folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sporcuyu Yerin Dibine Sokma Sanatı

Sporcuyu Yerin Dibine Sokma Sanatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

internette dolasirken buldugum bir resmi paylasmak istiyorum arkadaslar :S biri bana bunun saka oldugunu soylesin :S

dd

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

kadının müslüman olduğunu nerden biliyorlarmış, kahine vurdurmuşlar heralde

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

provakasyon hareketler bunlar. onların yazdıklarıda. senin bu yaptığında. bide derin konulara açmışsın. derdin ne senin? amacın ne? varsa sıkıntın özelden tartışalım bu konuyu.

umarım yöneticiler de siler bu konuyu.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Orda yorum yapanların hepsinin pipisi küçük, kızların da hepsinin bacakları kıllı, çekemiyorlar amk.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

fazlasıyla abartılı olmuş sanane millet nasıl giyinirse giyinir 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

mallık sanatı daha uygun başlık hocam

test 1 2
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Bilgisiz cahil insanlarin fikrini degistirmek icin ugrasmak bosa harcanan zamandir. Agac en kolay yasken egilir. Malesef, Ataturk sayesinde bu bos insanlarinda oy verme hakki dogdu. Bu bilgisiz ve cahil insanlar kendi kabuklari icinde yasayip gidiyorlardir. 

Yapilabilecek en guzel sey, bu insanlarin var oldugunu bilmek ancak kendi yolunda basarili olmak icin ilerlemek ve basarili olan sporcularimiza ve diger vatandaslarimiza destek olmak. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

şimdi onlara göre kas yapmakta günahtır :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:
    -----------------------------

Orda yorum yapanların hepsinin pipisi küçük, kızların da hepsinin bacakları kıllı, çekemiyorlar amk.

Sadece kendi doğruları. Abartmayalım.

Hayata dair tutunacak başka dalları yok bana göre. Fırsat bu fırsat giydirmişler.

Yolda gördüğümüz çirkin adam ve kadınlara içsel sesimizle yaptığımız yorumları düşünelim.

Düşüncesizlik bir mizac değildir.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

İslamiyeti insanlar ne der herkes öyle yapıyor bende böyle yapayım diyerek yaşayan bu zihniyet ne müslüman nede insanlıktan nasibini almış varlıklardır.

Bu insanların iradesi, kendi kendine karar verebilme yetisi yoktur. ki Allah size beyin verdim düşünün der. Bunlara ya Allah bismillah diyceksin koşturcaksın.. 

Ulan mal herifler ulan beyinsiz gerzekler orada (her ne kadar zorunuza gitse de) Türk devleti onurlandırılıyor. Sizin gözünüz am dan götten başka bir şey görmüyorsa bu sizin şerefsizliğiniz. Ben resmi ilk gördüğümde ilk dikkatimi çeken Bayrağımız ve sporcumuzun karın kasları oldu ki hakkını verdiğini anladım. bir kadın bir et parçası olarak görmedim. (şimdi müridler üzerine alınır aman diyim sözüm yorum yazan asalaklara )

Bu resmin facebook linkini bilen varsa bana özelden atarsanız bunlarada bi kayayım..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahrefk
    tahrefk's avatar
    Erkek

badass bunu yazdı:

Bilgisiz cahil insanlarin fikrini degistirmek icin ugrasmak bosa harcanan zamandir. Agac en kolay yasken egilir. Malesef, Ataturk sayesinde bu bos insanlarinda oy verme hakki dogdu. Bu bilgisiz ve cahil insanlar kendi kabuklari icinde yasayip gidiyorlardir. 

Yapilabilecek en guzel sey, bu insanlarin var oldugunu bilmek ancak kendi yolunda basarili olmak icin ilerlemek ve basarili olan sporcularimiza ve diger vatandaslarimiza destek olmak. 

Toplam Hit: 9173 Toplam Mesaj: 83