Tarık Akan Vefat Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

ölmüş bir adamın arkasından küfür edip cehenneme gitsin solcydu vs vs  diyen , degil ölüye diriye saygısı olmayan arkadaslar .

tarık akan cehenneme gidecek siz cennete öylemi ?

valla güldüm buna.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Bunlar müslüman değil bence Allah bilir ama senin inanıyorum dediğin dinin peygamberi yahudi cenazesinde ayağa kalkip saygıda bulunmuş insan o diyerek sen gidip küfür ediyorsan ya orospu çocuğusun yada insan değilsin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

mental yapısı hoşuna gitmez amenna fakat ölünün arkasından sövmek alçaklıktır.. evet bende politik yanını sevmezdim fakat adam büyük bir oyuncuydu.. hem tarık akan vb. sanatçılar oynadıkları dönemlerde çok cüzzi meblağlar karşılığında sinemamızı ayalta tuttular.. biraz saygı duyun vesselam.. + canım kardeşim filmi hep gözlerimi yaşartır tarık akan orda kardeşinin istediği televizyonu getirdiğinde öldüğünü görüyordu.. bende kardeşime laptop alacaktım eve geldiğimde kardeşim ölmüştü.. her izlediğimde gözlerim dolar.. özetlersek herkesin kendinden birşeyler bulduğu fimler yaptı lütfen sadece politik yanını baz alacak değerlendirmeler yapmayın..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Şİmdi bu rahmetli adamın tek olumsuz tarafı rahmetli savcının katillerine terörist dememesi ise savcı eğer hayatta olup fetöden tutuklansaydı aynı tantana yapılacakmıydı. ??? Allah rahmet eylesin cennete gitmek için islam dininin mensubu olmak yetmez iyi insan olmak gerekir. Neticede en iyi ibadet dürüst çalışmaktır. ve bu adamda çalışmıştır tecavüz vakıfları değil Atatükçü eğitim veren okul yaptırmıştır ki bu ona yeter. 
    Milletin sanatçısıdır kendisi saray soytarısı değil. 1980 de neyse 2016 da da oydu 

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khayyam
    Khayyam's avatar
    Erkek

Kendi sanatçıları dahi Fetöcü çıkan, Kod Adı K.O.Z, Darbe ve Reyis gibi saçma filmleri piyasaya süren ve bunların gişesini bedava yaparak, okullardan servis kaldırarak izlettiren, heykellere ucube diyen ve buna saldırmak için kilometrelerce yolculuk yapan, özgün bir şarkıları olmayan, sanatçıları çark eden, mecliste uyuyan, müziğe ve resime ve mizaha ve heykele günah diyen, sanatçıyı sanatını icra ettiği için kafeden kovan... insanların sanatçılarımızın ölüsüne sövmesi ne güzel. 

Allah'ın rahmeti çoktur, Tarık Akanlara da Allahçılık oynayanlara da yeter elbet. 

Khayyam tarafından 17/Eyl/16 20:37 tarihinde düzenlenmiştir

Felekler her gece ömür gömleği dikmede, nice dikilmiş gömleğin yakasını yırtmada. Zamane, her gün nice neşeliyi sudan çıkarmada, nice dertliyi toprağa sokmada.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cnntürk ü açın, tüylerim diken diken.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokomoko
    hokomoko's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tarik akan

Tariğa kakam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hokomoko bunu yazdı

Tarik akan

Tariğa kakam

Yaş kaçtı hocam? Şimdi kayıt yılı lafı yapmayı seven birisi değilim ama hep mi sizden çıkar. Ulan adam ölmüş ölmüş pezevenk komik mi bu şimdi?

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    hokomoko bunu yazdı

Tarik akan

Tariğa kakam

Yaş kaçtı hocam? Şimdi kayıt yılı lafı yapmayı seven birisi değilim ama hep mi sizden çıkar. Ulan adam ölmüş ölmüş pezevenk komik mi bu şimdi?

eleman büyüyk ihtimal eskiden yobazlıktan siktiredilen  müritlerden birinin multisi 

her konuda piyasaya çıkıyor milleti trollüyor  uzuzn zamndır dikkatimi çekiyor 

adminlerinde dikkatinin çektiğini ümid ediyorum 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 5686 Toplam Mesaj: 43
sanatçı adam devrimci atatürkçü