folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Sporcuyu Yerin Dibine Sokma Sanatı

Sporcuyu Yerin Dibine Sokma Sanatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150926495388723&set=a.200197023722.134031.198191523722&type=3&theater

Facebook Sayfası bu arkadaşlar.

Beyni yıkanmış, Osmanlı dinden uzaklaştı diye yıkıldı görüşünde olan beyin yerine saman taşıyan bir zihniyetin ürünü bu yorumlar. Bu zihniyet Laikliği, Demokrasiyi eleştirirken, bu hakkı ona Laiklik ve Demokrasinin getirdiğinden habersizdir.

Laiklik :
    devletin vatandaşlarıyla olan ilişkilerinde inançlara göre ayrım yapmaması ve ayrıca, herhangi bir inancın, özellikle de bir toplumda egemen olan inancın, aynı toplumda azınlıkların benimsediği inançlara baskı yapmasını önlemesi demektir. Diğer bir tanımlamayla da devlet yönetiminde herhangi bir dinin referans alınmamasını ve devletin dinler karşısında tarafsız olmasını savunan prensiptir ki devlet düzeninin, eğitim kurumlarının ve hukuk kurallarının dine değil, akla ve bilime dayandırılmasını amaçlar. Ayrıca, din işlerini kişinin vicdanına bırakarak bireyin din özgürlüğünü koruyabilmesini sağlar.

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

ajan1111 bunu yazdı:
    -----------------------------

provakasyon hareketler bunlar. onların yazdıklarıda. senin bu yaptığında. bide derin konulara açmışsın. derdin ne senin? amacın ne? varsa sıkıntın özelden tartışalım bu konuyu.

umarım yöneticiler de siler bu konuyu.

Ne alakası var ?
    Türkiyede böyle düşünen insanlar var. Bunları görüp sesiz kaldıkça dahada çoğalıyorlar.

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Her halinden bağırıyor fake diye o yorumlar aslında bu zihniyeti oluşturmak amaçlı " müslümanlar gerici zihniyetini " hiç bir face yorumunda üst üste böyle bir şey görmedim bariz fake zatende.

Galyana çok çabuk geliyorsunuz, hadi gerçek diyelim, onlar sağlam müslüman olsa zaten öyle yazmazlar onların cahilliklerini dine vurmayın hemen, bizim dinimizde kötülemek yok ki ; ALLAH hidayete erdirsin diyebilir en fazla.

Ama o saflar safsatadan sallayınca işkembey-i kübradan atınca, sizde hemen cuk diye düşüyorsunuz, sizin düşmenizde bir şey değil zokaya, ama işte sizde tam akıl sır erdiremediğiniz için hemen konu dini ve müslümanlığı kötülemeye çıkıyor.

Onlar sağlam müslüman olsaydı onu yazmalardı, siz gerçekten müslümanlığı bilseydiniz bunlar müslüman yobazlar demezdiniz.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:

Her halinden bağırıyor fake diye o yorumlar aslında bu zihniyeti oluşturmak amaçlı " müslümanlar gerici zihniyetini " hiç bir face yorumunda üst üste böyle bir şey görmedim bariz fake zatende.

Galyana çok çabuk geliyorsunuz, hadi gerçek diyelim, onlar sağlam müslüman olsa zaten öyle yazmazlar onların cahilliklerini dine vurmayın hemen, bizim dinimizde kötülemek yok ki ; ALLAH hidayete erdirsin diyebilir en fazla.

Ama o saflar safsatadan sallayınca işkembey-i kübradan atınca, sizde hemen cuk diye düşüyorsunuz, sizin düşmenizde bir şey değil zokaya, ama işte sizde tam akıl sır erdiremediğiniz için hemen konu dini ve müslümanlığı kötülemeye çıkıyor.

Onlar sağlam müslüman olsaydı onu yazmalardı, siz gerçekten müslümanlığı bilseydiniz bunlar müslüman yobazlar demezdiniz.

hocam bu konuyu musluman biri oalrak asla muslumanligi kotu gostertmek amacli acmadim. sadecebu malaklarin beyni nasil bukadar yikanabiliyor buna hayret ettigim icin paylastim. bu malaklarin gercek muslumalikla alakalari bile olmadigi zaten ortada. benim merak ettigim bunlar ne kulaniyo ???

Shaban Interactive Pro.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buiyimi
    buiyimi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dj_DooM3 bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

hocam bu konuyu musluman biri oalrak asla muslumanligi kotu gostertmek amacli acmadim. sadecebu malaklarin beyni nasil bukadar yikanabiliyor buna hayret ettigim icin paylastim. bu malaklarin gercek muslumalikla alakalari bile olmadigi zaten ortada. benim merak ettigim bunlar ne kulaniyo ???

yoğurtlu turşu

7 itiraf var Trabzonspor komple beraat, cemaatin keskin kılıcı Göksel Gümüşdağ beraat. 25 Milyon Herşeyin Farkında.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Dj_DooM3 bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

İlk 6 yorumdan 3'ünün sonunda ünlem var zaten bunu anlamamak çok zor, seçenekleri ise, cahildir, fırlamalığına yapıyordur, ateisttir, sadece kızıştırmak amaçlı yapıyordur, ergendir, çünkü arkadaş herhalde bir kaçı onların.

Koyun sürü psikolojisidir, gerçeği bilemeden bol keseden atan fetva cemiyetidir, vs dir vs dir ama asla müslümanlığı temsil etmiyor.

Benim kanayan yaram ne biliyor musun, şu tahribatta yıllardır dururum okurum vs vs. ne zaman böyle bir konu olsa ama ne zaman olsa karşı görüşlüler hemen bir hamlede müslümanlığı dini kötülemek için bir kaç cümle yazar. Benim kanayan yaram o işte, bu yorumları yapanlar nasıl bilmeden yazıyorsa cahilce aynı bunları görüp dine falan yorum yazanlar aynı cahillikle cevap veriyor çünkü onlarında bildiği bir şey yok.

Ya arkadaşım kötülemeden önce bir araştır bir sor bu varmı de, sonra yaz böyleler şöyleler diye ama yok ufacık bilgileri ile gelip anca taşlayacak ya o olacak işte ben ona kızıyorum yoksa bilgili olan konuşsun arkadaşım tartışalım insan gibi.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

la bide forumda bunları savunanlar mı var anlamıyorum neyi savunuyosunuz? yakındığınız şey konuyu açan arkadaşın provokasyon yaptığı düşüncesiyse yarası olan gocunur derim.bazıları da dini kötülüyo diyor neyini kötülüyor dinin anlamadım asıl dini temize çıkarıyor ama anlayana bana kalırsa bu fotoğraf yobazlar ve dindar insanlar arasındaki ayrımı gösteriyor.fake diyenler neyi savunuyor anlamış değilim fake de olabilir ama nasıl herkes kesin emin konuşuyor anlamış değilim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek

Adamın teki çıkıp tuvalete gıtmek haram dese altına sıcacak çok salak var bu memlekette.

Mobil uygulama geliştirilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

yahu nette bulduğunuz her resmi her videoyu burda paylaşmak yasak değil mi ya.. boşuna tartışma vs. boktan meseleler..  diyen demiş sanki adamları bulup fikirlerini değiştirebileceksiniz :L hey yaw tahribatta gereksiz hareketler bunlar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

türbanlamı koşucaktı a.q .. spor dedıgın boyle yapılır.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
Toplam Hit: 9226 Toplam Mesaj: 83