folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Şu Anda İlgilendiğiniz Proje(Ler)

Şu Anda İlgilendiğiniz Proje(Ler)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

yıllardır ıkı ses tonunu birbirine benzetmeye calısıyorum ornek: alinin sesini velinin sesine benzetip ve ali ile velinin ewini arayıp daşşak gecmek mesela. ama bir yere kadar oluyor biryerden sonra olmuyor. ne yapsak ya. ses yazılımcılarından yardım mı alsak ama o ibnelerde yardımcı ollmaz ki. en son japon bir fizik muh. bana istediğim kodları verdi ama yine benım ıstedıgım gıbı degıl. daha cok geliştirmem lazım.

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnquaLe
    UnquaLe's avatar
    Erkek

yeah güsel projeler varmış..

Umarım herkes başarıyla sonuçlar projelerini..

Bende CRM & ERP gibi değişiklik gösterecek yazılım modelleri için framework yazdım..

Herhangi bir değişiklikde.. mesela TCKimlik no'sunun projeye dahili.. yada koskoca Muhasebe modülünün eklenmesi gibi.. kod yazmadan class eklemeden.. database'e tablo eklemeden.. yani kodunu çatlatacak bi değişiklik yapmamak.. bunun için framework yazdım.. şuan formları yarattırmayı yapmadım.. şuanda formları elle oluşturmak zorunda kalıorum..

CRM projesini 1 ayda bitirdik bu yapıyla..

devam ediyoruz..

Cennette köle olmaktansa, Cehennemde kral olmayı seçtim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

şunu yapıorum

adam bendne suncuu satın aldı webden panelinde girip tuşa basdığında asp componenti com portundna yada başka bi şeyden komut gönderecek ve seçilen makineye restart atılacak... gayet basit gibi görüküyo ama işin mekanik kısmında sıçdım... 250 tane makineyi tek sunucudan kontrol ediliceği için ters kontak yapacak küçük aletlerden hangisine veri gidiceğini belirleyecen PIC çip gibi bişey yapmam lazım sanırım deniyecem yapamassam yatar proje

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

şunu yapıorum

adam bendne suncuu satın aldı webden panelinde girip tuşa basdığında asp componenti com portundna yada başka bi şeyden komut gönderecek ve seçilen makineye restart atılacak... gayet basit gibi görüküyo ama işin mekanik kısmında sıçdım... 250 tane makineyi tek sunucudan kontrol ediliceği için ters kontak yapacak küçük aletlerden hangisine veri gidiceğini belirleyecen PIC çip gibi bişey yapmam lazım sanırım deniyecem yapamassam yatar proje

İstersen yardımcı olabilirim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    ir2, bunun yapımını konuşabiliriz

Düşünüyorum, o halde varım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uchak
    uchak's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

şunu yapıorum

optokuplör kullan basit!

PIC te yardımcı olurum¿

------------------------------------------------------------

HEPİMİZ ÖLÜCEZ!!! http://www.pardus.org.tr
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    computerwolf bunu yazdı:

1.Hesap makinesini ile pc arasında bağlantı kuramaya çalışyıroum(ne yapacaksın dersen var bir bildiğim :)

2.Kendi sulu soğutma sistemimi yapıyorum piyasada 250 dolara satılıyor ve onlardan birtanesni kullanıyorum ancak kendim yapıyorum şuan baya ilerledi...

3.17" LCD ekran monitörümü kasanın yan kapağına monte etmek için çizim aşamasındayım sıcaklık probleminden çekiniyorum ama bir yolumu bulup halledeceğim..

4.Projoelerim herkese açıktı

1. proje yapılı zaten Texas instrumentin TI-83 falanları bilgisayara bağlanıyor ve istediğin değişikliği yapabiliyon=) istesen 1+2=6 falan bile dedirtirebiliyon..

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    şubeleri merkezden kameralarla görmek için bir çalışma yapıyorum piyasada bu işi yapan bir sürü firma var vede bir sürü yöntem lakin ben hattı fazla yormadan ve minumum masraf ve max. kalite ile bu işi yapmak isityorum düşüncesi olanlar var ise fikirlerini bekliyorum

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    benim kafamda anit-port scanner vardı(hala var ) ama hala pek bir gelişme kaydetmedi.algoritma iyi hoşda,sonuçlama işi zor

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keyx
    keyx's avatar
    Erkek
    ben resimleri çıplak gösteren  bir program yazmaya çalışıyorumneyle yazmaya çalışıyorum kırmızı kalemle ,kesin bu yazılımı duymadınız hiç,bitince nede olsa indirmek için çok tırmalıyacaksınız .
Toplam Hit: 10329 Toplam Mesaj: 35