folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Surekli Asiri Derece Aksiliklerin Olmasi Nedendir Acaba ?

Surekli Asiri Derece Aksiliklerin Olmasi Nedendir Acaba ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı

cin musallatı veya büyü olabilir hocam ciddi diyorum şaka değil araştır istersen bende çok yaşadım talihsizlikler üst üste

Vallahi hocam hic o konulara vs girmeyi planlamiyorum. Yok aq diyip gecelim.  Benim cevremde suphanekeyi okuyabilen insan sayisi bile cok degildir suanda. 

hocam senin böyle konulara girmek istemiyorum dediğin şey başına gelmiş bir hakikat bende aynı şeyleri yaşadım baş ağrıları ufak tefek kazalar yorgunluk bitkinlik içinden söylemek istemediğin şeyleri söyleyen bir ses bunlardan biri veya birkaçı varsa bu uğursuzluk devam eder inanmayabilirsin şuradaki videoları izlemeni tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/user/sayikeroltangut

çözüm ne oldu peki hocam ? bende uzun zamandır hep var bu söylediğin şeyler. bu tarz şeylere inanan biri değilimdir ama ilgimi çekiyor 

hocam komple kurtulmam istiyorsan iman etmen şart benim param olmadığı için hocalara gidemedim mesela o videodaki erol tangut ankarada 1000 lira istiyor param olsa ona giderdim sana tavsiye ederim sen ne yaptın diyr sorarsan youtubedan rukye isimli duaları dinledim kendimde bu rukyeleri okudum Allah'ın izniyle 3 günlük süreçte kurtulmuştum ve yeniden doğmuş gibi hissettim o kolay sinirlenen agrasif kişiliğim kayboldu kafamdaki o sesten kurtulmak o kadar güzeldiki anlatamam unutkanlığım hat safhadaydı ondanda kurtulmuştum bu ankattıklarım sana çok absürd uçuk kaçık gelebilir ama daha önceki yorumlarımdan beni tanıyorsan boş konuşmadığımı bilirsin kendi düşünüp söylediğin şeyleri aslında senin düşünmediğini farkediyor insan bu sebepten inanmamana anlam verebiliyorum ben çok çektim çok şey kaybettim 1 yıllık sürede bu konuda birgün kitap bile yazmayı düşünüyorum şeytanla yaşamak diye...

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı

cin musallatı veya büyü olabilir hocam ciddi diyorum şaka değil araştır istersen bende çok yaşadım talihsizlikler üst üste

Vallahi hocam hic o konulara vs girmeyi planlamiyorum. Yok aq diyip gecelim.  Benim cevremde suphanekeyi okuyabilen insan sayisi bile cok degildir suanda. 

hocam senin böyle konulara girmek istemiyorum dediğin şey başına gelmiş bir hakikat bende aynı şeyleri yaşadım baş ağrıları ufak tefek kazalar yorgunluk bitkinlik içinden söylemek istemediğin şeyleri söyleyen bir ses bunlardan biri veya birkaçı varsa bu uğursuzluk devam eder inanmayabilirsin şuradaki videoları izlemeni tavsiye ederim.

Hocam iyi niyetini anliyorum tsk ederim fakat bunlari izleyen adam zaten hakketen normalsede sikintiya girer. Bir kere din kitap vb islerde para isteyen hele 1000 1500 lira isteyen adami acip sikmek gerek bu kadar net diyim aq hokkabazlari. Daire satioda taksitlerinimi istiyo :)

Senin sahsina diyecegim samimi ve yardimci olma istegine tsk ederim cidden :) ama benim cozumum bu olmamali

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı

Hocam iyi niyetini anliyorum tsk ederim fakat bunlari izleyen adam zaten hakketen normalsede sikintiya girer. Bir kere din kitap vb islerde para isteyen hele 1000 1500 lira isteyen adami acip sikmek gerek bu kadar net diyim aq hokkabazlari. Daire satioda taksitlerinimi istiyo :)

Senin sahsina diyecegim samimi ve yardimci olma istegine tsk ederim cidden :) ama benim cozumum bu olmamali

Saygı duyuyorum hocam, bu hocaların para gözlülüğü benide rahatsız etti ama kendinde duaları okuyabilirsin onlarında yaptığı bu zaten. Allah yardımcın olsun inşallah alal ade bir şanssızlık yaşıyorsundurda düzelir. Hayırlı günler.

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Yıl olmuş 2015 teknoloji forumunda verilen tavsiyelere bak. Biri birazdan gelir sende lanet var gergedan taşşağı kavurup suyunu iç derse şaşırmam.

DarkSkull tarafından 10/Kas/15 10:56 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

bir ara tamda böyle bir hayatım vardı.

hatta daha beteri

sonra durumu biraz zorladım. korktuğum şeyin üstüne gittim.

korktukça çoğalıyorlardı. sonra düşünmeden birçok şeye atlayınca

aslında birazda olumsuz şeyi kendimin çektiğimin farkına vardım.

insan bazen kısır bir döngüye giriyor. ne zaman rutin birşeyin dışına çıkarsan düzelme gösteriyor.

arkadaşların dediği gibi biraz otobüs taksi takıl bakalım

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Yıl olmuş 2015 teknoloji forumunda verilen tavsiyelere bak. Biri birazdan gelir sende lanet var gergedan taşşağı kavurup suyunu iç derse şaşırmam.

yıl 3015 de olsa benim dediklerim geçerli olacak senin ise bugün teknoloji, modernizim gibi güne ait söylemler 10 yıl geçmeden eskimiş ve demode olacak. Ben dediğimin arkasındayım buna vucuttaki negatif enerjide diyebilirsiniz. Kimisi toprağa basar kurtulmak için kimisi dua okur görüşlere saygı duyman gerekiyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Kanka bir bakirenin adet kanını alnına sürüp Baal'den af dileyeceksin. Yarına loto bile çıkar.

Lütfen görüşüme saygı.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Kanka bir bakirenin adet kanını alnına sürüp Baal'den af dileyeceksin. Yarına loto bile çıkar.

Lütfen görüşüme saygı.

:)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bu soruya gerçek bir cevap bekleme hacım.

لا إله إلا الله https://discord.gg/3bB8hM2 Paladinciler discord adresi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

yıl 3015 de olsa benim dediklerim geçerli olacak senin ise bugün teknoloji, modernizim gibi güne ait söylemler 10 yıl geçmeden eskimiş ve demode olacak. Ben dediğimin arkasındayım buna vucuttaki negatif enerjide diyebilirsiniz. Kimisi toprağa basar kurtulmak için kimisi dua okur görüşlere saygı duyman gerekiyor.

Dediklerinin sadece sana göre geçerliliği var bilimde her şeyin ispatı var yollayabiliyorsan bana 3-5 cin yolla her konusu açıldığında küfür ederim daha gelen giden yok. Büyü yapabileceksen de istediğin tüm bilgileri vereyim istediğin büyüyü yap gerçekleşsin ateist olarak günde 25 vakit namaz kılmaya başlarım. Hatta sana da her namazda dua ederim cennetten 3-5 dönüm fazla arazi  3-5 fazladan huri verirler.

Negatif enerji başka birşey büyü, cin bambaşka birşey.

Toplam Hit: 2272 Toplam Mesaj: 49
aksilikler