folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat.Com Blog

Tahribat.Com Blog

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    Selam arkadaslar hergun binlerce kisinin takip ettigi Tahribat.com umuzun neden bir blog'u yok? Forumda goruyorum arkadaslar cok guzel seyler paylasiyorlar. Hatta arsivlik dokumanlar bile cikiyor fakat forum sayfalarinda kaybolup gidiyolar :( Tahribat in da bir blog'u olsa fena mi olur? Ynalis mi dusunuyorum?

www.uygulamafikirleri.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    Yapıcakmısın yardım mı istiyorsun bu arada fikir mükemmel

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    musade ediliyorsa yapılsın ama sanırım izin verilmez 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mesaj araması aktif olsa hiç bir şey kaybolup gitmezde işte mesaj araması aktif değil bloga filanda gerek kalmaz mesaj araması aktif olması gererkir sadece konu başlğı araması yeterli oluyor ç fazla aynıkonu açlmasının sebebi de bu işte

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek
    Farketmez arkadaslar projeye izin cikarsa hepberaber yapabiliriz. Tahribat.com/blog gbi bir domainle. Veya adminlerde yapip bize sunabilirler ben sadece dusuncemi paylastim. Hepimize yararli olur diye dusunuyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    bencede güzel olur ama yönetim izin vermez.

Merhabaaaaa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    mesaj araması aktif olsa hiç bir şey kaybolup gitmezde işte mesaj araması aktif değil bloga filanda gerek kalmaz mesaj araması aktif olması gererkir sadece konu başlğı araması yeterli oluyor ç fazla aynıkonu açlmasının sebebi de bu işte
    -----------------------------

Dedigin dogru arkadasim ama forumlara bir giriyorsun asagida 1200 tane sayfa cikiyor. Yani blog mantigi bana daha mantikli geliyor. Diger muridlerde dusuncelerini belirtirse calismalara baslanabilir diye dusunuyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    site:tahribat.com burada gördüğünüz herşeyi birazdan google a yazın :P =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    no-violence
    no-violence's avatar
    Erkek
    hacı fikir süper , ama uygulanır mı işin ayrı kısmı. yani tahribat.com domaini üzerinde kabul etmeleri bence biraz zor. ama fikir güzel eğer yönetim için sorun olmayacaksa başka bi domainde olabilir diye düşüneyore... kanımca...

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Mesaj aramasi sistemi cok kastigi icin koyulmuyor.

Siz WP vs. blog seyleri kuralim diyosunuz icerikleri oraya da ekleyelim herseyden 2 kopya daha cok kassin bide 2.de mesaj aramasi olsun diyorsunuz :)) 

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hocam öyle birşey olcaaksa blog.tahribat.com

altında olur.Dökümanlar yayınlanır.Fakat dökümanlar zaten var.

--

Bence bloga gerek yok.Blogta ne yayınlanacak ? Bilişim haberleri ve tahribat hakkında yazılar mı ? Forum ve haberlerde yazılıyor, dökümanlar mı ? dökümanlar kısmına yazılıyor

Toplam Hit: 2136 Toplam Mesaj: 19