folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sporcuyu Yerin Dibine Sokma Sanatı

Sporcuyu Yerin Dibine Sokma Sanatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

"Kahpenin teki o bayrağa yakısmaz biz Müslümanız" diyen itoğlu it, sokakta ya da plajda gördüğü kadınlara hayvan gibi bakmıyorsa şerefsizim amk. Bu örnekleri daha da çok genişletebiliriz. 

İnsan değil lan bunlar.  

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Kusura bakmayın ama sovecem beynıne koyduklarımın dusunce tarzına soktuklarımı sinirleniyorum gorunce yemın ediyorum utanıyorum bu yorumları yapan insanlardan

Ben bu insanları anlamıyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bu insanları bu zihniyetten kurtarmanın tek yolu kafalarına sıkmak, bir zamanlar etrafımda bolca vardı biliyorum.Beyinleri öyle bir yıkanmış ki gerçek apaçık gözlerinin önüne serilse bile bu öğrendikleri kokuşmuş mantaliteyi savunmaya devam ederler.

Bu arada bu söylediklerimin hiçbirisinin müslümanlıkla alakası yoktur, benim sözüm dini bu şekilde yorumlayanlara.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bu kadın döver lan o yorumları yapanları.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:
    -----------------------------

Orda yorum yapanların hepsinin pipisi küçük, kızların da hepsinin bacakları kıllı, çekemiyorlar amk.

-----------------------------

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

bu sayfanın adresini versen !

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melodeath
    melodeath's avatar
    Erkek

bakış açısı. bu resim büyük ihtimalle o anti-kemalizm sayfalarından birinde paylaşılıdı o yüzden böyle yorumlar görüyoruz. gayet normal. her tür insan var bu memlekette. başkasının müslümanlığı yerine kendilerininkini bi sorgulasalar keşke..

Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GebesH
    GebesH's avatar
    Erkek

Saltanatın yıkılma tehlikesinin oluşmasından beri bu sözde müslüman yunan, ingiliz ve fransız iş birlikçi dalkavuklar bu memlekette var.

Tekke ve medreselerin kapatılmasının ardından günümüzde bu haldedirler ve malesef daha da güçlenmiş durumdalardır, zira artık elleri kuvvetlidir. 

Siz halen tehlikenin farkında değilseniz TÜRKİYE bu vatan uğruna kanını döken her Şehidimizin kemikleri sızlamaya devam ediyor...

Keep Going !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

bazı insanları islamdan soğutuyorlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sonumuzu allah hayır etsin pek hayır gözükmüyor açıkçası ya...

Toplam Hit: 9223 Toplam Mesaj: 83