folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Surekli Asiri Derece Aksiliklerin Olmasi Nedendir Acaba ?

Surekli Asiri Derece Aksiliklerin Olmasi Nedendir Acaba ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

hocam durumu olmayan birine yardım edebilirsin (belki ediyorsundur ilk aklıma gelen bu oldu)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

cin musallatı veya büyü olabilir hocam ciddi diyorum şaka değil araştır istersen bende çok yaşadım talihsizlikler üst üste

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    noname bunu yazdı

Benzer düşüncelerdeyim, şükür maddi vs. açıdan uzun süreli etkileri olan şeyler değil ama anlık olarak yaşayabileceğim her türlü aksiliği yaşıyorum. Aşağı yukarı 2 aydır. Bu konuyu gördüm şok oldum, bir iki güne kafamı toplayıp ben açacaktım.

Örnek iki olay, bilgisayar almaya gittiğimde öğrenci indirimi + taxfree keseriz demişlerdi telefonda, ama aynı anda iki indirim olmaz ayağına 1 saat falan kavga ettikten sonra ancak ikna edebildim, tek seferlik istisna yapıyoruz dediler. Ertesi gün bi arkadaşım gitti aynı yere aynı alışverişe, sadece öğrenci indirimiyle alırken ordaki eleman sana taxfree de keselim demiş kesmişler. 

Bu 1 ay kadar önceydi. 

Bugün de enteresan bir hikaye, pazara gittim dönüşte arabaya bindim araba çalışmıyor. Ama ne çalışmamak. Kapı kilitleri dahi açılmıyordu. Yol yardımı çağırdım baktılar ettiler akü bitmiş dediler. Destek bağlayıp arabayı çalıştırdık, servise gittik. Orda tekrar test edildi akü sorunsuz çıktı. Bir sürü işim aksadı yarın yola çıkacağım alışverişler falan kaldı.

Yolculuğu sağ salim atlatırsam oturur uzun uzun yazarım. Geniş pencereden bakınca evet güzel bi hayat yaşıyorum ama ufak tefek, normal karşılanacak aksilikler o kadar sıklaştı ki aklım almıyor. Artık tanrıya inancım tam. Bunlar bir planın eseri olmalı..

Sanirim benzer seyler yasayan birisin . Bir kac gundur dusunuyorum Acaba neyle alakali abi bir sebep dairesi vs var. Bir seyden oturu ama bir cogu benim kontrollumun cok cok cok disinda isler. Aksam part ettigim araba sabah calismiyor abi akil isi degil. 

Diger arabam sapa saglam 4 x 4 araba idi oyle kolaycana bozulacak yanacak bisey degil yandi.  Durur dedim 2 ay oldu artarak geliyor. Allah var moralimi vs bozmuyor cok banane dercesine bir gun sonra unutuyorum yada 2 ama kafami kurcalamaya basladi . 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı

cin musallatı veya büyü olabilir hocam ciddi diyorum şaka değil araştır istersen bende çok yaşadım talihsizlikler üst üste

Vallahi hocam hic o konulara vs girmeyi planlamiyorum. Yok aq diyip gecelim.  Benim cevremde suphanekeyi okuyabilen insan sayisi bile cok degildir suanda. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

çok dalgınlık var gibi. pharmaton gibi destekleyici ürünler kullan. ama cünüplüğüne çara yok :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

https://fetva.diyanet.gov.tr/Cevap-Ara/36236/gusul-ne-demektir--gusul-abdesti-nasil-alinir-

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ben de hangi lambaya bassam patlıyor beyler bu nedir ak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

çok dalgınlık var gibi. pharmaton gibi destekleyici ürünler kullan. ama cünüplüğüne çara yok :D

Hocam makara degil son iki ay boyle sadece yanan arabada ne dalginlik olabilir yada malin gumrukte kalmasi kredi kartinin calismamasi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Hocam makara degil son iki ay boyle sadece yanan arabada ne dalginlik olabilir yada malin gumrukte kalmasi kredi kartinin calismamasi

hocam işler zaman zaman ters gidebilir. olumsuz olanlara gülüp geçmen bence en hayırlısı olur. eğer aklına kötü şeyler geliyorsa da, Allah'ım sen büyüksün, hayır da şer de sendendir de, devam et.

bu kadar olay kısa sürede başına geldiyse, bunun tam tersi çok iyi olaylar da başına gelebilir.

hayat bu..

bir de bazen kötü-kötüyü çeker. musibetlerin birbirini takip etme gibi bir huyu vardır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

hocam işler zaman zaman ters gidebilir. olumsuz olanlara gülüp geçmen bence en hayırlısı olur. eğer aklına kötü şeyler geliyorsa da, Allah'ım sen büyüksün, hayır da şer de sendendir de, devam et.

bu kadar olay kısa sürede başına geldiyse, bunun tam tersi çok iyi olaylar da başına gelebilir.

hayat bu..

bir de bazen kötü-kötüyü çeker. musibetlerin birbirini takip etme gibi bir huyu vardır.

Bende oyle yapiyorumda iste yeni yapacagim yada yapmaya kalkacagim seylerdede kararsizliga dusurdu beni resmen bu cok asiri kotu birsey kafam cok karisti yanlismi yapiyorum diye vs

Toplam Hit: 4714 Toplam Mesaj: 49
aksilikler