folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Surekli Asiri Derece Aksiliklerin Olmasi Nedendir Acaba ?

Surekli Asiri Derece Aksiliklerin Olmasi Nedendir Acaba ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hocam şanssızlık değilde kapitalizm vurmuş gibi seni :D

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Son 2 aydır acayip şeyler yaşıyorum genel olarak tersti Zaman zaman hayatım ama son 2 aydıe felaket örnek olarak vereyim annemizin gözü aniden hiçbir hastalığı tansiyonu şekeri yok aniden tek gözü görmez oldu %90 görme kaybı var ( non arteritik iskemik optik nöropati ) hiç iyileşmez dendi ve diğer göze sıçrama riskide varmış , yıl 2015 doktorlar bi sike derman değil teknoloji nerelere gelmiş ama çare bulamıyorlar  bu son 2 aydır yaşadıklarımın birtanesi kabus gibi amk ramazandan sonrası

Kendim ağustos ayında 2.derece yandım tüm vucudum yüzüm dahi yandı   Dedim doktor masraflarını bir şekilde fazla çalışır çıkarırız haydaa telekom kaynaklı bağlantı sorunları yaşıyorum işyerinde telekom 18 ağustostan beri bağlantıyı getiremiyor bir türlü yazmadığım ne bimer kaldı ne fidel kaldı haliyle 18 ağustostan beri para kazanamaz haldeyim bulaşık makinası aldım evi su bastı 3 kere daha aklıma gelmeyen biraürü şey var bu parasal sorunların olduğu anda dedik idare edicez bi şekil artık eldekiyle işte yapamıyoruz bir baktıö maliye ve belediye kontrollere geldi o bu şu zabıt ekstra vergi bilmem ne ( ekstra vergi kesilecek birşeyde yok ) bir sürü örnek var son 2 ayda yaşandı ard arda ard arda müthiş sürprizli uyanıyorum hergüne

LaNCeLoT tarafından 08/Eki/15 09:22 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Murphy Kanunları ya da Algıda seçicilik

Yani cin, hayalet, uçan tosbaalar da olabilir tabi, tamamen inanç meselesi ama daha çok algıda seçicilik gibi duruyor. 

Konuya yorum yapanlar da son 10 gün de başlarndan geçen kötü şeyleri düşünüp yazmışlardır, yani düşününce mutlaka çıkıyor, belki bu kadar fazla değil ama :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Dostum ,

Acaba birinin ahina mi girdin ? Birinin hakkini goz gore gore yedin mi ? Dusun belki aklina gelir. Beddua almis olabilecegin biri var mi ? Ya da uzak ulkedeysen (bilmiyorum) anneni , babani ariyor musun ? Ihmal etme onlari.

Onun disinda bir gusul alip, namaz kil dua et.

Her basina gelen terslige kotu olarak bakam. Her seyde bir hayir vardir. Belki senin erken gitmenden bir yere sana zarar gelecekti ... Oyle dusun..

Allah gonlune gore versin hocam.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Monopoly sans kartindan cikan cezalara benzemis. Gumrukteki mallara polis el koydu, kasaya 5000 ode.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

Belli ki başında bir musibet var hocam. Gece kalk teheccüt namazı kıl dua et. 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

Belli ki başında bir musibet var hocam. Gece kalk teheccüt namazı kıl dua et. 

Tsk ederim hepinize

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Boyle bir konu acmistim 1 ay once yeni araba aldik. 20 gun olmadi. Araba otomatik vitesdi Vitesi dagittim. 

Silsile devam ediyor anlayamadim gitti . Sardircam birseylere az kaldi dicem haram yiyorum . Mumkun degil bahsitlikmidir nedir cozemedim .

scarletbeard tarafından 10/Kas/15 00:28 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı

cin musallatı veya büyü olabilir hocam ciddi diyorum şaka değil araştır istersen bende çok yaşadım talihsizlikler üst üste

Vallahi hocam hic o konulara vs girmeyi planlamiyorum. Yok aq diyip gecelim.  Benim cevremde suphanekeyi okuyabilen insan sayisi bile cok degildir suanda. 

hocam senin böyle konulara girmek istemiyorum dediğin şey başına gelmiş bir hakikat bende aynı şeyleri yaşadım baş ağrıları ufak tefek kazalar yorgunluk bitkinlik içinden söylemek istemediğin şeyleri söyleyen bir ses bunlardan biri veya birkaçı varsa bu uğursuzluk devam eder inanmayabilirsin şuradaki videoları izlemeni tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/user/sayikeroltangut

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı
    scarletbeard bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı

cin musallatı veya büyü olabilir hocam ciddi diyorum şaka değil araştır istersen bende çok yaşadım talihsizlikler üst üste

Vallahi hocam hic o konulara vs girmeyi planlamiyorum. Yok aq diyip gecelim.  Benim cevremde suphanekeyi okuyabilen insan sayisi bile cok degildir suanda. 

hocam senin böyle konulara girmek istemiyorum dediğin şey başına gelmiş bir hakikat bende aynı şeyleri yaşadım baş ağrıları ufak tefek kazalar yorgunluk bitkinlik içinden söylemek istemediğin şeyleri söyleyen bir ses bunlardan biri veya birkaçı varsa bu uğursuzluk devam eder inanmayabilirsin şuradaki videoları izlemeni tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/user/sayikeroltangut

çözüm ne oldu peki hocam ? bende uzun zamandır hep var bu söylediğin şeyler. bu tarz şeylere inanan biri değilimdir ama ilgimi çekiyor 

Toplam Hit: 4726 Toplam Mesaj: 49
aksilikler