Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Biz alttaki arıtma cihazını kullanıyoruz 1 senedir, son derece memnunuz hocam. 3 aile aldık, hepimiz de memnunuz.

Normal bakkaldan aldığımız suyla arasında hiçbir fark yok diyebilirim, şebekeden son derece kireçli olarak geliyor normalde su.

https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/lg-membran-teknolojisiyle-uretilmis12-asamali-su-aritma-cihazi-P353745027

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    eengineer bunu yazdı

Arıtma Olayı çok cezbedici gelmiyor. sudaki minareli de süzüyor gibi.

var mı bilgi sahibi yeşillendirecek,

Ürün önermeyeceğim de, 

bu Su Arıtma Cihazlarının hepsini tamâmen çöpe atmamak lâzım.

Uzun sürede Su'yu arıtanlarından biriyle(~6saat'te 1lt süzülmüş şu çıkaran tipte bir cihaz'dı(belki de filtre'leri değiştirmeye yakın diye bu kadar uzun sürede süzüyordu)) dandik marka bir çay'la, 2-3 ince bel'li  bardak'da Çay içtim. bir dâhâ öyle çay içmedim, diyeyim sana. Normalde, şekersiz(1küp şeker'den fazla olan) çay içmeyi sevmem, çay'ı da sevmem, açık içerim. Lâkin , bu çay,  şekersiz hâlde, ve fevkâlâdenin fevk'i kadar Güzel bir çay'dı. 

düşün yâni. İhlâs miydi neydi bilmiyorum, ama evye'nin hemen yanında, 2'li, bitişik dikey şekilde metalik sütün'lu bir ünitesi vardı, hatırladığım.

RitmFarbRacourci tarafından 02/Haz/20 23:22 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Corax Vision taktırdım bugün bakalım nasıl olcak 

bunda çay demleyince çayın tadı değişik oluyormu peki  sonuçta çeşme suyunuda kaynatıyoruz

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

babamın yakın bi arkadaşı da bu işi yapıyor diliyen olursa yardımcı olabilirim

https://www.waterbox.com/

şu sanırım onların markası

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

bunda çay demleyince çayın tadı değişik oluyormu peki  sonuçta çeşme suyunuda kaynatıyoruz

Taktırdığın filtreler arasında üstünde Hindistan cevizi resimli bir zımbırtı var. İşte o tatlandırıcı. Hindistan cevizini yakarak yapıyorlar. Suya tat veriyor. 

Arıtma cihazlarının en büyük faydası kireçsiz su içiyorsun. 1 ay sonra demliğin dibine bak birikmiş kireç olmayacak. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Taktırdığın filtreler arasında üstünde Hindistan cevizi resimli bir zımbırtı var. İşte o tatlandırıcı. Hindistan cevizini yakarak yapıyorlar. Suya tat veriyor. 

Arıtma cihazlarının en büyük faydası kireçsiz su içiyorsun. 1 ay sonra demliğin dibine bak birikmiş kireç olmayacak. 

Aynen daha yeni limon tuzu ile baya kireç arındırdım demlikten bundan sonra artırma su ile demleyelim bakalım nasıl olcak

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    eengineer bunu yazdı

Arıtma Olayı çok cezbedici gelmiyor. sudaki minareli de süzüyor gibi.

var mı bilgi sahibi yeşillendirecek,

Ürün önermeyeceğim de, 

bu Su Arıtma Cihazlarının hepsini tamâmen çöpe atmamak lâzım.

Uzun sürede Su'yu arıtanlarından biriyle(~6saat'te 1lt süzülmüş şu çıkaran tipte bir cihaz'dı(belki de filtre'leri değiştirmeye yakın diye bu kadar uzun sürede süzüyordu)) dandik marka bir çay'la, 2-3 ince bel'li  bardak'da Çay içtim. bir dâhâ öyle çay içmedim, diyeyim sana. Normalde, şekersiz(1küp şeker'den fazla olan) çay içmeyi sevmem, çay'ı da sevmem, açık içerim. Lâkin , bu çay,  şekersiz hâlde, ve fevkâlâdenin fevk'i kadar Güzel bir çay'dı. 

düşün yâni. İhlâs miydi neydi bilmiyorum, ama evye'nin hemen yanında, 2'li, bitişik dikey şekilde metalik sütün'lu bir ünitesi vardı, hatırladığım.

hazır bunları yazmışken şunu da yazayım, bir'de bu elektrikliydi sanırım. mart ayındaki kediler gibi sabit bir tondan 'Hnnnn' diye bir ses veriyordu. ^^D` 

tezgâh altında ekstra parçaları da olabilir tâbî.

RitmFarbRacourci tarafından 03/Haz/20 23:24 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

599 TL

https://www.a101.com.tr/elektronik/bmb-ro-10-alkalin-detox-su-aritma-cihazi/ 

559 TL

https://www.bauhaus.com.tr/banyo-su-aritma-cihazlari/bmb-bmb-ro-10-su-aritma-cihazi-60517267?gclid=EAIaIQobChMIls7h97r-6QIVAoGyCh348QqvEAYYASABEgJ-2_D_BwE# 

ihtiyacı olan varsa alsın fiyat uygun

edit: A101'den alacak olan varsa sitede biraz gezince 20 lira indirim kuponu veriyor 

adeleks tarafından 13/Haz/20 12:34 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Evet tavsiye bekliyorum bende bu akşam itibariyle almaya karar verdim çayda tat bulamiyorum İst suları eskiden böyle değildi cok kireclendi içme suyu olarak zaten hazır aliyoruz ama çay ve yemek içinde baslayacagiz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Arıtma sistemleri yararlı mineralleri de süzdüğü için içme suyu için uygun değil bence cay suyu vs olabilir 

Toplam Hit: 4554 Toplam Mesaj: 51
su aritma