folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Dan Turknet'e Geçiş Öncesi Ve Sonrası ( Değdimi ? ) ( 3. Ay DEĞMEDİ ! )

Superonline Dan Turknet'e Geçiş Öncesi Ve Sonrası ( Değdimi ? ) ( 3. Ay DEĞMEDİ ! )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

ilk defa övgü dolu olmayan bir konunu görüyorum herhalde. apple ve androide geçiş konuların gibi bir şey bekliyordum ama olmamış, birşeyleri eksik yazmışsın hocam :D 

bu arada vdsl modem arayanlar, alacak olanlar @ari41 'den temin etsin. hem uygun fiyata veriyor hem de iyi ürünler.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

o ttnet gibi orrrrrrossspu evladı (ağız dolusu kocaman ve içten söylüyorum) logoyu görünce hayattan soğuyorum. Sonuc ne şimdi Türknet mi iyi ? Telekom gibi orul orul firma ile taahhütüm bitecek  Türkneti deneyecem bende

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

o ttnet gibi orrrrrrossspu evladı (ağız dolusu kocaman ve içten söylüyorum) logoyu görünce hayattan soğuyorum. Sonuc ne şimdi Türknet mi iyi ? Telekom gibi orul orul firma ile taahhütüm bitecek  Türkneti deneyecem bende

ttnet'in "maksimum 16mbit hizmet alabilirsin, altyapı desteklemiyor" dediği evde kullandığım türknet. sen karar ver hocam

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Superonline kullanıyorum bu ayın 13 de doluyor tahattüt türknete geçeyim dedim superonlinede cayma bedeli bir aylık 80 lira cıkardılar bende 59 lira veririm bir ay daha kullanır ikisinide test etmiş olurum dedim nihayetinde türknet telefon sinyali geliyor fakat net yok superonline de herşey tamam çalışıyor iki modem var her ikiside superonline hattına takınca çalışıyor biri türknet hesabı biri superonline hesabı tabi hesabımdan veri alışverişi oldugunu görüyorum anlamadığım bir hattan iki hesapla nasıl giriş yapabildiğim adamlara anlatıyorum birbirlerine atıyorlar suçu en son türk Telekoma gidip anlattım bugün gelir dediler.

3 haftada aktif ettiler interneti superonline de 72 kez kopma olurmu oluyordu bende oyun oynamak mümkün degil türknet nasıl derseniz şu an o da sıkıntı adamlara hızım 4096kb dedim twitter dan yazdım arızanız inceleniyor dedi 2048kb düşürdüler superonline 4096kb sabitlenmiş durumda evimde 2 adsl bağlantısı var ikisinden toplam aldığım hız 6000kb o yüzden yatın kalkın dua edin bir yerlerde sizleri gıpta ile seyreden insanlar olduğunu

bu ayın 13 de superonline tahattüt bitiyor kapattıktan sonra 2048 le devam edersem attan inip eşeğe binmiş olacam alın size bedevi 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

10 gün 8 Mb, 20 gün 3 Mb kullanabildiğim (akk'den dolayı) superonline'dan sonra Turknet 75 Mb kotasıza geçtim. 2 ay kotalı kullandım kota zaten 20 günde falan anca doldu dolunca da ücretsiz ek 50 GB daha kota aldım. 2 Mb de upload var arayıp 4 yapmalarını istediğinde yapıyorlarmış.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2.postuma güncelleme yaptım ama buradan da yazayım görmeyenler için arkadaşa bağlattık 35mbps akksz.

mis.

4k online streaming için 25mbps ın yeterli oldugunu hatırlatayım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    malamadre
    malamadre's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

türknet iyidir. kafa çalışıyor adamlarda.

beni aradılar turknetten. 35 lik internet 59 liraya verelim tahüt yok filan dedi.

ama 1 ay boyunca 16 alacaksınız sonra otomatik 35 e geçecek bilginiz olsun dedi.

telekom bunlara sınırlı sayıda vdsl portu veriyormuş bunlarda durumu açıklıyormuş ona göre musteri kabul edersen ilk 1 kaç ay 16 alıp port boşa çıkınca 35 veriyorlarmış.

telekom telefonsuz paketsiz kuru interneti 70 liraya veriyor.

max 2 ay beklerim 35 lik internetimi 59 liraya alırım mis gibi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

turknet o kadar çok konuşuluyor o kadar çok yaygınlaşıyor ki korkuyorum turknet vergisi falan çıkartacaklar diye. Veya turktelekom bunlara hattını kullandırmayı bıraktıracak (yasal olarak bi ton anlaşma biliyorum ama burası türkiye) veya bi ibnelik yapacak diye.

Allah turknet'e zeval vermesin. (amin)

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Bende Superonline dan Türknet e geçtim. Normalde 35 mbit hızım ama dün bir test yapayım dedim 43mbit çıktı.

Hoş mutluluk sebebim oldu :)

Aylık 1000 dk da heryere konuşma veriyorlar. Mis.

Şimdilik memnunum, böyle giderse devam ederim Türknete.

Not late for nothing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

ilk defa forumda bu kadar yazıyı üşenmeden okudum :D Bende de hattım çok iyi vs derken nazar değdirdim. Bizim ev tadilatı nedeniyle sonradan elektrik kablolarıyla dışarıdan gelen telekomun kabloları yan yana. Sırf bu yüzden hafif rüzgar veya yağmur yağsın hat uçup gidiyor. Birde önceden evime gelen ekip 85 mbitleri görürken sonrasında 60 mbitleri. Geçen hafta ise max 36mbit görür oldu. Turk.net'e 2 hafta önce telefonu yazdığımda max 35mbit hat alabilirim derken şimdi 16mbit diyor. Bunu neye göre diyor. Anlık hattımı izliyor yoksa haftada bir DB mi güncelleniyor.

Ek olarak; Benim VDSL 2018 nisanda bitiyor. O tahattut bozup Turk.net'e geçebilir miyim? Ama aynı anda ev telefonumda var onun tahattut kasımda bitiyor. Aynı hat üzerinden böyle birşey yapılabilir mi? Yoksa paşa paşa kasıma kadar bekleyip yeni tahattut yapmayıp ozaman mı geçmek mantıklı?

Toplam Hit: 12129 Toplam Mesaj: 85
ttnet superonline turknet