Sperm İn TADI!!!!! ( Dikkat Çok Komiq )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    kız kendisi kaşınmış ayrına niye ayıp olsun 1000 kişi duymuş zaten :D

Hoop.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

1-Kız salak olmayıpyaladığını çaktırmasaydı,
    2-Allahın bildiği kuldan saklanmaz(şaka bu madde =))
    3-Ayıp birşey yok madem ayıp ders olarak göstermezlerdi (zaten kaldırırlar cinsellik içeriyor die yakında olur)

Valla zumsuk doğru diyor,kız kalkıp orada ötmeseymiş,ders klasik akışında sürüp gidecekmiş,ders sonuçta,okulda görmek zorundalar,bir saatten sonra biyoloji ve bağlantılı derslerde ayıp kavramı zaten ortadan kalkıyor,ilk başta derste yüzü kızaranlar,utananlar görmek mümkün,sonrasında sanki hikaye dinler gibi dinliyor insanlar,ama gırtlak mevzusu olaya ayrı bir boyut katmış yani. 

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek
    böle komik bi konuyu bizimlede paylaşan arkadaşlara teşekkürler :D harbi ya o kızın yüzünü gören varmı dehşet kötü olmuştur ya yazık kıscaaza:D

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    perix bunu yazdı:

sadece kız boşboğazlık etmiş ve rezil olmuş

Ama konu o kadar ayıp değil merak etmeyin

Terlemek kadar doğal bişey bence

Sana katılmıyorum. Sen Bir Kadınken bunu söylersen valla burada abazalara yol açarsin... Seni yanlış anlayıp , Sonra başına bela olmasınlar demedi deme :  Burası Tahribat.. Her hangi bir forum değil.Farkıda bu zaten...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ilkay bunu yazdı:

bööööööööö ıgrenctı

Aramızda bu deneyımı yasayanlar var galıbba...İğrenç diyebilmek ıcın olayı yasamak gerekır bence.:D:D:D:D

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek
    ben koptum konu super de cok inandırıcı deil lakin o kadar salak bi kız olduguna inanamıyorum!!!ayrıca dogal bi seyyy yani ayıp bi seyyy yok ortada

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BigCrazy
    BigCrazy's avatar
    Erkek

tadan bi salak illaki vardir.

Baydım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdiyarbekir
    ahmetdiyarbekir's avatar
    Erkek

kız tam sazan yav..

madem merak edip tadına baktın ne diye çaktırıyon elaleme....

Azimle defakasyon, Mermerde perforasyon...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek
    abi kim ne derse desin mükemmel bi hikaye ben bunu daha önce de okumuştum arkadaş galiba başka bi yerden aldı kendisinin yazmış olduğunu düşünmüyorum ama hikaye süperrr :)))

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    Criminal bunu yazdı:

Tahribat Forum
    Genel
          Sperm in TADI!!!!! ( dikkat çok komiq )

1. Yanlış yer

2. Forumda kız arkadaşlarımız da var, dikkatli olun lütfen!!!...

yaw ağa kızlar var diye geyigimizden tavizmi verelim konuya cvp yazmasınlar o zaman

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
Toplam Hit: 10094 Toplam Mesaj: 51