Tarık Akan Vefat Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

Bir yıldız daha kaydı.

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Austen bunu yazdı

http://www.hurriyet.com.tr/tarik-akanin-olum-nedenini-mujdat-gezen-acikladi-40224503

". Eleştirdiğim tek yanı günde 4 paket sigara içmesi. Belki bu bir mesaj olsun, insanlar bu mikrop parçasını, sigarayı içmesinler artık. 'Sigara içmiyorsun, yiyorsun' diyordum. Günde 80 sigara ne demek!" dedi."

Testi su yolunda kırılırmış. Kamu spotu olabiliecek bir durum. Bence bunun bolca dillendirilmesi gerekir.

Adamın sigara parasını senmi veriyonda bunu kamu spotu yapıcaklar ... Görende seni camiden nete giriyo sancak. Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum 

Comeback...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    Vac bunu yazdı
    Austen bunu yazdı

http://www.hurriyet.com.tr/tarik-akanin-olum-nedenini-mujdat-gezen-acikladi-40224503

". Eleştirdiğim tek yanı günde 4 paket sigara içmesi. Belki bu bir mesaj olsun, insanlar bu mikrop parçasını, sigarayı içmesinler artık. 'Sigara içmiyorsun, yiyorsun' diyordum. Günde 80 sigara ne demek!" dedi."

Testi su yolunda kırılırmış. Kamu spotu olabiliecek bir durum. Bence bunun bolca dillendirilmesi gerekir.

Adamın sigara parasını senmi veriyonda bunu kamu spotu yapıcaklar ... Görende seni camiden nete giriyo sancak. Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum 

Bir halk ikonunun, teknik olarak intihar edip, hastalığına doğrudan sebebiyet vermesi bence sonraki kuşakları kurtarmak adına kullanılabilecek büyük bir ibret. Değerlendirilmeli. Bu illetlerle mücadelede her yol kullanılmalı. Sanatıyla, bazı kesime göre duruşuyla örnek olmuş birisi bu konuda da bir örnek olabilir. İlla ki iyi yanları örnek gösterilecek diye bir kaide yok.

Sigaranın ölüme doğrudan katkısı evrensel bir gerçek. Bunu idrak etmek için camiden feyz almaya lüzum yok, beyni kullanmak, yönergeleri anlayacak iq'ya sahip olmak yeterli. Bu durum da güzel bir betimleyici.

Toplam Hit: 5685 Toplam Mesaj: 43
sanatçı adam devrimci atatürkçü