folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tasolarını Satan Arakdaşımı Maliye Görüşmeye Çağırmış

Tasolarını Satan Arakdaşımı Maliye Görüşmeye Çağırmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

tasoya kadar düştünüzmü a.q gidin usulsüz ihaleleri, girişim dehası bakan başbakan cumhurbaşkanı çocuklarını takibe alın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Facebook bunu yazdı:
    -----------------------------

Dos_Attach bunu yazdı:

hiç bişey olmaz çünkü zaten gg üzerinden satış yaparken kesilen %10'luk payın içinde vergisi cartı curtu felanda var. 

nası vergisi cartu curtu var nerde yazıyor ? o sadece gg nin aldığı komisyon %10, yanlışım varsa ispatla !

Satış komisyonu, satışı başarıyla gerçekleşen işlemler sonunda, satıcıdan alınır.

GittiGidiyor, satış komisyonu, banka kredi kartı hizmet bedeli ve KDV dahil olmak üzere gerçekleşen satışlar için %10* komisyon alır.

* %10 komisyon oranının dökümü: %3 ila %4 KDV ve Banka kart hizmet bedeli(her bankanın farklı hizmet bedeli olabilir) + %6 - %7 GG geliri

kdv dediğin vergi değilmi hocam ?  

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Dos_Attach bunu yazdı:

Malesef, adamlar kendi odeyecekleri vergi oranini da o miktara katmislar, onu soyluyorlar. Eger bizim yerimize vergi odeselerdi, herkes deli gibi internet sitesi yaptirirdi, urunleri internetten gosterip, GG uzerinden satardi fakat malesef oyle kolay olmuyor. Bizim faturasiz olarak satip kazandigimiz para uzerinde KDV ve gelir vergisi var, %18 ve %20 :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

sakın imza atmayın. atmazsanız cezaları kabul etmemiş olursunuz atarsanız o cezaları sizden tahsil ederler.ama atmazsanız mahkemeye verirler iyi bi avukatla işi çözersiniz hiç bişey yapamazsanız mahkemeyi ertelersiniz vs...

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AglayanCocuk
    AglayanCocuk's avatar
    Erkek

ajan1111 bunu yazdı:

Silent_King bunu yazdı:

maliyeye bak lan eskiden milletin ayağına giderdi şimdi ayağına çağrıyor :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

evet böyle bir ibnelik var, ne yapacaksınız bakın yol gösteriyorum :) sahibinden.com gibi sitelerde 10-12 yakınınızın adı soyadına hesap açacaksınız, kargolama yaparken de bir ayda aynı isme 5-6 kargoyu geçmeyeceksiniz, yine eş dost akraba üstünden kargolayın gitsin. yine güzel bir numara çok sayıda farklı hesap kullanın ve bir kaç dernekte üye olun, derneğe bağış olarak geldi ben de iletiyorum dersin, bin tane yöntem var.

Görmezden gelmek vicdanı olanların tavrı olamaz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Lathedarkman bunu yazdı:

tasoya kadar düştünüzmü a.q gidin usulsüz ihaleleri, girişim dehası bakan başbakan cumhurbaşkanı çocuklarını takibe alın

+1 hocam 

ağlancak halimize gülelim ne diim :|

dewdim dewrildim geldim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahir
    Sahir's avatar
    Erkek

sahibinden'e bulaşmazlar inşallah g*te gelmeyelim anasını satayım ya millet ne filmler çeviriyo gören eden yok, 2-3 ürün satıcaz onun vergisine göz dikti adiler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:

Dos_Attach bunu yazdı:

Malesef, adamlar kendi odeyecekleri vergi oranini da o miktara katmislar, onu soyluyorlar. Eger bizim yerimize vergi odeselerdi, herkes deli gibi internet sitesi yaptirirdi, urunleri internetten gosterip, GG uzerinden satardi fakat malesef oyle kolay olmuyor. Bizim faturasiz olarak satip kazandigimiz para uzerinde KDV ve gelir vergisi var, %18 ve %20 :)

valla hocam ben öyle biliyordum. neyse öğrenmem iyi oldu sağolasın.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

aynı durum tarımda da yaşanmaya başladı. 

hibe yardımı için alet edevata başvuranlar dan önce bir beyan alınıyormuş  bu beyanları maliyeye de bildirmiş müdürlükler bundan dolayı bir çok çiftcide vergi mükellefi olmuş. olmasın değil olsunda . binlerce arazisi olupta ekilmeyen arazilerin ekilmiş gibi gösterilip destek alanlara ne demeli?

Temel adalettir .
Toplam Hit: 5865 Toplam Mesaj: 42