsal firmalarla çalışmakdan ziyade kişilerle çalışmayı tercih ediyorum şuan için :)

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı
    A_REX bunu yazdı

hacım şimdi ben kiraladım. arabanın anasını siktim pert oldu. 

Anahtarı getirip sana verip ben gidebilirmiyim. bana bu süreci açıklarmısın.

hocam tbtden bir müridin böylesi birşeyi yapacağını düşünmediğim için konuyu burada açtım ve fiyatı buraya özel tutdum gelelimki öyle birşey oldu araçlar full kasko beni arıyorsunuz hocam hemen geliyorum kasko firmamı arıyorum işleri hallediyorum bunları olasılıkda yazdım :) 

perte çıkmış arabadan zaten sağ çıkıp beni arayıp çagırabiliyorsa mürid :D beraber yemeğe gideriz hocam nediyeyim şimdi :) canı sağolsun

olur olur ya. Bedevi şansı var bende :D o yüzden. 

hocam sen kendi şansım için konuştum diyosan :D  zaten adam bahsız bedevi ben şans getireyim derim gecelere akarız karı kız kovalarız :D hahaa

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @DangerLine. sorular ve sorulara verilen cevaplara bakıyorum da, aklımda söyle birşey canlandı. :D

Düşman hatlarının arkasına, gece, yüksek irtifadan salınan, paraşütlü keşif ikmal birliği gibisin.

ikinci dünya savaşı ile ilgili 8 yada 9 bölümlük dizi sinema serisi aklıma geldi. ama adını hatırlayamadım. -.^)'

RitmFarbRacourci tarafından 11/Nis/16 16:46 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    HarmOniYaFil bunu yazdı
    @DangerLine. sorular ve sorulara verilen cevaplara bakıyorum da, aklımda söyle birşey canlandı. :D

Düşman hatlarının arkasına, gece, yüksek irtifadan salınan, paraşütlü keşif ikmal birliği gibisin.

ikinci dünya savaşı ile ilgili 8 yada 9 bölümlük dizi sinema serisi aklıma geldi. ama adını hatırlayamadım. -.^)'

hayalinde benimle ilgili 9 bölüm çevirmiş olman beni onure etti :D 

bir yandanda korkuttu ergenlik döneminde banamı yürüyon sen :))))

şaka şaka güzel kardeşim teşekkür ediyorum :*

DanqerLine tarafından 11/Nis/16 16:59 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @DangerLine :p yürümek deyince, aklıma başka bir filmden bir karakter geldi: Azazell. neydi bu filmin adı yav ^.?)/

bu sadece bu konuyla ilgili değil. bu hacklink, backlink konularını da dahil ediyorum. ←_←)

O 8-9 bölümlük serinin, bir bölümünün, 10-20` lık bir bölümüydü. ama güzel bir diziydi. Hollanda da bunları bir karşılıyorlar, herşey kıyamet. en son İsviçre alp`lerindeki Führer`in kalesini ele geçiriyorlar. ne güzel sahneler vardı yav.

ne kadar yüksekten uçuyorsa uçsun, adam bir gökyüzüne bakmaz mi yav?

iggy azalea, Team. ^^)'

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    HarmOniYaFil bunu yazdı
    @DangerLine :p yürümek deyince, aklıma başka bir filmden bir karakter geldi: Azazell. neydi bu filmin adı yav ^.?)/

bu sadece bu konuyla ilgili değil. bu hacklink, backlink konularını da dahil ediyorum. ←_←)

O 8-9 bölümlük serinin, bir bölümünün, 10-20` lık bir bölümüydü. ama güzel bir diziydi. Hollanda da bunları bir karşılıyorlar, herşey kıyamet. en son İsviçre alp`lerindeki Führer`in kalesini ele geçiriyorlar. ne güzel sahneler vardı yav.

ne kadar yüksekten uçuyorsa uçsun, adam bir gökyüzüne bakmaz mi yav?

iggy azalea, Team. ^^)'

gençlik hızlı yetişemiyoruz :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

http://www.elvankentarackiralama.com/

online rezervasyon sistemi aktifdir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı
    DanqerLine bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Hocam sitede vip transfer görüyorum. Ama fiyat yok...

Vip transferi hava alanından kent merkezine (ulus, kızılay) ne kadara yapıyorsun ? Vip transferi hangi araçlarla yapıyorsun. 

Ayrıca rent a car işini istanbul da yapsan çok lazım olurdu.

hocam vip transferleri 

vito caravella ve viano ile yapıyoruz.

Vip araç resimlerini bilerek koymadım isteyenlere whatsappdan yollayabilirim irtibatta olabilirz.

Fiyatı yapacağımız km ye ve gideceğimiz yerlere bağlı değişkenlik gösteriyor hocam

Mesela hava alanından ulusta bulunan bir otele transfer istesem ? 2 kişi için.

Vip transferi yaptığın araç vip mi ? yani deri koltuk, minibar, tv vs.. varmı içinde bu aracın ?

Bunun fiyatı tbt için nedir ? 

HOCAM deri koltuklusu tablet kontrollüsü vs daha yapılıyor bay haşaşda

şuan normal koltukları döndürülmüş vip var. onuda tbtye özel şöförlü 400 tl hocam havalimanından alıp istediğin yere vip servis

Biraz pahali gibi, 

İstanbul'da Atatürk'ten anadoluya 80-100tl kişi başı. 

Araçlar da harbi vip. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Konu up olsun malum gurbetci dostlarimiz var :)

Toplam Hit: 15523 Toplam Mesaj: 140
araba araba oto rent a car