folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Şu Anda İlgilendiğiniz Proje(Ler)

Şu Anda İlgilendiğiniz Proje(Ler)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnquaLe
    UnquaLe's avatar
    Erkek
    Şu anda ilgilendiğiniz proje varsa nedir? hangi teknikleri ve teknolojileri kullanmaktasınız ?

Cennette köle olmaktansa, Cehennemde kral olmayı seçtim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnquaLe
    UnquaLe's avatar
    Erkek
    ne güsel kimse proje yapmıyor : )

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    :) Projeler bitene kadar gizli tutulur :P bunun sebebide fikrin çalınmamasıdır :)

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

.biz domaini boşta kalmasın diye böyle ilginç birşey düşünüyorum, forum blog bilmem ne zımbırtısı dışında birşey çok farklı birşey...

.asp ile yapıyorum hiç olmazsa bazıları gibi aspx sitesi açıpta html taglarını bile kapatmayı bilmeyenlerden değilim :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnquaLe
    UnquaLe's avatar
    Erkek

Bende kendim bi blog yazmayı düşünüyorum.. sırf sıkıntıdan..
    ASP.NET ile yazarım.

SMS gönderme sistemi yazmıştım ama kredi alımı falan yapılmalı o işe de girmek istemedim sonunda.

www.akordsuz.net domain'im için müzik ile ilgili birşey yapmaya başlayacağım.

çok farklı bi fikirle ortaya çıkıp proje çıkaracaksan gizli tut tabiki ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Paralı asp scriptleri yasadışı yollardan elegeçirip kolleksiyon yapıyorum ( İlerde Editleyip Piyasa Yapabilirim ). 3DsMax ta kasıyorum ( Belki İlerde 3D İle Uğraşabilirim ). Win 2003 Server CD Si ısmarladım universiteden çıkışını bekliyorum VMwareden bıraktığım Asp kodlamaya gireceğim. Bir kaç tane daha proje var ama onları açıklamak uygun düşmez.

gaipten görüntüler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

1.Hesap makinesini ile pc arasında bağlantı kuramaya çalışyıroum(ne yapacaksın dersen var bir bildiğim :)

2.Kendi sulu soğutma sistemimi yapıyorum piyasada 250 dolara satılıyor ve onlardan birtanesni kullanıyorum ancak kendim yapıyorum şuan baya ilerledi...

3.17" LCD ekran monitörümü kasanın yan kapağına monte etmek için çizim aşamasındayım sıcaklık probleminden çekiniyorum ama bir yolumu bulup halledeceğim..

4.Projoelerim herkese açıktı

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek
    bi forum tasarlıyorum elbet kakalıcak birini bulurum :)

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

bu rawk ipnesine dedim beleş domain veren site yapalım yonlendir.com gibi filan yok dedi uzun iş dedi 4 paket sigara filan lazım dedi bıraktım.

şu anda bir emlak bir de gıda firmasının siteleri beni bekliyor. biri 120 ytl diğeri 300 $ alcam :D ilk işlerim bunlar yani para aldığım ilk işlerim sonra yerel bir gazte için haber portalı yazicam onda da baya reklam var reklam gelirlerini cebe indirmeyi planlıyorum :D

kendinize ayığ olunuz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qlluq
    qlluq's avatar
    Erkek
    c# ile FTP client programı yazmaya çalışıyorum..belli mi olur bakarsınız cuteFtp rakip arıyordur kendine

ben bu zıkkımı içmek için içerim,içerken düşünmem neden içiyorum diye,daha sonra yaparım hayat felsefesini
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    criminal-fx
    criminal-fx's avatar
    Erkek

Bir çok proje birikti hayata geçirilmeyi bekliyor ama ağırlığı Commodore64 için Emulatör yapımına verdim bir an evvel biirmem lazım C64 scene merakla bekler oldu.

Criminal-Fx 3D Animation Team
Toplam Hit: 10338 Toplam Mesaj: 35