Tarık Akan Vefat Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Rahmetli Tarik Akan sayesinde bir kez daha memleketin isid ve vahabi zihniyeti ile dolu oldugunu gördük.

Her yerde yukaridaki video dönüp duruyo. Ha bir de sözde ateist olusu

Benim icinde onlar teröristti ancak Tarik Akan gibi bir dev sanatci onlari terörist olarak görmüyo diye de bu yapilanlar ölümünden sonra vicdansizlik.

Koyulacaksa zamaninda apo icin aldigi kellelerin cezasini cekiyo diyen tayyibin bokunu yiyecek kivama gelmis milyonlara, terör partisini hala mecliste tutupta her ay milyonlarca lira maas verenlere, oy kaybetmemek icin pkkya önlem almayanlara, son 1 senede yasanan bombali saldiralara önlem almayanlara, ülke icinde gülenciler gibi kendi yarattiklari islamci-terör örgütlerle ülkeyi allak bullak edenlere tepki koyulmali.

Florenzi tarafından 16/Eyl/16 16:23 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

http://www.hurriyet.com.tr/tarik-akanin-olum-nedenini-mujdat-gezen-acikladi-40224503

". Eleştirdiğim tek yanı günde 4 paket sigara içmesi. Belki bu bir mesaj olsun, insanlar bu mikrop parçasını, sigarayı içmesinler artık. 'Sigara içmiyorsun, yiyorsun' diyordum. Günde 80 sigara ne demek!" dedi."

Testi su yolunda kırılırmış. Kamu spotu olabiliecek bir durum. Bence bunun bolca dillendirilmesi gerekir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adam ölmüş arkasından sövmeyin toprağı çok olsun deyip geçin adam yaşarken değilde ölürken çok ses getirdi be

havada durdum,şahitlerim var
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokomoko
    hokomoko's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

-rahmetliyi nasıl bilirdiniz 

-allah bilir 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

öncelikle Türkiye çok değerli bir oyuncu, öğretmen ve duruşu, çizgisi ile mert bir adamı kaybetti. 

Ayrıca hala ortalıkta Savcı Kiraz olayının ardından dönen videolar var bi arkadaş bakıversin o dönemde İstanbul Emniyet Müdürü olan Selami Altınok olaydan sonra hangi kariyer basamaklarını koşarak tırmanmış ve ardından desin ki ya bu Tarık AKAN sempatizandı. Yıllar önce Muhsin YAZICIOĞLU olayında bir işler var diye yırtındık herkes lolo yaptı yıllar sonra o olay bi şekilde cemaate yüklendi ve aradan mavcut iktidar sıyrıldı. Bu olay içinde bi işler var diyoruz bakalım 2-3 gün sonra bu olay kime yıkılıp iktidar nasıl sıyrılacak göreceğiz.

Konu amacından sapmasın duyuncu çok üzüldüm Türk Sinemasının bıçkın delikanlısı, bizim kuşağın çizgisi belli öğretmeni Allah Rahmet eylesin...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Toprağı bol olsun 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Büyük usta doğayen sanatçı yürekli bir devrimciydi toprağı bol olsun 

dürüst adamdı adam gibib adamdı 

Türk Milletinin Başı sağolsun diyelim 

her ölen sanatçının arkasından yobaz mahlukatlar yine karalama kampanyası yok teröristi savundu yok bilmemne yaptı diye atıp tutuyorlar tipik akit kafası işte 

cahil yobazlar diyorum ve gerçekten acıyorum onlara 

Tarık akan gibi büyük bir ustanın da arkasından aynı kararktersizliği yapıyorlar tıpkı levent kırca zeki alasyanın yaptıkları gibi 

istiyorlar ki sanatsız susan yalaka olan kendileri gibi boş zihniyetleri konuşan sorgulamayan konuşmayan konuşsa bile sadece yalakalık yapmk için konuşan sanatçı isterler bunlar

bunlar kendilerine üstek olarak zamanında yunanlı olup bugünlerde müslümanlıktan dem vuran saçma sapan yazılar paylaşan yandaş mankeni bu kafa usta olarark görür ne yazık ki 

Rahmetli bu gibi yobazlara bir beden büyük gelir zaten 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Kimsenin bu insanların sanatçı kişiliğine laf ettiği yok hemen bir "sanatsız kalmak istiyorlar bu yobazlar" lafı ile saldırmayın. İnsanlar sanatçının siyasi görüşündeki kendine göre hatalarını millet dile getiriyor ki bu herkesin hakkıdır. Ayrıca arkasından beddua edende yok tbt de neyin saldırganlığı bu. Eleştiren arkasında toprağı bol olsunda demiş işte ne taciz ediyorsunuz.

Zaten memleket olarak ne sanatçı ne de sanat kaldı neyin sanat aşıklığı bu. Kimse neşet ertaşı veya zeki müren kema sunal gibi sanat duayenlerini arkadan eleştirmiyorsa, sanatçı dediğiniz kişilerin sanatı bırakıp siyasi yaşama adım atmadan önce eleştirileceğini bilmesi gerekmekte. Bu insanlarda bunu bilerek bu yola girmişler. Ki o savcı olayında söylediği lafları bende tasvip etmiyorum. Ama sanatçı kişiliğinede laf etmeye hakkım yok.

İnsanlar fikirleri uslubunca eleştirdiklerinde, size yakın olan fikir eleştirildi diye onlara "yobaz" vs. diye hakaret etmenin anlamı yok.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

kendisini sevmem zerre kadar

toprağı bol olsun

mademki türksün systeme göster ürksün
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

burayı değil twitterde facebook da arkasından atıp tutanlar içinde dedim bu yazdıklarımı 

bu güne kadar susupta  ölünce arkasından bu lafların denilmesi kaç yıllık sanat yaşamına  en büyük hakarettir. bu hakareti yapanlar benim laflarımıda çok güzel hak etmektedirler 

ve ben emnim bu lafları diyenler emnim hababam sınıfındaki damat feritin repliklerine belki karnı ağrırcasınada gülmüştür 

Bu tip sanatçılar zaten az sayıda kaybettiğimizde adam gibib analım saçmalamadan 

bu arada benim yobazlıkla suçladığım zihniyet  

kemal sunalın bile arkasından neler dedi 

http://www.yeniakit.com.tr/haber/islama-en-buyuk-zarari-kemal-sunal-verdi-191144.html

Zeki mürenin cinsel tercihi hakkında neler diyenler vs öldükten sonra sanatını bir kenara bırakıp 

denmedi arkasından konulmadığı zannedilenlerinde konuşuldu  evet yobazlar hepsi demeyede devam ederim

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 5687 Toplam Mesaj: 43
sanatçı adam devrimci atatürkçü